Voor Vade Veel deelnemers bij rolstoeltocht Schutterskoningin voor Dijkerhoek? THE READ SHOP Moeders en kinderen Koop dan nu voor vaderdag een nieuwe! Bij DE FIETSWINKEL! JU"1' □Ho Toertocht skeeleren Fietsen en wandelen Ook fietstassen, manden, kinderzitjes, regenkleding van o.a.Agu kaSTEN8^g 'DE FIETSWINKEL", Postkantoor Rijssen MEER DAN LEZEN ALLEEN □MD Box of Bricks □□□Bouwkundig advies- en tekenbureau Albert ter Avest fS°noerdagl5juni Dinsdag 13 juni 2006 11 Kijk eens naar de fiets van uw man of je vader. Is de fiets aan vervanging toe? HOGEPAD12 - RUSSEN ^TEL. 0548-512499 Haarstraat 44 - Rijssen www.rijssen-readshop.nl ^Efvan^SpannendTboek' c-Lkia Noort 'Nieuwe burer^ Kakkertswef 6 7451LR Hotten tel. 0548 363890 E-matt. BcutofBHcks^pUnet nt RIJSSEN - Skeeler vereniging Rijssen houdt donderdag 22 juni bij sporthal De Stroekeld vanaf 17.30 uur een skee lertoertocht. Er is een mooie ron de uitgezet van 10 kilometer voor de af standen van 10 tot en met 60 kilometer. Het is een vrije tocht waar iedereen aan mee kan doen, erva ren en beginnende skeeleraars, door in eigen tempo of met groepjes de afstand te rijden. Ook wordt er een kinderronde gereden van 10 kilometer met begeleiding van een auto en skeele raars van de Skeeler vereniging Rijssen in een aangepast tempo zodat ieder een mee kan doen die redelijk kan skeeleren. RIJSSEN - Skeeler vereniging Rijssen heeft voor donder dag 22 juni een fietstocht uitgezet van 25 kilometer en een wandeltocht van 6 of 8 kilome ter. Deelnemers van de fiets- en wandeltocht krijgen een duidelij ke beschrijving mee en een routekaart. Inschrijven kan van af 17.30 uur bij sporthal De Stroe keld. HOLTEN - Woon- en Zorgcentrum Diessenplas hield afgelo pen donderdag 8 juni een rolstoeltocht. Dankzij de inzet van vele vrijwilligers, familieleden en mede werkers hebben de bewoners genoten van de tocht. De route ging langs de nieuwbouw in de Beuseberg via het Vletgoor, weer terug naar de binnentuin van de Diessenplas, waar men kon genieten van diverse belegde pannenkoeken. De deelname is nog nooit zo hoog geweest: ruim honderd deel nemers. Daarna was het lekker smikkelen aan pannenkoeken in de tuin van Diessenplas. (Foto: Harry Broeze) DIJKERHOEK - Het jaar lijkse vogelschieten in Dijker- hoek wordt zaterdag 17 juni gehouden bij 't Bonte Paard. Dit evenement is tevens de of ficieuze opening van het Dij- kerhoeksfeest een week later. In de weide achter het Bonte paard zullen de deelnemers proberen de houten vogel en de aangewezen onderdelen naar beneden te schieten. Zowel voor kop, staart, linker vleugel en rechtervleugel zijn mooie bekers te winnen. Dege ne die uiteindelijk de romp naar beneden weet te halen mag zich voor een jaar Schuttersko- ning(in) noemen. Dijkerhoek is nog steeds in af wachting van een Schuttersko ningin. Tot op heden is het de deelnemende dames nog niet gelukt om deze titel te bemach tigen. Voor de jeugd tot 18 jaar bestaat er de mogelijk om met luchtgeweer en op een aange paste vogel aan dit evenement deel te nemen. Hier gaat het dan om de titel Schuttersprins of prinses. Inschrijving vanaf 19.15 uur in het Bonte Paard. Inschrijfgeld senioren 10 euro, junioren 1,50 euro. Deelnemers moeten lid zijn van SV de Zaagmolen of woonachtig zijn in de Schoolkring Dijkerhoek. Om 20.00 uur zullen de Schut- terskoning en Schuttersprinses van 2005, Herbert Teeselink en Marlijn Bronninkreef het eerste schot lossen. Eerste jumelagekrant uitgereikt aan Kobes WIERDEN - Burge meester L.B. Kobes kreeg afgelopen maan dag 12 juni het eerste Kemplaar van de Ju melagekrant aangebo den. De Jumelagekant wordt woensdag 14 juni ver spreid in Wierden, Enter en de buitengebieden. Deze speciale full-co lour uitgave telt 24 pagi na s en brengt informa tie over de partnersteden en uiteraard over de acti viteiten tijdens de Jume- lage, die op 15, 16 en 17 juni gehouden wordt. Hieronder het program ma van het jumelage- teest. lö.UO uur. Aankomst of ficiële delegaties uit de Partnersteden Ermont, Lampertheim en Malde- 8em. Aansluitend ont vangst van de officiële egaties door burge meester L.B. Kobes in restaurant De Markt in Wierden. Olde Vrijdag 16 juni 10.00-12.00 uur, Verga dering burgemeesters, gemeentesecretarissen en coördinatoren van de partnersteden. 12.00-14.00 uur, Lunch deelnemers vergadering in Het Anker in Wier den. 14.00-16.00 uur, Plenai re bijeenkomst in de ge meentezaal met als on derwerpen het Verenigd Europa en Nederland en Jumelage en Europa. Vanaf 16.00 uur, Aan komst buitenlandse gas ten. Welkomsttoespraak door burgemeester L.B. Kobes Zaterdag 17 juni 09.00 uur, Mini-Olym piade Enter. Opening door burgemeester L.B. Kobes. Gedurende de hele dag sportactiviteiten in het Burgemeester L.B. Kobes en de jumelagecommissie kregen de eeste exemplaren van de jumelage krant uitgereikt. (Foto: Harry Broeze) hele dorp Enter. 09.00-13.00 uur. Hoge Hexel, Afrika dorp. De monstraties van Afri kaanse muziek en Afri kaanse producten. Rom melmarkt. Djembew- orkshops en shows. schminken, skelterrace, kratten stapelen. Grote Veiling door veiling meester Mans uit Van Jonge Leu en Oale Groond. 11.00 uur. Kunstmarkt Het Drokje Wierden. Opening door burge meester L.B. Kobes. 09.00-18.00 uur. Kunst en Cultuurroutes door de gemeente Wierden. Tijdens deze fietsroute hebben alle culturele- en kunstinstellingen hun deuren geopend en nodi gen uit voor een bezoek. 13.00-18.00 uur, Grote Gengelmarkt in centrum van Enter. Met demon straties van oude am bachten en optredens van nationale en interna tionale (folkloristische) groepen. Zondag 18 juni 1 1.00-12.00 uur, Oecu menische dienst in de RK-kerk in Enter. Aan sluitend koffie met broodjes voor gaste en gastgezinnen. 13.00 uur, Frühshoppen in de feesttent met dwei lorkesten en Big Fun Showband. 15.00 uur. Afscheid gas ten.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 11