nststoffen O® Vakantiekrachten gezocht! van uw advertentie bel: 0548-59 73 50 De specialist in kunststof rotatiegieten Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar ROTATIEGIETER/ PRODUKTIEMEDEWERKER (m/v) voor de Anholtskamp Markelo www.bouwenciviel.nl Civieltechnisch Toezichthouder/Directievoerder a Studiegerelateerde Vakantiebaan? Calculator Betonbouw BOUW CIVIEL Dinsdag 9 mei 2006 36 Wij vragen - iemand die in teamverband en zelfstandig kan werken - iemand met verantwoordelijkheidsgevoel - leeftijd 18-30 jaar Wij bieden - een goede werksfeer - 40 urige werkweek -variabele werkzaamheden Noordermorssingel 9 7461 JP Rijssen T 0548-51 5172 F 0548-518848 www.prm-kunststoffen.nl info@prm-kunststoffen.nl AB Oost is voor verschillende opdrachtgevers op zoek naar medewerkers. We zijn specifiek op zoek naar: medewerkers voor de grond-, weg- en waterbouw montagemedewerkers Heb je werkervaring en/of een (VJMBO-opleiding gevolgd in de bovenstaande richting en ben je op zoek naar een baan? Dan zijn wij op - zoek naar jou! AB Oost bied je een leuke baan bij verschillende opdrachtgevers. De beloning is conform de geldende CAO. Daarnaast heb je bij AB Oost uitzicht op een vaste baan en zijn er opleidings mogelijkheden. Heb je interesse? Neem dan contact op met AB Oost via 0900-9896 en vraag naar kantoor Rijssen. Of stuur je motivatie en CV naar inforijssen@aboost.nl Oost Kantoor Rijssen Ambachtsstraat 5-7 7461 TP Rijssen en en zorg Wij zoeken verzorgenden, verzorgenden IG en ziekenverzorgenden. Ook voor scholieren en studenten, met belangstelling voor de ouderenzorg, is er werk te doen. Ben je beschikbaar tussen 15 juli en 31 augustus 2006? Meld je dan aan voor vakantiewerk bij Carint. Het aantal uren is bespreekbaar. Voor verzorgenden zijn er ook mogelijkheden voor een contract van langere duur dan de vakantieperiode. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Maartje Burgers, zorgmanager, of Annie Laarman, teamleider, telefoon (0547) 36 35 55. Wil je reageren? Stuur je reactie zo snel mogelijk, maar binnen twee weken, naar Woonzorgcentrum Anholtskamp, t.a.v. mevrouw M.G. Burgers-Verdoom, A. ten Hovestraat 1, 7475 CZ Markelo. Onze opdrachtgever is een veelzijdig en creatief ontwerpbureau in Midden-Nederland. Het bureau ontwerpt voor de overheid en bedrijfsleven leefomgevingen en projecten die zowel in het stedelijk als in het landelijk gebied zijn gelegen. Functie: De functie betreft het houden van toezicht op de werkzaamheden, overleg met bewoners/ winkeliers, het schrijven van bouwverslagen en het bijhouden van diverse administratieve zaken bij de reconstructie van een dorpskern in Midden-Nederland. Het project vangt aan per juni 2006 en heeft een vetwachte duur tot december 2006. Het project omvat o.a. de volgende aspecten: straatwerk (natuursteen), betonverharding (t.b.v busbaan), verlichting, enig metselwerk. m Functie-eisen: MTS/HTS Civiele Techniek, ruime ervaring als toezichthouder/directievoerder op soortgelijke projecten, ervaring in de RAW systematiek en de regelgeving m.b.t UAV/UAR, u bent een teamplayer, bent praktisch ingesteld en beschikt over goede communicatieve eigenschappen. Contactpersoon: Olaf Boersma, Vestigingsmanager Zwolle Van diverse opdrachtgevers (aannemers, ingenieursbureau's, architectenbureau^ woningstichtingen en overheden) krijgen wij ieder jaar verzoeken voor vaktechnische vakantiekrachten. Dit is een mooie kans om vakgerichte werkervaring op te doen en een leuke som aan vakantiegeld te verdienen. m Functie: Afhankelijk van je achtergrond en ambities gaan wij voor je op zoek naar een leerzame en leuke vakantiebaan. Het soort werk dat je in je vakantie kunt doen is heel divers; zo hebben wij ieder jaar vakantiekrachten aan het werk als tekenaar (ingenieurs- en architectenbureau's), landmeetkundig assistent (overheden, landmeetkundige bureau's), assistent opzichter (woningstichting) en als assistent werkvoorbereider/uitvoerder (zowel bouwkundige als civiele aannemers). m Functieeisen: MTS/HTS Bouwkunde of Civiele Techniek, met stage ervaring. Ook pas afgestudeerde of binnenkort afstuderende studenten worden van harte uitgenodigd om hun mogelijkheden met een van onze accountspecialisten te bespreken. Contactpersoon: Loes Eefting, Claudi Groot Koerkamp, Accountspecialisten Zwolle of Dick van Haare, Accountspecialist Enschede Het betreft een een vacature bij een innovatieve aannemer actief in de GWW-markt. Het bedrijf heeft teamwork en vakmanschap hoog in het vaandel staan en biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden en een goed loopbaanperspectief. m Functie: Je bent verantwoordelijk voor het bepalen van de kostprijs van (complexe) projecten in de (civiele) betonbouw. Het opvragen van kostprijzen bij toeleveranciers en onderaannemers. Je maakt analyses van de risico's en signaleert alternatieven en kansen. Daarnaast draag je zorg voor de overdracht van kennis en inzichten bij de overgang van de calculatie- naar de werkvoorbereidingsfase- m Functie-eisen: TITS Civiele techniek of Bouwkunde, ruime ervaring in een vergelijkbare functie in de (civiele) betonbouw. Kennis van aanbestedingsvormen is up-to-date en je bent op de hoogte van RAW en UAV-GC. Contactpersoon: Dick van Haare, Accountspecialist Enschede Kijk voor meer vacatures op www.bouwenciviel.nl of neem conact op met de dichtstbijzijnde vestiging om uw mogelijkheden/wensen te bespreken. Zwolle Lübeckplein 6 8017 JZ Zwolle T 038 4601400 F 038 4606088 Enschede Piet Heinstraat 1 7511 JE Enschede T 053 4307023 F 053 4315424 personeelsdie N STEN

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 36