Kitfdag Onderscheidingen In Rijssen-Holten Meinders De Echte Bakker Net Winkelmeisje Magazijnmedewerkers Montagemedewerkers Meinders fulltime medewerk(st)er ere diteur enadministratie, zoekt: voor de winkel in Markelo WIL JE WERKEN IN EEN ENTHOUSIAST TEAM RICHT JE SOLLICITATIEBRIEF DAN BINNEN 10 DAGEN AAN: Nido Universal Machines BV De Echte Bakker 19 Dinsdag 2 mei 2006 woonachtig in Markelo e.o. 28 uur in de week (uren in overleg) leeftijd v.a. 16 jaar beschikbaar zijn tijdens de bouwvak t.a.v. Ruben Meinders Rijssen, Tel. (0548)54 10 37, Grotestraat 37, 7461 KE Rijssen In verband met zwangerschapsverlof zoekt Nido Universal Machines BV te Holten per 1 augustus 2006 een met eventueel een vervolgdienstverband. Gevraagd: MBO+ niveau en aantoonbare ervaring met alle taken op een crediteurenadministratie. Kennis van de Duitse taal is vereist. Aangeboden: baan in een leuke werkomgeving met marktconforme beloning. Voor verdere info kunt u contact opnemen met dhr. H. Pillen, Hoofd Administratie, tel. 0548-37 02 36. In verband met de grote vraag naar onze producten zoekt Nido daarnaast diverse medewerkers die hier tijdelijk willen komen werken (tijdsvak van circa 3 tot 6 maanden). We zoeken hiervoor: Functie eisen magazijnmedewerker: Aantoonbare werkervaring in een "technisch magazijn, bij voorkeur een in deze richting gevolgde opleiding op m.b.o. niveau. In bezit van heftruckcertificaat. Functie eisen montagemedewerker: MBO opleiding W.T.B. en bij voorkeur kennis van hydrauliek en pneumatiek. Met name mensen met werkervaring op dit gebied worden van harte uitgenodigd om te reageren. Zowel in het magazijn als in de montage bestaat de mogelijkheid dat er meer uren per week wordt gewerkt (46,25), al dan niet in combinatie met een systeem van verschoven diensten. Dit houdt in dat de begintijd kan liggen tussen 07.00 uur 's morgens en 14.00 uur 's middags. Schriftelijke sollicitaties kunt u, voor 12 mei 2006, sturen naar: T.a.v. I. Engeln Postbus 30 7450 AA Holten of per mail naar vacature@nido.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De gelukkigen die een onderscheiding mochten ontvangen. (Foto's: Johan Bolink) Trots neemt Jan Hess zijn onderscheiding van burgemeester Bort Koelewijn in ont vangst. eniging, was hij actief voor Blauw Wit als jeugdleider, maar en secretaris van de jeugdcommissie. Voor de hervormde kerk is hij nog steeds zeer actief. Van 1980 tot en met 1992 als dia ken en vanaf 1984 zit hij in de concertcommissie van het Hervormd Kerkkoor. Hij was ouderling, medewerker van de veilingcommissie en is nu penningmeester van de Zen ding Werelddiakonaat Ont wikkelingssamenwerking. Maar ook is hij bezorger van de Apotheek Holten. Verder is hij secretaris van de suppor tersvereniging van de Holten- se muziekvereniging. Hier voor ontving hij de onder scheiding Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Markvoort is al jarenlang ac tief voor de kerkelijke ge meenschap in de Nederlands Hervormde Gemeente in Hol ten. Hij was ouderling en later ook bij rouw- en trouwdien- sten. Hij is contactpersoon binnen de kerkelijke wijk west, waarbij hij een signaal functie heeft bij gebeurtenis sen als geboorte, ziekte en overlijden. Van 1948 tot en met 1973 was hij betrokken .bij de zondagsschool in Dij- kerhoek en was hij van 1977 tot en met 2003 voorzitter van de zondagsshool Heihuizen in Espelo. Ook was hij lid van de landbouwcommissie nota belen en bestuurslid van het protestants christelijk onder wijs in Holten. Maar ook had hij het bestuurslidmaatschap van het Veefonds Ons Belang Holten. Hiervoor ontving hij de onderscheiding Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Hess nam op Koninginnedag afscheid als tambour-maïtre van de Holtense muziekver eniging. Hij begon in 1986 zijn muzikale en organisatori sche werkzaamheden voor HMV Sinds 1993 was hij tambour-maitre en verder ook secretaris en penningmeester. Hess werd benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Smeijers was voor de Neder landse Stomavereniging be stuurslid van de Regio Gel derland/ Overijssel, bestuurs lid en voorzitter van de Regio Noord-Holland en lid van het landelijk bestuur. Nu is ze zelfs voorzitter van het lande lijk bestuur. Daarnaast was ze initiatiefnemer van het Hand boek voor Vrijwilligers en van de Jongerendagen van de ver eniging. Ook heeft ze acties op touw gezet om bezuinigin gen op hulpmiddelen te voor komen. Zij heeft de minister kunnen overtuigen van het nut j ervan. Voor deze en nog vele I andere activiteiten, ontving zij de onderscheiding Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Zij kreeg deze vorige week donderdag, tijdens haar af scheid als voorzitter van de Nederlandse Stomavereni ging. Seppenwoolde heeft zich jarenlang verdienstelijk gemaakt met verschillende activiteiten voor de Neder lands Hervormde gemeente in Rijssen. Hij was koster, maar ook collectant van de Neder lands Hervormde Westerkerk in Rijssen. Hij is nu collectant van het veijaardagsfonds van de Hervormde Gemeente Rijssen. Verder is hij twintig jaar jeugdleider geweest van het zaterdagavondwerk van de Hervormde Gemeente en is hij chauffeur voor gehandi capte leden naar vakantiebe stemmingen in Nederland. Ook is hij vrijwilliger voor de Actie Kerkbalans. Seppen woolde werd benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nas sau. RIJSSEN - Hieronder de uitslagen van enkele acti viteiten tijdens de Koning innedag in Rijssen. Fiets em erin. 1.Freddy Gerritsen Mulkes, de tijd 5.61 seconden waardebon |()0 euro; 2.Laurens Groot- haar, de tijd 6,21 seconden waardebon 50 euro; Pech- pnjs Duo Plons afstand 1,25 nieter waardebon 25 euro; Aanmoedigingsprijs, echt paar .Mensink waardebon 25 euro. Dit juist getrouwde echt paar (vrijdag getrouwd) was verplicht om mee te doen van hun vrienden, daardoor ontvingen zij het kado. De jurering is gedaan door Scouting, Bert Tijhuis, Si mon Dirks en Tom Klok- kenburg. Prijswinnaars optocht met als thema Met de muziek mee categorie wagens: 1 Flower Power vrienden groep van alles wat; 2 Speeltuin Noord; 3 de Smurfen De Doppesmaat. Winnaar van grote loop groep: buurtvereniging Hangerad; Individuelen/ duo's: 1 Fam. Jansen; 2 We- ijerdstraat paddestoel. HOLTEN - De Holtenaren J.A. Slotman, B.J.J. Mark- voort en J.P.A. Hess en de Rijssenaren H.J. Smeijers en J. Seppenwoolde hebben een Koninklijke onderschei ding ontvangen uit handen van burgemeester Bort Koe lewijn. Slotman was bestuurslid, se cretaris en penningmeester van de Holtense Handelsver-

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 19