Maria DUVAL, de grootste helderziende ter wereld: "Ik stuur u een echte talisman die uw leven totaal kan veranderen." BELANGRIJK GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS Een gratis aanbod. Ongelooflijk, maar waar. U moet de origine le bon insturen. Fotokopieën wor den niet geaccep teerd. Hier volgt het bewijs van wat Maria Duval kan doen om u b.v. gelukkige momen ten te bezorgen, ongelukken te voorkomen en uw kansen om te win nen in b.v. de Lotto te vergroten zoals zij het reeds bij vele anderen heeft gedaan. ié Wie is Maria Duval? Werkt het ook voor u? Stop de talisman in uw handtas of in één van uw zak ken. U kunt de eerste effecten al snel vaststellen. Belangrijk als u de talisman helemaal gratis wenst te ontvangen. Gratis extra geschenk. I Advertorial ~W"k heb er genoeg van te zien dat sommige J.mensen altijd krij gen wat ze willen in het leven....terwijl anderen elke dag niets dan ongeluk heb ben". zegt de beroemde hel derziende Maria DUVAL. Daarom heeft ze besloten haar vermaarde talisman gra tis te schenken. Zij is ervan overtuigd, dat deze talisman uw leven ten goede kan ver anderen (zoals u straks zult zien). Geheel gratis voor iedereen die de bon binnen 28 dagen terugstuurt. "Deze talisman heeft z'n waarde aan mij al bewezen", verklaart Maria Duval. "Ik geloof dat daardoor mijn leven is veranderd. In feite ben ik ervan overtuigd dat het bij mij dragen van de talisman heeft geholpen mijn léven ten goede te verande- Geachte mevrouw Duval, Ik wilde u via deze brief har telijk bedanken. Vanaf dat ik de talisman in mijn bezit heb lijkt het of heel mijn leven veranderd is. Dus mijn dank is groot. Mevr. R.L. te B. Beste Maria, Vorige maand vertelde je me dat geluk mij misschien een persoon zou terugbrengen waarvan ik dacht hem of haar nooit meer te zullen zien! Dat is gebeurd. Na 5 jaar heb ik eindelijk weer kontakt met m'n zus. Ik ben er zo vol van dat ik je dit wilde laten weten. A.B. te U. Beste Maria, Dankzij uw hulp heb ik mijn doel sneller bereikt dan ik gedacht had. Ik heb namelijk een zekere som geld met de lotto gewonnen, met een waarde van 155.000,—, ja, u leest het goed!!! Mevr. C. D. te E. Ik ben zeer tevreden en gelukkig met het resultaat van uw brieven en helpende woorden en oefeningen. In het begin stond ik er twijfel achtig tegenover, maar nu heel geloofwaardig. Ik ben gelukkig en kan vele situa ties beter aan, lach heel veel en heb plezier in het leven en zoals je zei, de beste investe ring is die in jezelf... J.R. te H-de-S Eerst en vooral moet ik je danken voor de raadgevin gen die ik in ontvangst kon nemen. En ik mag je eerlijk zeggen dat er bij mij een wonder is gebeurd. Het suc ces lacht me voor de eerste maal toe. Woorden schieten te kort, Maria! Ik voel me als herboren. Mevr. C.R. te A. Zij verscheen meer dan 2000 keer in televisiepro gramma's en in meer dan 8000 radio-uitzendin gen. Er zijn meer dan 700 krantenartikelen over haar gepubliceerd. Ze werkt regelmatig samen met doktoren en politie. Ze heeft nooit gefaald naar het zoeken van vermiste personen (19 tot op heden) met behulp van telepathie. Ze ontvangt doorlopend verbazingwekkende brieven van men sen die zij heeft geholpen. Beste Maria, Sinds ik met u in contact ben heb ik veel verbeteringen meegemaakt. Ik ben kalmer geworden en niet meer depressief. Ik kan zonder moeite handelen en proble men overwinnen en alles gaat veel vlotter. In juni en augustus won ik hoofdprij zen, niet te geloven. Ik dank u zeer voor uw hulp en steun. Mevr. v.W. te G. De voorbeelden die u zojuist gelezen heeft tonen aan wat er u weldra zou kunnen over komenals u beslist van daag nog de bon hiernaast terug te sturen om de talis man gratis te ontvangen. Stelt u zich eens voor einde lijk geen zorgen, geen pro blemen meer. Een leven met meer geld. met meer kansen. U bent gelukkig. U bent bevrijd van de beslommerin gen en zorgen die u vandaag zo kwetsbaar maken. Door uw nieuwe levensvreugde en uw magnetische persoonlijk heid trekt u mensen aan. Waarom probeert