DA uitgeroepen tot Gevaarlijke rijder beste drogisterij www.beleefhetwk.nl Drogist van het \Z3t- ïïk 6e gratis! Tijden van vroeger worden tijden van nu, Hier afgebeeld stoel in rund leer maar het kan ook in een mooie stof. 5 Europese stedentrips Een schitterende plasma TV Dinsdag 16 mei 2006 28 Het personeel van DA Wedda is erg blij met de waardering. (Foto: Harry Broeze) ENTER/ HOLTEN - Voor het tiende ach tereenvolgende jaar werd de landelijke for mule van DA-drogiste- rijen tot beste uitge roepen. Elsevier Retail en bu reau GFK voeren dit onderzoek jaarlijks uit waarbij de consument wordt gevraagd een be oordeling te geven over bijvoorbeeld klantvrien delijkheid, vakkennis, prijs, kwaliteit, netheid, assortiment e.d. De waardering van de con sument voor de DA-for- mule blijkt er toch steeds weer net boven uit te steken. Volgens de heer en mevrouw Kraan van Wedda Da-drogiste- rij in Holten en Enter komt dat onder meer voort uit het feit dat men hier met "eigen za- ken"te maken heeft en men dus meer verant woordelijkheid heeft maar ook door de oude band die de DA-drogis- terijen met elkaar heb ben. De Da-formule is namelijk al ontstaan in 1942, de moeilijke oor logsjaren, waarin colle ga's elkaar voorthiel pen: producten waren niet voldoende meer RUSSEN - Er vond dinsdag 9 mei om 19.00 uur een aanrijding plaats op de Dickjans- weg in Rijssen. Een 16-jarige Rijssenaar gedroeg zich erg opval lend en provocerend door onnodig op de weg te gaan staan waardoor au to's er niet voorbij kon den rijden en een aantal keren onnodig heel dicht aan de politieagenten voorbij te lopen terwijl zij de gegevens aan het noteren waren. Op een gegeven moment zag en hoorde een poli tieagent een bromfiets hard aan komen rijden. Deze reed in ieder geval veel te hard voor de druk ke situatie aldaar ter plaatse. De politieagent zag dat het de 16-jarige Rijsse naar was die de brom fiets bestuurde en kort achter hem langs wilde rijden. Hierop is de 16- jarige Rijssenaar aange houden ter zake het ge vaar of hinder veroorza ken volgens de Wegen verkeerswet. Een ces-verbaal maakt. pro- opge- voorhanden en men ging bij elkaar lenen. Daardoor ontstond een hechte samenwerking die blijkbaar nog steeds de basis is voor succes. De eigen zaak van de heer en mevrouw Kraan draait natuurlijk met in het landelijke succes maar als Wedda zijn zij ook nog eens met hun hele team genomineerd met drie andere teams voor de actieprijs en de winkelteamprijs. Uit sluitsel daarover krijgen zij op 19 juni in 's Her togenbosch en natuur lijk reizen zij daar met hun hele team naar toe. De Weekkrant brengt u in de stemming voor het WK met de'^ grootste en leukste WK-pool van Nederland Speel mee op efhs ty/k n! voor fantastische prijzen! f De prijzenpot is o.a. gevuld met Beleef het WK samen met uw vrienden, collega's of teamgenoten. Vorm samen gratis een team en start uw eigen competitie. Ook hiermee dingt u mee naar de vele prijzen! Ook voor oranjeartikelen, columns, WK nieuws, enzovoorts «ft kütÈif m Actie i

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 28