Moederdag-actie 20% y/eltw Te *t/e//7w/S Occasionshow in Volkspark ellig winkelen in Enter voor moedert 3.95 5.00 Kinderen verrassend leuke Moederdag- Woonidee Otten gaat naar Enter .(pelten - 'de Broeze' Aiie Sleurig geprijsde artikelen hebben een korting van Tot ziens aan het Dorpsplein mode a/h Dorpsplein in Enter OS47-38 12 21 Op uw Paasbest bij Vincent Roetgerink slagerij - traiteur De lekkerste winkel van Enter Speciaal voor Moederdag 500 gram asperges 150 gram achterham samen voor 6.50 Uit de oven Spare ribs 500 gram Gepaneerde Schnitzels 5 stuks voor Voor uw Barbecue div. soorten vlees, spiezen, salades en sauzen (en vaders), bij ons vinden jullie Enter-Tel. 38 12 29 Ambia"'® Moederdag yerlotin9 P Zondag 14 mei MOEDERDAG Elke kopende klant tussen dinsdag 9 en zaterdag 13 mei a.s. maakt kans op een 5-delige bistro-set Loop binnen voor sfeervolle Moederdag ideeën www.ambiancewonen.nl RIJSSEN/ ENTER - Na 27 jaar gaat Woon idee Otten het winkel pand aan de Wal- straat in Rijssen ver laten. De activiteiten van Woonidee Otten worden voortgezet in een nieuw, eigen be drijfspand aan de Dorpsstraat in Enter. Hier zullen ook de acti viteiten van Indivipro Netherlands BV gecon centreerd worden, de tweede onderneming van Nick en Bart Otten, zonen van de oprichter van Woonidee Otten: Henny Otten. Woonidee Otten werd 27 jaar geleden opge richt door Henny Otten uit Enter. Intussen heb ben zijn beide zonen, Nick en Bart,de organi satie binnen het bedrijf overgenomen van hun vader. Door een enor me uitbreiding van ac tiviteiten, met name op het gebied van interi eurontwerp, bleek de locatie aan de Walstraat minder geschikt te zijn. Hiertoe hebben de bei de broers Indivipro op gericht, een onderne ming die zich zeer suc cesvol toelegt op de ontwikkeling van raamdecoratieprogram- rna's, die bestaan uit exclusieve raambekle- ding, ontworpen voor architecten en woonad- viseurs. Indivipro heeft de afgelopen 2 jaar al diverse exclusieve pro jecten gerealiseerd voor gerenommeerde architecten, waaronder Marcel Wolterinck te Laren, Pieter Nijburg te Hoogezand en Theo- door Willemsen te Arn hem. In deze wereld van architectuur heb ben de beide broers hun inspiratie opgedaan en begrijpen dat een goed interieur meer is dan een sterk stuk tapijt en wasbare overgordijnen. Maar de activiteiten van Woonidee Otten, volledig aangepast aan de nieuwe interieurstijl zoals die ook bij Indivi pro gevoerd wordt, zal in de toekomst vanuit het nieuwe pand aan de Dorpsstraat in Enter geleverd worden. RIJSSEN - De zestien aangesloten Rijssense Bovag autobedrijven hou den zaterdag 20 mei onder de naam van Autostad Rijssen een giganti sche occasionshow in het Volkspark. Belangstellenden kunnen daar van 10.00 tot 17.00 uur terecht. Keus is er volop; tijdens deze Mega Occa sionshow wachten bijna 260 Bovag occasions op een nieuwe eigenaar. De succesvolle verkoop van nieuwe auto's in de eerste maanden van dit jaar heeft geresulteerd in een ruime voorraad uitstekende occasions en daarom maakt Autostad Rijssen ruimte voor nieuwe aanvoer. Als uitgangspunt voor deze show hebben de leden van Autostad Rijssen besloten om geen cadeaus of een weekend Euro Disney weg te geven, maar de occasions messcherp te prijzen. Aspirant kopers kunnen nü hun slag slaan. Tevens kan men gebruik maken van een zeer aantrekkelijke financieringsaanbieding. Uniek is het feit dat zelfs de oudste, nog nauwelijks rijdende auto's minimaal 1.500 euro op brengen bij aanschaf van een occasion vanaf 5.000 euro. Om deze show nog gezelliger te maken is er gezorgd voor een hapje en drankje. Voor ruim 750 occasions kan de website www.autostadrijssen.nl bezocht worden. Dorpsstraat 150a - Enter 0547-385 066

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 16