Eindelijk echt stoppen met roken! Schrijf in voor de Lezerspool! LhJ titl»HMI Maak kans op een van de vele prijzen Ook voor het dagelijkse WK-nieuws kun je terecht op www.beleefhetwk.nl Wessels Woninginrichting Met onze persoonlijke klantenpas spaart u voor korting op uw aankoop! Dinsdag 9 mei 2006 13 Iedereen weet dat stoppen met roken een moeilijke, maar verstandige keus is. Door te stoppen met roken via de Prostop methode wordt deze moeilijke en zware weg een stuk lichter. Zou u het niet heerlijk vin den om weer een optimale conditie te hebben en voor goed die sigaret uit uw leven te bannen? Want als u nü stopt kunt u écht van uw leven genieten. Het is wetenschappelijk bewezen, door de Radboud Universiteit te Nijmegen, dat stoppen met de Prostop lasertherapie een zeer hoog slagingspercentage heeft. De laserbehandeling neutraliseert de lichamelijke behoefte aan nicotine en weet de ontwennings verschijnselen tot een minimum te beperken. Deze laserbehande ling is een goede lichamelijke ondersteuning om van uw verslaving af te komen en is ge heel pijnloos en uitermate veilig. De behandeling duurt slechts 50 minuten en is inclusief intake- gesprek. U heeft maar één behan deling nodig, de kosten hiervan zijn 149,00. Steeds meer zorgverzekeraars vergoeden deels de Prostop behandeling. Dus waarom zou u niet de ge makkelijke stap naar Prostop nemen? Prostop is een groeiende organisatie met praktijken door heel Nederland: Almelo, Almere, Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Boxtel, Den Haag (Rijswijk), Dronten. Eindhoven, Hoogeveen (Gees- brug), Groesbeek. Hengelo. Hille- gom. Hilversum. Raamsdonks- veer, Schiedam, Tiel, Tilburg, Woerden, Zaandam, Zwolle of op uw bedrijf. Voor een vrijblijvende brochure, meer informatie of een afspraak, bel het gratis nummer: 0800 - 77 67 867 0800-PROSTOP www.prostop.nl NIEUW IN DE PRIJZENP0T: AFSCHEIDSSHIRT MARAD0NA Over precies een maand barst het grootste voetbalfeest ter wereld los. De verwachtingen rond de prestaties van het Ne derlands elftal zijn hoogge spannen en de Oran jekoorts stijgt dan ook met de dag. Een fantastische manier om het WK-gevoel nu al te ondergaan is de grote Lezerspool. Deze grootste en leukste WK- pool van Nederland is ontwik keld door www.beleefhetwk.nl i.s.m. www.wk2006.nl en Voetbal Online, de grootste voetbalcommunity op inter net. Schrijf nu in voor deze fantastische gratis pool, waar bij prachtige prijzen zijn te winnen. Duizenden spelers gingen u voor en de reacties zijn zonder uitzondering posi tief. Dus ga naar de site www.beleefhetwk.nl en doe mee! WIN KAARTJES NEDERLAND-MEXICO! Wie deze week nog inschrijft, maakt kans op kaartjes voor de be langrijke oefeninterland Nederland-Mexico op 1 juni in Eindhoven. Alles wat u hoeft te doen na inschrijving voor de pool is het be antwoorden van de volgende vraag: Gaat Klaas-Jan Huntelaar mee naar het WK? Op 15 mei moet Marco van Basten de definitieve selectie bekendmaken. Wees er dus snel bij voor deze actie! De prijzen stromen mo menteel binnen; dvd's, boeken, noem maar op. De prijzenpot wordt met de dag voller, zodat iedere deelnemer steeds meer kans maakt op een prijs. Eén van de bijzondere prij zen die we deze week bin nenkregen, is het fantasti sche shirt uit de afscheids- wedstrijd van Maradona. Dit door www.Soccershop.nl beschikbaar gestelde FILA-shirt is een prachtig aandenken aan de laatste wedstrijd van de Argentijn se legende. Met handteke ning! geschenken baby-artikelen Een mooi geschenk voor de moeders is toch wel iets cadeau gemed hebèer? wi; een zeer ruim assortiment. Tevens geven wij op-onze 'X coüecüe meubels ook 1 ;:22f Op meubel ge&ed er vee G'-euA-e -tams binnen- gekomen fstoffen n:eowe modeten Kom een keer tertgs om het D&v\or:Ceren hm Wij geven op iedere aankoop 1 0 korting van 8 t/m 13 mei Qffr V Wesseïs bouwstraat 29 Rijssen tei 0543-512550 )Q schoenenhuis )Q schoenenhuis Sandaaltje met hakje Damessandaal voor losse inleg zijn pas schoenen! In de kleuren: bruin, rood en groen www.janpas.nl Inde maten: 36-42 In de kleuren: zwart en wit In de maten: 36-42 In de kleuren: beige, rood en blauw In de maten: 3-9 Den Ham Brinkstraat 20. Wierden StationsstraatDedemsvaart Julianastraat 22. Alle filialen: maandagochtend gesloten, vrijdagavond koopavond. In de kleuren: blauw combi, bruin combi en wit In de maten: 36-42

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 13