Ronde Overijssel 'Elke vissoort heeft een eigen aanpak' Win twee kaarten voor Dauwpop SV Enter kampioen Stripactie moederdag Uitslagen postduiven Vergadering CDA Reünie mavo Eén festival met Anouk, Racoon, De Di]k, Normaal en nog veel meer harige, A. New York B. Londen C.Turijn Dinsdag 9 mei 2006 (Vervolg voorpagina) RIJSSEN - Deze strip pen kunnen bij de Habi- winkels worden ingele verd tot en met zaterdag 13 mei. De bonnen kun nen afzonderlijk van el kaar uitgeknipt en inge leverd worden bij de deelnemers. De deelnemende Habi winkels zijn: Pearle Opti- ciëns.The Read Shop, Schuurman Schoenen, DM sport, Combi foto Smelt, Juwelier Dolle- kamp, Mega stoffen, Li- vera. Eshuis mode, Lady Vit"SO HO, Street One, Bengels Ko, Wessels de Vlog Luxerie, Bloemsier- kunst v/d Berg, Hema, Sans mode, Select sport, Le Parrel mode, Vif Jeans and Specials, Ligtenberg Linnen-Lingerie, de Zui- velhoeve. Da Drogist Frans van Garrat, Cecil mode, Leijendekker Schoenen, She 's Diffe rent, Saffier Juwelier, Voortman Dames Mode, Newport Blue, Mucci ju welier, Wessels mode, Kapsalon Brand, Kapsa lon Gerda, Elektra Plaza Molenkamp, Seasons, Brasserie "de Beijaar- dier". Koedijk Jan Heedt, Hastens, Evi Verlichting en the Look bij Richard Weijs. Op zaterdag 13 mei zal ertussen 11.00 en 16.00 uur voor de kinderen gra tis schminken zijn. Twee clowns zullen dit schmin ken verzorgen. Ook zul len een aantal roosjes worden uitgedeeld aan het publiek. Wat kleine kinde rattracties zullen het cen trum extra gezellig ma ken. RIJSSEN - Postdui venvereniging Het Luchtvermaak in Rijs- sen heeft afgelopen za terdag het vluchtpro- gramma 2006 afge trapt met de eerste wedvlucht vanaf Boxtel over een gemiddelde afstand tot Rijssen van 113 kilometer. Het vliegseizoen is eni ge, weken uitgesteld van wege de vogelgriep. De wedvlucht vanaf Boxtel is gewonnen door Henk Kamphuis. Kamphuis wist tevens beslag te leggen op de tweede en de vijfde prijs. Aan het concours namen ruim 1300 duiven deel. Uitslag: 1, 2, 5. J.H. Kamphuis; 3, 4, 7. H.J. Beltman; 6. Jan Sprakel en zn; 8. Combinatie Slagman; 9. B. ter Harmsel; 10. J.W. van Brussel. Bij de jeugd werd de eerste wedvlucht afgete kend gewonnen door de gebroeders Slagman. Zij eisten de eerste vier plaatsen op. Jeugduit- slag: 1, 2, 3, 4. Gebroe ders Slagman; 5. Gezus ters Krijgsman. ENTER - Het is SV Enter afgelopen weekend gelukt kampioen te worden. Het eerste promoveert daardoor naar derde klasse A. Met de plattewagen ging het elftal door Enter om het te vieren Volgens trainer William Breukers werd het daarna één groot feest. "We wonnen de wedstrijd tegen Luctor met 3-0". geeft Wil liam aan. "Omdat de wedstrijd een half uur later begon, wis ten we al hoe onze directe concurrenten het hadden gedaan". TVC en Warnsveld lieten punten liggen, waardoor SV Enter automatisch doorschoof en zich kampioen mag noemen. "Volgende week moeten we nog tegen Warnsveld maar die wedstrijd kunnen we op ons gemak gaan doen". (Foto: Johan Bolink). 17 RIJSSEN - Gerard Poort man heeft van zijn hobby zijn beroep kunnen ma ken. Als klein jongentje zat hij al heel vaak met zijn hengeltje langs de water kant en nu vertoeft hij de hele dag tussen hengels, dobbers en visnetten. De voormalige medewerker van een bouwbedrijf open de vrijdag 5 mei in de voormalige klokkenwinkel aan de Van den Broeke straat een hengelsportspe ciaalzaak. Poortman verkoopt allerlei soorten hengels, aas, mo lens, parapluis, tassen, vis stoeltjes. koffers, schep- en leefnetten. "Alles voor de re creatieve hengelaar tot de professionele visser en wed strijdvissers", vertelt de ei genaar, die soms zelf ook wel eens aan een koppelwed strijd op witvis deelneemt en altijd graag op karpers heeft gevist. "Elke vissoort heeft een eigen aanpak. Ik streef ernaar om voor elke sport visser alle benodigde mate rialen en producten in huis te hebben. Niet alleen de pro fessionele hengelsportarti kelen, maar ook de wat goedkopere." De kleine winkel ligt vol met bijzonder