Dodenherdenkingen Algemene Ledenvergadering Annemiek Lubbers Oranje Idol 2006 Agenda ncwmsTisvSSSÜi- www.unive.nl VERZEKERINGEN Daar plukt u de vruchten van! Dinsdag 2 mei 2006 11 RIJSSEN - Het Comité Herdenkingen Rijssen houdt donderdag 4 mei twee plechtigheden om de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog te herden ken. De omgekomen joodse plaatsgenoten worden 's morgens herdacht bij het monument op de Israëliti sche begraafplaats aan de Arend Baanstraat. De Stille Tocht naar het mo nument begint op de parkeer plaats van het sportcomplex de Koerbelt, waar de deelne mers zich om 11.00 uur ver zamelen. Om kwart over elf spreekt de heer L. Spanjar bij het monument op de Israëli sche begraafplaats in het He breeuws het gebed voor de overledenen uit, de zoge naamde Kaddisj. Aanslui tend spreekt de voorzitter van het Comité Herdenkin gen Rijssen, de heer P. Mens- ink, een Nederlandse versie van het gebed voor de overle denen uit. Daarna houdt burgemeester B. Koelewijn een toespraak waarna bloemen bij het mo nument worden gelegd. Leerlingen van de basis school De Overtes, die het monument hebben geadop teerd, zijn ook bij de herden king aanwezig. Deelnemers aan de herden king op de begraafplaats wordt verzocht niet op de graven te treden. Mannen dienen op de joodse begraaf plaats een hoofddeksel te dragen. Stille Tocht en herdenking Lentfersweg 's Avonds is er de dodenher denking bij de oorlogsmonu menten aan de Lentfersweg. Om 19.00 uur verzamelen de deelnemers aan de Stille Tocht zich in het gebouw van de openbare basisschool De Overesch locatie Lentfers weg. Om 19.35 uur vertrekt de stoet naar de monumen ten. Burgemeester B. Koele wijn houdt om daar om 19.45 uur een toespraak en vervolgens worden er door diverse organisaties kransen gelegd. Om 20.00 uur is er twee mi nuten stilte gtvolgd door het spelen van „The Last post.,, door de trompettist Johan Kalter. Daarna is er voor ie dereen gelegenheid bloemen of kransen te leggen. Bij de ze herdenkingsplechtigheid wordt de erewacht gevormd door manschappen van de Nationale Reserve (Natres) en de Rijssense vrijwillige brandweer. De deelnemers aan de stille tocht keren na afloop terug naar de Over esch waarna de stoet ontbon den wordt. Leden van de scoutinggroep Rijssen dragen zorg voor het hijsen van de vlag voor de herdenking en het strijken na afloop van de plechtigheden. RIJSSEN - Uiteindelijk mag de zeventienjarige Annemiek Lubbers zich door haar vertolking van Kelly Clarkson's Because Of You Oranje Idol 2006 noemen. Aanvankelijk een beetje be duusd vertelde ze later en thousiast dat ze samen met een vriendin op reis gaat naar Rome voor hun studie. Met de gewonnen reische- que van 500 euro" ter be schikking gesteld door ATP Reisbureau komen ze een heel eind! Met een klein verschil is Jan ten Berge een goede en verdiende tweede geworden door 'k Heb De Hele Nacht Liggen Dromen van Wolter Kroes enthou siast voor het voetlicht te brengen. Hij mag voor 100 euro sportbenodigdheden uitzoeken bij DM Sport. Verder waren er prijzen voor de nummers drie tot en met zeven van Mucci juweliers en Hair by Henk Jan voor Karin Tijhof, Marie Körbl, Esther Kolenbrander, Demi Tempelman en Arjan Poort man. Al met al zijn alle fina listen winnaars; zij zijn het die het aangedurfd hebben om zich op te geven voor de voorrondes die eerder in Lucky Co. zijn gehouden. Uitnodiging O.V.M. Univé Drenthe-Overijssel U.A. nodigt haar leden uit tot het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering. De vergadering wordt gehouden op dinsdag 9 mei 2006 in congrescentrum De Giraf, Van Schaikweg 55, Emmen. Aanvang 19.30 uur. 1. Opening 2. Notulen 3. Ingekomen stukken en mededelingen 4. Bespreking jaarverslag en jaarrekening 2005 5. Verslag van de ledenadviesraad 6. Voorstel om de raad van beheer en directie decharge te verlenen voor het gevoerde beleid 7. Vaststelling jaarrekening 2005 8. Voorstel van de raad van beheer en leden adviesraad om 1/3 van het ledenkapitaal, dat de leden op hun ledenrekening hebben staan per 31 december 2006 uit te keren in 2007 9. Verkiezing Ledenadviesraad 10. Mededelingen over de resultaten 2005 van Univé Schade, Univé Leven en Univé Zorg 11. Benoeming afgevaardigde 12. Rondvraag 13. Inleiding door de heer Foppe de Haan 14. Sluiting De notulen en de jaarrekening liggen ter inzage op de kantoren te Emmen en Hardenberg. Univé Drenthe-Overijssel Weerdingerstraat 20 7815 SB Emmen Lage Doelen 7 7772 BL Harderberg 0900 4500000 (lokaal tariefl Ook kantoren in Coevorden en Rijssen

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 11