u het niet om te merken dat dag na dag uw hele leven ten goede kan veranderen. Want als twijfel verandert in vertrouwen zult u verbaasd staan over uw vermogen en kracht om de dagelijkse problemen aan te pakken. Als u uw pakje met uw talis man ontvangt, doe het dan voorzichtig open (doe het pas open als u alleen bent). Dan neemt u de talisman in de hand. U bekijkt hem gedurende enkele minuten. Stop hem dan in een tas of in de zak van een kledingstuk dat u regelmatig draagt Bedenk hoe u kunt profiteren van uw talisman: Misschien krijgt u geluk in de lotto. Wellicht wordt u snel een baan aangeboden. Uw vertrouwen kan u een nieuwe bewonderaar opleveren of helpen een verloren liefde terug te winnen. U zou kunnen ontdekken hoe één van uw wensen werkelijkheid wordt. U zou kunnen vaststellen dat als resultaat van uw nieuwe optimistische kijk op het leven een belangrijk persoon plot seling heel veel interesse voor u heeft. Eigenlijk kan men nog niet precies zeggen wat u door de talisman zal overkomen. Want voor ieder persoon is dit anders. De resultaten van de talisman lijken zich aan te passen aan de wensen en behoeften van elk individu. Zit u bijvoorbeeld in geld nood, dan zou de talisman u kunnen helpen. Als u liefde nodig heeft, zou de talisman zijn invloed kunnen gebrui ken om de persoon die u zoekt aan te trekken. Als uw man - of uw vrouw - niet meer dezelfde gevoelens voor u heeft als in het begin, dan zal de talisman zijn krachten toespitsen op de geest van uw partner. De aanvragen zullen ver werkt worden in de volgorde van binnenkomst. Iedereen die de bon binnen 28 dagen terugstuurt zal de gemagnetiseerde talisman van Maria Duval gratis kun nen ontvangen. (Zonder ver plichting om daarna iets te kopen). Aanvragen die later binnen komen zullen op een wacht lijst worden geplaatst. Dus vul de bon in en stuur het ori gineel vandaag nog op om er zeker van te zijn dat u uw talisman ontvangt. Wilt u enig idee hebben wat erin de toekomst voor u zou kunnen veranderen? Als u de bon binnen 28 dagen opstuurt, zal Maria Duval u ook een voorspelling van l tot 3 pagina's toesturen. Deze voorspelling zal o.a. vragen over uw nabije toe komst beantwoorden. Maar opgelet! U ontvangt de gratis voorspelling bij uw gratis talisman slechts als u onder staande bon binnen 28 dagen terugstuurt. Vergeet dan niet uw geboor teplaats en -datum te vermel den en de bon handgeschre ven in te vullen. Voor mensen die geen geluk hebben in hel leven (Invullen a.u.b.) Als u tot nu toe geen geluk gehad heeft in het leven, beantwoord dan onderstaande vragen zodat ik u kan hel pen om uw dromen en wensen waar te maken. Zoals ik het reeds voor honderden mensen zoals u gedaan heb. Mijn grootste wens (één enkele wens): Talisman Geschenkbon Deze bon sturen aan: Maria Duval Postbus1014715 ZJ Rucphen Uw talisman interesseert mij. Het spreekt vanzelf dat: 1. ik de talisman helemaal gratis ontvang in een geslo-1 ten verpakking zonder uiterlijke kenmerken; ik geen enkele koopverplichting heb; de krachten van de talisman alles, dat niet goed gaat I voor mij in het leven, kan veranderen Wat mij op dit ogenblik het meeste bezighoudt: (Beslist invullen s.v.p.) Heeft u dringend geld nodig? JA NEE Welk bedrag heeft u dringend nodig? Denkt u dat u geboren bent onder een ongelukkig gesternte? JA NEE Heeft u een baan? DJA ONEE Bent u gepensioneerd? JA NEE Bent u getrouwd of samenwonend? DJA DNEE Heeft u problemen in de liefde of uw gezinsleven? JA NEE Voelt u zich eenzaam of niet begrepen? JA DNEE Denkt u dat men u heeft kunnen beïnvloeden? JA Stuur mij dringend uw vermaarde talisman onder deze drie voorwaarden. Stuur mij tevens uw gratis voorspelling voor mijn nabije toekomst. Hier volgen mijn geboorteplaats en - datum: [MD699 (IN BLOKLETTERS INVULLEN A.U.B.) Mevr, Dhr. (Aankruisen a.u.b.) Naam: Voornaam: Adres: Huisnr.:Postcode.: Plaats: Geboortedatum: (NOODZAKELIJK) NEE Geen foto of geld sturen s.v.p. U hoeft niets te betalen.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 14