OVERSTAPPEN NAAR C0GAS ENERGIE cent COG4S ÉÈÊÈÈÈÈJÊÈÈm energie www.40jaarcogas.nl Vocaal spektakel met drie koren Van Buren Het echte werk begint bij Van Buren Dinsdag 16 mei 2006 12 KEUKENS TEGELb SANITAIR OU WMATERI ALEN Overige vestigingen www.van-buren.nl De juiste steen geeft uw tuin de gewenste sfeer. Bestrating als looppad, terras, traptreden, afscheidingen of grondkeringen, voor eik doel is een bepaald soort steen geschikt. In diverse soorten en maten verkrijgbaar, variërend van vierkante, rechthoekige, zes- of achtkantige tot zelfs ronde of hartvormige tegels. Ook qua kleur heeft u genoeg te kiezen. TEGELS KEUKENS SANITAIR OU WMATERI ALEN PROFSHOP Haaksbergen Spinnerstraat 12 T (053) 57 21 232 Doetinchem Wijnbergseweg 51-53 T (0314) 32 42 46 Ootmarsum Ind.ter. 'De Mors' 105 T (0541 >29 23 33 Solingenstraat 45 T (0570) 51 63 82 Hengelo (O) Wegtersweg 18 T (074) 25 08145 N ijverdal Bedrijvenweg 11 T (0548) 61 35 67 info@van-buren.nl Éf •-'v-' Opmerkelijk dat u het nog niet dichterbij huis heeft gezocht. De helft van alle Twentenaren heeft namelijk al gas, stroom en/of kabel van Cogas Energie. We zijn al 40 jaar hét energiebedrijf van Oost Nederland. Overstappen is nu heel erg makkelijk en aantrekkelijk. Tijdelijk pakken we uit met 40 dagen GRATIS stroom. Kijk snel op www.40jaarcogas.nl en meld u aan. Het is een fluitje van een cent! RIJSSEN - Een groot vocaal spekta kel speelt zich zater dag 20 mei af in de theaterzaal van het Parkgebouw in Rijs- sen. Het christelijk mannenkoor Glaner- brug, het mannen koor Arch Luit uit Arcen en het vocaal ensemble De Twente Zangers uit Rijssen verzorgen het Drie Steden Concert. Het concert begint om 20.00 uur. Entree prijs: 8,50 euro (in clusief pauzedrank je)- Liefhebbers van man nenkoorzang komen volledig aan hun trek ken. Alle stijlen van de mannenkoorzang zullen de revue passe ren. Het zal een boei end en gevarieerd con cert worden waarin de drie koren hun speci fieke kwaliteiten zul len laten horen en zien. Het christelijk man nenkoor Glanerbrug bestaat 55 jaar en telt ruim 50 leden en staat onder de bezielende leiding van Jürgen Etzrodt uit Ahaus. De pianobegeleiding wordt verzorgd door Andrea Linde. Het koor heeft een breed repertoire. Naast wer ken van Klaas Jan Mulder staan ook wer ken van Poulenc, Schubert en Verdi op het repertoire. Het mannenkoor heeft een muzikale groei inge zet en wil zich daar mee onderscheiden van andere koren. Om niet onder te gaan in de grijze massa streeft het koor naar verjon ging, repertoifever- nieuwing en kwali teitsverbetering. Tij dens het concert zul len ondermeer het be kende Swing low, sweet chariot en The Creation te horen zijn. Het mannenkoor Arch Luit (vrij vertaald:Goed Volk) komt uit Arcen in Limburg en is opge richt in 1984 als uit vloeisel van een optre den tijdens de revue van de plaatselijke carnavalsvereniging. In 1987 werd aanslui ting gezocht bij het Koninklijk Neder lands Zangersverbond en vanaf dat moment bedient het mannen koor zich van een breed repertoire. Het koor staat onder leiding van Vincent Oostenbrink. Naast dirigent is hij een in ternationaal bekende panfluitsolist met op tredens en binnen- en buitenland. Arch Luit luistert vele concerten op in binnen en bui tenland. Vooral in Duitsland wordt regel matig opgetreden. De doelstelling van het koor is serieus met muziekbeoefening be zig zijn, maar daar naast wordt de ont spanning niet verge ten. Het repetitielo kaal is het beroemde cafe "De Proeverij" bij de Arcense Hertog Jan Bierbrouwerij. Op het programma staan onder meer internatio nale volksliederen en traditionals. Het vocaal ensemble De Twente Zangers uit Rijssen is al 40 jaar toonaangevend op muzikaal gebied D.e 16 mannen en hun di rigent Louis ten Vre- gelaar kunnen terug zien op een fantastisch jubileumjaar. Er wer den boeiende en geva rieerde concerten ge geven die massaal zijn bezocht. Zoals u van De Twente Zangers gewend bent zal het ensemble weer een aantal nieuwe en voor al aansprekende num mers vertolken, waar onder nummers van het wereldberoemde ensemble The Come dian Harmonists. Ge- zinus Veldman zorgt voor de pianobegelei ding en zal daarnaast een aantal intermez zo's voor z'n rekening nemen in samenwer king met de presenta tor van het concert Dick van Corbach.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 12