VERANTWOORD AFVALLEN met wetenschappelijk bewezen resultaat :ett.w.v. Euro 20 en Euro 50.= Rijssensestraat 280 7441 AN Nijverdaltel. 0548-620000 e-mail: expert@doornenbal.nl Gratis Modifast Lijn- Leefprogramma i'l Ijjdfflilt; •f< i,y wirn vimt *vd,</ Anne-Marijke Ambergen, diëtist Veel mensen die willen afvallen, proberen dit te doen door in een zo kort mogelijke periode zo weinig mogelijk te eten. De kilo's vliegen er dan af. Maar met een dergelijke methode ontzegt u zich essentiële voedingsstoffen. Hierdoor ontstaan lichamelijke klachten als moeheid, lusteloosheid en dergelijke. Voor velen een reden om na een korte periode weer te stoppen en het oude voedingspatroon op te pakken. In no-time zitten de kilo's er dan weer aan. Modifast doorbreekt dit patroon en biedt u alle essentiële voedingsstoffen, maar met weinig kilocalorieën. Bovendien begeleidt Modifast u op de weg naar gezondere leefgewoonten en zo naar een blijvend resultaat. pjnsdag 13 juni 2006 oornenbal Postcode en plaats: Email adres: Modifast houdt u graag op de hoogte. Kruis dit vakje aan indien u daar bezwaar tegen heeft. Deze bon in een gefrankeerde envelop sturen naar: Modifast Lijn- Leefprogramma, Postbus 7500.3300 GK, Dordrecht U ontvangt het boek binnen 4 weken thuis. De uiterste inzenddatum is 31 augustus 2006. Alleen volledig ingevulde coupons worden behandeld. Op=op. Afvallen is niet eenvoudig. En op uw ideale gewicht blijven al helemaal niet. Gelukkig is er een programma waarvan het resultaat wetenschappelijk is bewezen: Modifast Intensive. Op gewicht blijven of in bescheiden mate afvallen? Daarvoor is er Modifast Control. Dit is een uitgebreide lijn van uitgekiende maaltijdvervangers en snacks die u Modifast Intensive zijn maaltijdvervan- gers met een minimum aan calorieën (slechts 500 kcal per dag), maar ze bevatten wél alle vitamines, mineralen, eiwitten en koolhydraten die u dage lijks nodig heeft. Hierdoor valt u snel af, op een verantwoorde manier En het is nog eenvoudig in gebruik ook: drie zakjes Modifast Intensive vervangen uw drie dagelijkse maaltijden. Kortom: eenvoudig, veilig en verantwoord. Effectief afvallen in drie fases In fase A valt u snel af. In de eerste week kan dit al 2 tot 4 kilo zijn. Maar pas op: u verliest dan vooral vocht! Wat u wilt bereiken, is afbraak van lichaamsvet. Daarom gaat u minimaal twee weken door met deze drie zakjes per dag Tenzij uw arts anders advi seert mag fase A niet langer dan drie weken duren. In fase B gebruikt u nog maar twee zakjes Modifast Intensive per dag, aangevuld met een calonebeperkte maaltijd die u zelf klaarmaakt. Daar na gebruikt u nog maar één zakje Modifast Intensive per dag en twee lichte maaltijden. Tot slot zijn we in Fase C aanbeland: het afslanken is voorbij en u bent een ander mens. Dat ziet u en dat voeit u! U gebruikt nu helemaal geen Modifast Intensive meer, maar drie verantwoor de maaltijden per dag. Straal Voor meer informatie, bezoekt u de website: www.modifast.nl. Modifast ontwikkelde een handleiding die u van dag tot dag bijstaat in alle fasen van het afvallen en op gewicht blijven Boordevol tips, adviezen, suggesties en meer dan 40 gezonde, caloriebeperkte recepten. De eerste 1.500 geïnteresseerden die deze coupon opsturen, krijgen dit 200 pagina tellende boek t.w.v. €10,50 gratis thuisgestuurd! Dhr/Mevr lunch of avondmaal. Vervang één of twee gewone maaltijden door Modifast Control. De andere maaltijd(en) kunt u zelf samenstellen uit caloriebeperkte voedingsmiddelen U vindt Modifast bij uw supermarkt of drogist. Ja, ik ontvang graag het gratis Modifast lijn- Leetprogramma: helpen om overtollige kilo's kwijt te raken of om op uw streefgewicht te blijven. Modifast Control is er in warme maaltijden, drinkmaaltijden, voedzame repen en snacks. Met uit zondering van de snacks, bieden zij goede alternatieven voor ontbijt,

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 31