INCENT OPEN HUIS AL 40 JAAR BIJ U THUIS I ft '411 COGAS m ar E«fa Wil gas stroom kabel energie Opgeven voor peuterspeelzaal Moederdag bij The Read Shop 11 mei van 19.00 - 21.00 uur en maak kennis met onze vernieuwde kantoorinrichting WÊ w M www.40jaarcogas.nl f MAKELAARS waar woning! Wij bieden u deze avond een gratis Ui wS W BB W jBÊ Dinsdag 9 mei 2006 29 548-361964 Dorpsstra NVM iigg Jf jr «KÏJbS Cogas Energie bestaat 40 jaar en... wie jarig is trakteert natuurlijk! We willen onze klanten op een bijzondere manier trakteren. Daaróm is hét 40 weken lang feest. Kijk op de speciale site www.40jaarcogas.nl en maak wekelijks kans op fantastische prijzen. Dat vinden wij als goede noaber heel vanzelfsprekend. Cogas Energie, al 40 jaar het energiebedrijf van Oost Nederland. RIJSSEN - Het percen tage peuters tussen de twee en vier jaar, dat, gedurende enkele dag delen per week, naar een peuterspeelzaal gaat, neemt nog steeds toe. Dit is niet alleen omdat het leuk is om te midden van een groep leeftijdsgenootjes te kunnen spelen. Er wordt een steeds grote re waarde gehecht aan het belang van de peu terspeelzaalperiode voor de verdere ontwik keling bij jonge kinde- Heel spelenderwijs wordt er op de peuterspeelzalen aandacht besteed aan de sociale-, motorische- en taalontwikkeling. De daarvoor geschoolde leidsters weten de peu ters, in de vertrouwde omgeving van de peuter speelzaal, op speelse wij ze te stimuleren in hun ontwikkeling en zullen bovendien vroegtijdig signaleren als een peuter hierbij wat extra aan dacht of ondersteuning nodig heeft. In de kern Rijssen zijn twee, professioneel wer kende peuterspeelzalen waar ouders hun peuter kunnen laten inschrijven. In nieuwbouwwijk de Veeneslagen is peuter speelzaal Roezemoes ge huisvest in gebouw de Paraplu aan Brandlicht 1 Roezemoes heeft groe pen voor peuters van 2 tot 2!4 jaar, die één ochtend per week naar de peuter speelzaal komen en groe pen voor peuters van 2Vi tot 4 jaar. Deze peuters bezoeken de peuterspeel zaal een ochtend en een middag per week. Aan de andere kant van Rijssen is peuterspeel zaal De Speeldoos ge huisvest in een lokaal van basisschool de Lage Es aan de Lentfersweg 29. Deze peuterspeelzaal heeft groepen voor peu ters van 2'A tot 4 jaar. Ook zij bezoeken de speelzaal twee dagdelen per week. Indien de ont wikkeling van de peuters daartoe aanleiding geeft, biedt de Speeldoos de mogelijkheid van een ex tra derde dagdeel. Op beide peuterspeelzaal bestaan de groepen uit maximaal 15 peuters die begeleidt worden door professionele peuter speelzaalleidster die in hun werkzaamheden worden bijgestaan door vrijwilligers. Bovengenoemde peuter speelzalen plaatsen de peuters op volgorde van leeftijd. Wel is het handig dat ouders hun peuter zo vroeg mogelijk laten in schrijven, zodat de speel zalen een goede planning kunnen maken. Voor het inschrijven kun nen ouders, gedurende schoolweken, op de vol gende tijden terecht: voor De Speeldoos, elke don derdagmiddag tussen 15.30 en 16.30 uur aan de Lentfersweg 29; Voor Roezemoes, elke maan dagmiddag tussen 13.30 en 15.00 uur en elke don derdagmiddag tussen 15.30 en 17.00 uur op het kantoor van de speelzaal aan Brandlicht 1 Het inschrijfgeld be draagt op beide speelza len tien euro, dit bedrag dient bij inschrijving te worden voldaan. RIJSSEN - The Read Shop aan de Haarstraat 44 in Rijssen heeft de mooiste, leukste of lief ste verwencadeaus voor moeder. Gun moeder een aantal uren voor zichzelf met bijvoorbeeld een goed boek of een mooi tijd schrift. Voor de leesgrage moeders heeft The Read Shop toepasselijke titels, zoals Mama, 1000 rede nen waarom je bijzonder bent, Mama's en een Boek voor moederlief de. Met een mooie clip- on boekenlegger weet moeder precies-op welke bladzijde ze is gebleven. Er is keuze uit diverse letters.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 29