groot assortiment hengelsportartikelen. Alleen RIJSSEN - CDA houdt woensdag 17 mei om 20.00 uur een openba re ledenvergadering in restaurant Brodshoes aan de Bouwstraat in Rijssen. In deze vergadering zul len de onderhandelaars voor de vorming van een nieuw college, Henk Kastenberg en Henny Kuipers, de leden bijpra ten over het verloop van de besprekingen om tot een nieuw college te ko men. Zij zullen een toe lichting geven over de achtergronden van de gesprekken met de an dere politieke partijen. Verder wordt informatie verstrekt over de ge sprekken met PvdA en Gemeentebelang om ge zamenlijk een nieuw college te vormen en hoe de onderhandelaars persoonlijk de ge sprekken ervaren heb ben. De reünie wordt gehou den in het Theater Hotel Almelo. Voor informatie en inschrijving: www.reuniemavoalme- lo.nl Gerard Poortman: "Alles voor de recreatieve hengelaar tot de professionele visser en wedstrijdvissers". (Foto: Sander Scheperman) al de verschillende soort voer nemen een flink deel van de ruimte in beslag. Lokvoer, karpervoer, tijger noten, bodies en nog veel meer soorten aas. Langs de wand hangen meer dan 250 verschillende soorten kunst aas voor snoekvissers, waar onder zelfs kikkertjes met bewegende achterpoten. Ver der heeft Poortman altijd le vend aas, zoals maden, cas ters, mestpieren en regen wormen in voorraad. En na tuurlijk ook allerlei soorten haken, vissnoer, tuigjes en klein materiaal voor de kar pervissers. Bekklemmen, tangetjes en andere materia len om vishaken op de juiste manier uit de bek van de vis te kunnen verwijderen en verschillende soorten beet- melders. Er zijn complete series dobbers van JVS en hengels, aas en andere arti kelen van onder andere Spro, Abu Garcia, Mitchell, Martin S.B. Manline en P.B.Products. Binnenkort komen daar ook nog allerlei producten van Prologic bij. ALMELO - Er wordt 20 mei om 20.00 uur een reünie gehouden voor oud-leerlingen en -medewerkers 1980- 1994) van de christelij ke mavo Almelo. KAMPI- R1JSSEN - Rijssen stond afgelopen za terdag hele maal in het te ken van de Ronde van Overijssel. Hier werd de start en finish gehouden. De 23-jarige Peter Möhlmann uit Apeldoorn won uiteindelijk de ronde. Op zes kilometer voor aankomst ontsnapte hij uit de kopgroep. (Foto: Sander Scheperman) Je kunt twee vrijkaarten winnen als je weet uit welke stad de band Madball afkomstig is. Dauwpop is al jaren de grote publiekstrekker op Hemelvaartsdag. Popliefhebbers uit de wijde omtrek komen die dag naar Heltendoom. Dit jaar kunnen ze genieten van onder meer The Ras mus, Anouk, Racoon, Beth Hart, De Dijk, Normaal, 2 Brothers on the 4th Floor en de Party Animals. Dankzij deze krant kun jij daar dit jaar bij zijn. Gewoon even de vragen hieronder be antwoorden en sms'en! Dauwpop is niet meer weg te denken in het Nederlandse festivalaanbod. Op voorgaande edities stonden artiesten als Alanis Morissette, Tiësto en Guano Apes op het podium. Het programma van Dauwpop 2006 is ontzettend breed en zéér internationaal. Van Italiaanse gothicmetal (Lacuna Coil) tot New Yorkse hardcore (Madball) en 90'ties acts als 2 Brothers on the 4th Floor tot erkende roc kers als The Sheer. Voor smartlappers is Jannes gecontracteerd! Er kunnen op het laatste moment nog namen worden toegevoegd aan de line-up. Hou hiervoor www.dauwpop.nl in de gaten! Kaarten kosten in de voorverkoop 38 euro excl. voorverkoopkosten. Bezoe kers kunnen, op vertoon van hun entree- kaart, vanaf het NS station Nijverdal gra tis gebruik maken van busvervoer van en naar het festivalterrein. Kaarten zijn te koop bij de grotere postkantoren, WV's, GWK's en via 0900-3001250 (45 cenVminuut). Voor antwoord A sms WIN DPH A je naam en adres naar 2121 (40 cent per ontvangen bericht), voor antwoord B sms WIN DPH B je naam en adres naar 2121, voor antwoord C sms WIN DPH C je naam en adres naar 2121. Je kunt sms'en tot maandag 15 mei. De winnaars krijgen persoonlijk bericht.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 17