6 HALEN 5 BE ft) tot 50% korting Olympische sfeer op jumelagefeest $88Grouse Examenfeest met Yes-R en Lieke van Lexmond Bottelier Vruggink Pieter Cruythoff 4lg"S Vieux Bob 2'J Ouzo 12 EXTRA KOOPAVOND WOENSDAG 14 JUNI 18.00-21.00 UUR Gehele dames heren collectie Meer dan een postzegel Dinsdag 13 juni 2006 17 Reserva Raventós VSOP Cognac Diverse soorten 75 cl Codorniu Cava Bols Jonge Graanjenever HXJ'' Dujardin Rémy Martin Vw v/0"7 Bowmore Legend Single Malt Scotch Whisky Fa *Sr The Famous The Finest Scotch Whisky Corenwyn Vaderdag Biermeter Met bierblikjes naar keuze LasHuertas Cabernet Sauvignon Chardonnay Anijs likeur i Pisang Ambon Banana Liqueur Sonnema Berenburg O J-& BOTTELIER Johnnie Walker Black Label Old Scotch Whisky Chivas Regal 12 Years Premium Scotch Whisky Stationsstraat 10, Holten, T (0548) 3613 75 DE SLIJTER DIE VERRAST... WWW.bottelier.nl (aanbiedingen geldig t/m24-06-06) Drankado OPRUIMING Claudia Strater, Essentiel, Les Bleus, Oui, Taifun, Mexx, Sandwich, Pools, Rosner, Brax, Gardeur, Roberto Sarto, Weber, Frankenwalder enz. 1 betalen *Aanbieding geldt alleen woensdagavond. U betaalt het duurste artikel onafgeprijsd. KOOPJESHOEK... helft v/d helft RIJSSEN - Het exa- menfeest in Lucky wordt ook dit jaar weer een groot spekta kel. Met een keur aan artiesten, entertain ment en diverse gave acties. Het feest wordt vrijdag 16 juni vanaf 21.30 uur gehouden. kinder postzegels voor kinderen door kinderen bijvoorbeeld voor Anne: beeldtele/oon ■lk lig vaak in het ziekenhuis. Ge u i ouders praten „UUS. mijn bed toch bijb.gven z verloren voel.' als ik daar zin in heb. He. maak. da. rk me Steun Kinderpostzegels en kijk voor meer informatie op onze website: www.kinderpostzegels.nl ENTER - Wegens de jumeiage tussen de partnersteden van de gemeente Wierden wordt er zaterdag 17 juni in Enter een groot sporttoernooi gehou den. Buitenlandse sportclubs zullen aan wezig zijn op verschil lende sportgebieden. Deze dag wordt bij sporthal De Zomp om 9.00 uur officieel geo pend door burgemeester Kobes, in het bijzijn van zijn collega's uit Duits land, België en Frank rijk. De jazzdansdames uit Wierden en Enter zullen dit geheel omlijs ten. Achter het opgestelde podium aan de Regge- straat zal een groot schilderij 16 meter lang 2,5 meter hoog) het ou de Griekse Athene weergeven met een vleugje Enter. Er zullen deze dag paarden be schikbaar zijn, van stichting paardrijden 't Zoekerveld en de Eschruiters, waar dan onder begeleiding een tochtje kan worden ge maakt. Om 10.00 uur starten er vijf competitiesporten, te weten, voetbal, bad minton, jeu de boules, volleybal en schaken. Tevens zijn er deze dag bij de sporthal een scala aan demonstratiespor ten. Turnen, Wu-Shu, Tai Chi Chuan, volks dansen voor ouderen zijn onder meer onder deel van het sportevene ment voor de sporthal. Tussen 12.00 en 13.00 uur is er een muzikaal optreden van een Duits duo. Ook is er een spring- wedstrijd voor paarden in het weiland schuin te genover voetbalvereni ging Enter Vooruit aan de Bornerbroekseweg. Verder is er de hele dag een springkussen aan wezig bij de sporthal. Iedereen is van harte welkom om bij al deze sportactiviteiten te kij ken. Yes-R zal optreden tijdens het examenfeest in Luck Co. Allereerst zal Neder lands beste breakdance groep One of a Kind een spetterend optreden verzorgen. Vervolgens verzorgt Lieke van Lexmond een Meet Greet en zal ze als DJ te zien zijn achter de Lucky-draai- tafels. Lieke is natuurlijk bij iedereen bekend en populair als Charlie uit Goede Tijden Slechte Tijden, maar ook door haar rollen in Costa. Goudkust en de film Volle Maan. Laatste wapenfeit van Lieke is haar optreden in Dan cing With the Stars waarin ze de afgelopen maanden met haar danspartner Remco Bastiaanse schitterde als Danseres. Als klap op de vuurpijl zal de ongekend popu laire zanger Yes-R deze avond een optreden verzorgen op het Lucky podium. Yes-R is allang niet alleen maar bekend als het neefje van Ali- B. maar is inmiddels als Artiest volledig door gebroken in Nederland. Met diverse hits op zijn naam en samenwerking met andere artiesten is hij op dit moment niet meer uit de hitparades en van tv weg te den ken. Zijn laatste grote hit Ghetto met collega-ar tiesten Ali-B en Akon staat op dit moment zelfs op nummer 2 in de Mega top 100. Alle bezoekers maken kans op het winnen van prijzen, waaronder liefst vijfmaal een kle- dingcheque van 100 eu ro van Herman Sans ism Rabo-Bank Rijssen Minimum leeftijd is 16+, maar ben je nog nèt geen 16 maar heb je wel examen gedaan, dan kun je alsnog naar binnen op vertoon van een kopie van het exa men 2006 en een legiti matiebewijs. Kaartverkoop is inmid dels begonnen bij de bekende voorverkoop adressen.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 17