koopavond 2 halen 1 betalenj UNQ&JE BjEBBSEBHaE B 2EsIinZH2H 13 juni 2006 ffl woensdag 14 juni korting woensdag 14 juni Gehëlecóïtecti®* I woensdag 14 juni korting EGEWEZE Dames: Mexx Esprit EDC XX by Mexx Vera Moda Indian Rose Only enz. tot van 18.00 tot 21 .OO uur Aanbieding geldt alleen woensdagavond in Rijssen Heren: G-Star G-Sus Diesel Pali Mali Mexx J.C. Rags Collumn enz. tot Grotestraat 4 - Rijssen Grotestraat 95 - Nijverdal W. Alexanderstraat 62 - Nijverdal Dinsdag 13 juni 2006 Weversstraat 2 Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Netto huur: Servicefonds: Servicekosten: Centr.Verw.: Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar: Eigenaar: I, Holten eengezinswoning 3 dicht 438,55 €3,75 n.v.t. ja met vaste trap tussenwoning 4 juli 2006 Spectrum Wonen Lammertinkweg 5, Markelo Woningtype: eengezinswoning Slaapkamers: Keuken: Netto huur: Servicefonds: Servicekosten: Centr.Verw.: Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar: Eigenaar: 4 dicht 550,71 3,75 n.v.t. ja met vaste trap tussenwoning I augustus 2006 Spectrum Wonen De Hofstee 127, Rijssen KENMERKEN: Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar ca: Eigenaar: jongerenwoning I open 226,53 23,50 combi HR-ketel 2e verdieping, zonder lift I juli 2006 De Goede Woning Starters krijgen voorrang ADRES Karei Doormanstraat 44a, Rijssen jan Steenstraat 27, Rijssen Nieuwlandsweg 23, Rijssen ADV.NR. REACTIES 21 42 20 PUNTEN 18 27 15 ADRES Vincent van Goghstraat 81Rijssen De Hofstee 103, Rijssen Nieuwlandsweg 9, Rijssen ADV.NR. Urgentie REACTIES 24 35 50% Uitgezonderd jeans en hoogzomercollectie U betaalt het duurste artikel onafgeprijsd Aanbieding geldt alleen woensdagavond in Rijssen X-tra JEANS - CASUAL-COLLECTION vsrww.doeeenwens.nl 50% Drie jazzdansselecties GV Omhoog kampioen WIERDEN - Een on vergetelijke dag voor GV Omhoog was het «gelopen zaterdag. Maar liefst drie jazz dansselecties van GV Omhoog hadden zich ijdens een van de vijf voorrondes geplaatst *oor dit Nederlands Kampioenschap. En niemand durfde te dromen, werd werke- 'ijkheid. °e voorselectie, de ge- v°rderden en de A-se lectie werden allemaal Nederlands kampioen. In het ochtendprogram ma was de gevorderden- selectie aan de beurt. Deze selectie van train- ster Janien Bolink be staat nog maar een jaar. Toch hadden ze zich in maart tijdens een van de voorrondes ruimschoots geplaatst voor het NK. Deze meiden dansen in de C-categorie tot en met 16 jaar. Met het puntentotaal van 18.15 punten werd de nummer twee maar liefst 0.35 punten op achterstand gezet, 's Middags was het de beurt aan de an dere twee selecties. De voorselectie, onder lei ding van Annelies Pijn appel, deed vorig jaar voor het eerst mee en werd toen kampioen in de C-categorie tot en met 13 jaar. Dit beteken de promotie naar de El- categorie. Ook in deze categorie bleken ze weer de beste. Met maar liefst 9.70 punten voor de chore ografie en 8.50 punten voor de uitvoering was de overwinning dan ook dik verdiend. De A-selectie danst in de hoogste categorie. Deze selectie is een sa menvoeging van de twee succesvolle selecties van de afgelopen jaren. De ene selectie was vo rig jaar al Nederlands kampioen in de A-cate gorie tot en met 16 jaar. De andere groep meiden werd toen derde in de A- categorie 16 jaar en ou der. Ondanks dat het heel moeilijk zou wor den, was het doel van deze A-selectie om ook dit jaar weer hoge ogen te gooien. In de voor ronde was dit dan ook heel goed gelukt. Maar wat iedereen had ge hoopt, werd op dit NK waarheid. Alle concur renten werden versla gen. 9.40 punten voor de choreografie en 9.03 punten voor de uitvoe ring. Jazzdansselecties van GV Omhoog deden mee aan het Nederlands kampioenschap.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 19