Youngster Festival prima test EK GEK geworden". Radio 350 krijgt nieuwe kleding Geraniums sieren balkons Reggedal in de maanden Juni, Juli en Augustus ONBEPERKT SPORTEN 15.00 per maand* Je bent van harte welkom voor een GRATIS proefles. Beltman winnaar wedvlucht Peronne MIND THE BODY *vraag naar de voorwaarden Deelnemer Twente Hogerop sk WÊSmÊËÊÊÊÈmm r SPORTS CENTRE THE MIND WILL. FOLLOW BODY/MIND sports centre Vennekesgaarden £33 7462 TR Rijssen tel 0548-541654 info® body andmind-rijssen.nl RIJSSEN - De leden van Postduivenvereni ging Het Luchtver- maak streden afgelo pen zaterdag om de prijzen vanaf het Noordfranse Peronne. De bijna negenhonderd Rijssense duiven wer den 's ochtends om 8.30 uur gelost op een af stand van 365 kilome ter tot Rijssen. Vanwe ge de warmte en de oostenwind werd het een pittige wedstrijd en haalden de eerste dui ven net een snelheid van 70 kilometer per uur. De winnende duif arriveerde om 13.37 uur bij Hendrik Jan Beltman aan de Paulus Potterstraat. Uitslag: 1 en 10. H.J Beltman; 2 en 7. H. Seppenwoolde; 3- Comb. Slagman; 4. J.W. van Brussel; 5, 6 en 8. G. Tijhuis; 9. J. Sprakel en zn. Bij de jeugd werd de wedvlucht vanaf Peron ne gewonnen door Jes se Seppenwoolde. Jeugduitslag: 1 on 3. Jesse Seppenwoolde; en 4. Gebr. Slagman en 5. Christian Dannen- berg. WIERDEN - De Neder landse jeugd ruiters kwamen tijdens het Dutch Youngster Festi val in Wierden prima voor de dag. Voor bondscoach Dion van Groesen (junioren/ young riders) vormde de wedstrijd een prima test voor het EK in Athene, mede dankzij de bijna tropische om standigheden. Hoogtepunten van het DYF waren de teamwed strijden op de vrijdag en de Grote Prijzen (finales) op de zaterdag. In de teamwedstrijd voor Juni- oren/Young Riders, voor wie parcoursbouwer Ma- rinus Vos een fors par cours had neergezet, won het Nederlandse junioren team II bestaande uit Hendrik-Jan Schuttert uit Ommen, en de Twentena ren Nuri Dijks, Gerben Morsink en Sander Gee- rink hield na twee omlo pen de schade beperkt tot vier strafpunten. Alle vier ruiters mogen in staat worden geacht aanko mend weekeinde op het NK in Hoofddorp voor een verrassing te kunnen zorgen. Op de tweede plaats eindigde het Ne derlandse Young Rider team I met Marleen Bruggink, Judith Vetker, Suus Kuyten en Robbert Ehrens, dat 13 strafpun ten op zijn conto kreeg. Derde werden de Engelse junioren met maar liefst 27 strafpunten. Bij de pony's won NL team I met Maikel van Mierlo, Dominique Roe- lofsen, Sjaak Sleiderink en Wouter Vos met vier strafpunten, op de tweede plaats gevolgd door team NL II met Doron Kui pers, Frank Schuttert, Laura Spekenbrink en Jody van Gerwen en het Britse team, dat eveneens zestien strafpunten scoorde. De Grote prijs voor Young Riders werd na barrage tussen vier deelnemers gewonnen door de Ier Enda Carroll met Platinum. Hij bleef zonder fouten in 38,63. Dennis Kuipers, winnaar van vorig jaar, maakte een misrekening in een ultieme poging de Ier te verslaan. Op de laatste hindernis zette Leemhoe- ve's Juska meters te vroeg af en nam de bo venste balken mee. Kui pers werd derde in 35,91 Tweede werd Cindy Per- daen voor NL, die wel zonder fouten bleef in 42,55. Winnaar van de Grote prijs voor junioren werd Hendrik-Jan Schuttert. De zestienjarige ruiter uit Ommen versloeg in de barrage de Hengelose Stephanie Brugman met Lacoochee. Derde werd de Zeeuwse Chayenne Wiskerke, die een spring- lbut kreeg maar wel de snelste tijd neerzette. Lis- eth Vetker uit Wierden werd vierde, Wesley He- ijdens nam de vijfde plaats voor zijn rekening met een tijdfout in het ba- sisparcours. Wouter Vos is bij de -po ny's in bloedvorm. Hij won met Hertogin afge lopen maand al een Grote prijs en werd eenmaal tweede. Nu was hij ook in Wierden de beste in de GP. Bijna vier seconden bedroeg zijn voorsprong op nummer 2, de Brit Matthew Sampson. Op de plaatsen drie en vier ook Britse amazones, if RIJSSEN - De lokale omroep voor de gemeente Rijssen-Holten telt ongeveer zestig vrijwilligers. Deze medewerkers zijn vanaf nu goed herken- haar door de nieuwe polo's, petjes en jassen die zij van hun nieuwe sponsor Profimex gesponsord hebben gekregen. De langstlopende bij Radio 350 waren al voorzien van 350-kleding, maar deze waren verouderd en toe aan vernieuwing. De nieuwe vrijwilligers moesten het nog steeds zonder 350-kleding doen. Vooral bij evenementen is het belangrijk om de medewerkers van radio 350 te herkennen. Jan Slagman van Pro fimex, de specialist in bedrijfskleding, vond dit ook en toonde zijn betrokkenheid bij deze lokale om roep, hij bood alle vrijwilligers nieuwe kleding aan. (Foto: Sander Scheperman) ENTER - "Ga niet achter de geraniums zitten, maar geniet ervan." Dat is deze zomer het motto van de bewoners van Het Reggedal Bloembakken met daarin rode geraniums sieren sinds kort de balkons van Zorgcentrum Het Reggedal. De kosten zijn ge financierd door Vrienden van Het Reggedal. Mir jam's Bloemenboetiek en de Gamma zijn de leve ranciers van de spullen. Vrijwilligers hebben het karwei van beplanting en bevestiging in drie dagen geklaard. De plaatselijke bloemist heeft daarbij een handje geholpen. "Wie de planten niet zelf kan ver zorgen krijgt hulp van vrijwilligers", zegt woord voerder J.P. Wielinga. (Foto: Harry Broeze)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 22