Getergde Looms trefzeker TE MORSCHE Open dag bij| Te Morsche WAARDEBON 10.00Ü - 16.00u Cheque Themadag Jutestraat 5 www.temorsche.nl Autobedrijf Verkeersschool 1 gratis Autorijles of 1 gratis Motorrijles Dinsdag 2 mei 2006 RIJSSEN - De goalgetter van Excelsi- or'31, Erwin Looms, stond al bijna vanaf de winterstop 'droog' en dus viel zo goed als de hele buitenwacht bij de Rijssenaren over de grillige spits heen. Sterker nog, zelfs in de lokale media werd zin speling gemaakt over het al dan niet 'over de hill' zijn van de gelou terde doelpuntenmaker. Als tot overmaat van ramp - voor aanvang van het duel tegen Fle- vo Boys - nota bene ook nog een dame van de (jeugd)lotenverkoop meent een schampere opmerking te moeten maken over het uitblij ven van doelpunten, richting de 31-jarige Looms, is de maat (méér dan) vol. Binnen 90 minuten, na het le fluitsignaal van de on nodig veel met gele kaarten strooiende scheids V/d Werff werd het saldo van gescoorde doelpunten door de Nij- verdaller van 12 opge voerd naar maar liefst 17! Vrij vertaald, Looms nam alle 5 doel punten voor zijn reke ning, het moet gezegd dat hij uitstekend werd bediend door (met na me) Nick Hoekstra, Hu- bert Dijk en Maarten Dangre'mond. Ook dat is wel eens anders ge weest, dit seizoen. Voor Excelsior'31 stond er zaterdag, bui ten de spreekwoordelij ke eer, niets meer op het spel en men kon dan ook vrijuit voetballen. Het moet gezegd, het zwaar gehavende Flevo Boys was 90 minuten lang niet bij machte de thuisploeg ook maar enigszins in de proble men te brengen. Dat de Rijssenaren een in prin cipe veilige 2-0 voor sprong uit handen ga ven was dan ook vooral te wijten aan een gebrek aan scherpte en concen tratie, bij de thuisploeg. Flevo Boys komt door deze nederlaag bepaald in zwaar weer en zal dan ook alle zeilen bij moeten zetten om niet serieus in de gevarenzo- Bij Inlevering van deze GskUa t/m 30 04-2004 ne te belanden. Excelsior'31 heeft nog een uitwedstrijd tegen WHC tegoed én een thuiswedstrijd (vermoe delijk om des keizers baard) tegen promoven- dus SVZW, uit Wier den. De Wierdenaren zullen zowel het thuis duel tegen SC Gene- muiden als de uitwed strijd bij Excelsior'31 in winst om moeten zet ten. Vermoedelijk nét even teveel gevraagd, voor de (té) jonge ploeg van trainer Dennis Demmers. HOLTEN - Dc Themadag van scholengemeen-l schap De Waerdenborch heeft vorig jaar decern-1 ber 4100 euro opgebracht. De cheque werd afge-l lopen donderdag 27 april uitgereikt aan de verte-1 genwoordigers van de projecten. Het totale bedrag dat opgehaald is, komt daarmeel uit op 16.400 euro. Voor twee projecten komt daarl nog een subsidie van Wilde Ganzen ICCO bij. 1 Het gaat om het Plan project SOLA, voor een wees-I huis in Ghana, Boquig Fund, voor een bakkerij in del Filippijnen. Stichting Charmain, Wayerputten opl Flores in Indonesië en Cfrash, een centrum voor ge-I handicapten Baham in Kameroen. (Foto: Sanderl Scheperman) RIJSSEN - Verkeers school te Morsche aan de Jutestraat 5 houdt zaterdag 6 mei van 10.00 tot 16.00 uur Open Dag open. Te Morsche, al jarenlang BOVAG-rijschool, heeft onlangs een driester renlabel van de BOVAG gekregen. Er worden opleidingen verzorgd voor de rijbewijzen A tot en met CE, vracht wagenchauffeur, en ook is men er aan het juiste adres voor het brom fiets certificaat. Daar naast zijn er nog ver schillende voortgezette opleidingen. In een ad vertentie van Te Mor sche in deze weekkrant vindt u een waardebon voor een gratis auto- of motorrijles. Tijdens de Open Dag kunnen alle voertuigen worden bekeken waarin Verkeersschool Te Mor sche les geeft. De RIS- gecertificeerde rij-in- structeurs en KNMV- motor-instructeurs zijn aanwezig om uitleg te ge ven over de verschillende opleidingen. Rij-instruc- trice Ramona Luby maakt sinds kort ook deel uit van het lesteam in is daarnaast werkzaam bij het AVIA-tankstation van Te Morsche. Verder is Motorservice Twente aanwezig met verschil lende types motoren en wordt uitleg gegeven over kleding. De Verkeersschool heeft een nieuwe, bijzondere lesauto. Het is een mi lieuvriendelijke Honda! Civic hybride, die vooral I geschikt is vpor het rij-l den in de stad. Sinds vorig jaar wordenl de autorijlessen bij Tel Morsche gegeven alsl RIS-opleiding. De cur-T sisten krijgen les in stap-1 pen. In totaal doorlopen! ze 39 stappen, verdeeld! over vier modules.! Naast een lesboek krij-[ gen de deelnemers eenl leerlingenkaart waarop! hun vorderingen worden! bijgehouden. Een grootI voordeel van deze nieu-l we lesmethode is dat erl na elke module een toets! wordt afgelegd. De eer-I ste toets wordt door del RIS-instructeur afgeno-l men en de overige drie I door het CBR. Hierdoor! maken de leerlingen inI de tweede en derde toets I al kennis met de gang I van zaken bij het CBR.f waardoor ze minder ze-I nuwachtig zijn voor het I laatste praktijkexamen, f Voor de rij-instructeur I heeft de nieuwe metho- f de als voordeel dat hij I niet allerlei gewone din-1 gen hoeft uit te leggen f Die staan allemaal in het I cursusboek. De cursis-l ten hebben door het vol-1 gen van de stappen ook I meer duidelijkheid overl hun vorderingen. Medel door deze manier van lesgeven ligt het percen tage geslaagden bij Te I Morsche rond de 75 pro-1 cent. Voor inlichtingen: 0548-1 516398. Of op webpagi-1 na www.temorsche.nl (Foto: Harry Broeze)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 20