RLIJKE Lowbudgetwinkel RO Keukenimport BEAUTY FACE weet hoe je eet veel voordeel bij Hans Anders www.salonrietvandenburg.nl www.4evermake-up.nl Schoonheidssalon en Nagel-Zonnestudio wij zijn gespecialiseerd in: gezichtsbehandeling Schoonheidssalon Als je 'Weet hoe je eet'3, juiste adres vGO/. lichaamsbehandelingen permanente make-up acryl- en gelnagels laser ontharing sieraden make-up bruidsarrangementen LASERONTHARING Dinsdag 30 mei 2006 17 BEAUTYCENTER TWENH AARS VELD Lmdal Kapsalon SE HANS ANDERS specialisatie bruidjes haarverlenging kunt bij ons o.a. terecht voor ms- en gezichtsbehandelingen, massages nicure en pedicure behandelingen beauty- en vriendinnen arrangementen in combinatie met sauna moet u beleefd hebben divers Huidverzorging Huidverbetering téep» Visagie Cursussen visagie, Balmain haarverlenging wimperpermanent door Greet van Keulen nationaal trainster bij Balmain Paris alle monturen Boek snel en laat u verwennen! www.huidverzorgingsinstituutgreetvankeulen.nl De Smederij 3 7471 BS Goor (0547)276819/273224 Hans Anders Goor - Grotestraat 78 Dat maakt Hans Anders. receptie Landal Twenhaarsveld of schoonheidssalon Astrid 0547-363424 www.schoonheidssalon-astrid.nl van OV ERBEHARING en COUPEROSE Snurken Bloedsuikerspiegel Energie en vitaliteit Overgangsverschijnselen Zelfvertrouwen Vraag vrijblijvend informatie bij: Burg.Korthals Alteslaan 1,7475 DA Markelo Tel: 0547 - 362294 www.debeautvsalon.nl Marktstraat 15 Ziekenfonds f 7642 AK Wierden geregistreerd Tel.: 0546-57 48 89 Lid Anbos Een schoon lichaam is de basis voor stabiliteit en een optimale gezondheid! Heeft een gunstige invloed op: Hart en bloedvaten Bloeddruk Spijsvertering Cholesterolspiegel Darmfunctie Overgewicht Gewrichten Huidherstellend vermogen Soepele spieren Goede nachtrust Kijk voor meer info op: www.weethoejeeet.nl E-mail: karin.ijmker@weethoejeeet.nl - Tel. 0546-56 54 63 RUSSEN - Jan Aver esch en Henk Bran driet openen half sep tember een tweede keukenzaak aan de Kryptonstraat met de naam RO Keukenim- pnrt. In 1993 begonnen zij met Keukenstudio Regio Oost aan de Mo lendijk Noord. Dit be drijf is inmiddels flink gegroeid. De nieuwe keukenzaak wordt een zogenaamde lowbudget zaak", vertelt Brandriet. "Ook komt in hetzelfde pand een showroom met natuur steen, zodat men ook bij ons vloeren en wanden van natuursteen kan uit zoeken". In de afgelopen jaren is oe Keukenstudio aan de Molendijk Noord flink gegroeid "Het loopt hier als een trein", meldt Averesch. "We hebben inmiddels een goede naam opgebouwd in de 'betere' keukens, zoals de RO-jaren'30, Pog- genpohl. Pronorm en Format. Sinds kort heb ben we er weer twee nieuwe modellen bij. Model Eykenhorst, een keuken met stijlvolle pa neeldeuren met kraaide- len en een bredere schouw waar een AGA- fomuis in past en Model Rubens, een nostalgi sche keuken met veel luxe uitbreidingsmoge lijkheden. Het aanbod aan producten wordt steeds groter, mooier en luxer. Zoals onze klan ten van ons gewend zijn, volgen we de ontwikke lingen op de voet en spelen direct in op de trends en noviteiten. Maar al die vernieuwin gen in keukenland zor gen er wel voor dat de gemiddelde keukenprijs elk jaar hoger wordt". Omdat de eigenaren van Keukenstudio Regio Oost willen voorkomen dat zij door die steeds stijgende gemiddelde keukenprijs in de toe komst klanten gaan mi slopen met een minder dikke portemonnee be ginnen ze naast hun showroom aan de Mo lendijk een tweede fili aal aan de Krypton- straat. Deze zaak krijgt als naam RO Keukenim port. Door de rechtst reekse import en lage kosten, kunnen zij daar wat eenvoudiger keu kens aanbieden, met minder dure technische snufjes en materialen. „Zoals men wellicht van ons gewend is, doen we dat ook weer op onze ei gen manier. Dus geen onooglijke, gedateerde en onwerkbare keukens. RO Keukenimport speelt ook in op trends, waardoor we daar straks mooie, praktische en be taalbare keukens aan kunnen bieden". Over en weer zal tussen de beide showrooms een goede samenwerking plaatsvinden en klanten worden op de wederzijd se mogelijkheden gewe zen. Averesch: "Daarnaast gaan we in de showroom van Keukenstudio Regio Oost de servicegraad nog eens extra verhogen, door het aanbieden van Service Certificaten. Dit houdt in dat we de keu kens komen opleveren, daarbij uitleg van de toe- Jan Averesch en Henk Brandriet openen half september een lowbudget zaak in keukens. Ook komt er een showroom met natuursteen. (Foto: Har ry Broeze) gepaste apparaten geven en na een jaar de keu kens nog eens kosteloos komen bijstellen". Verder worden er diner cheques aangeboden. Informatie en voorwaar den hierover liggen ter inzage in de showroom. De showroom aan de Molendijk wordt het he le jaar door aangepast. Elk nieuwe model krijgt daar een eigen opstel ling.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 17