Bijzondere dag voor Nathalie de Bruin Schoonheidssalon krijgt complete metamorfose Jubilarissen tempo-team uitzendbureau tempo-team uitzendbureau Voor vestiging Almelo zijn wij op zoek naar: Secretarieel medewerker PZ m/v Commercieel medewerker met pioniersgeest m/v Telefoniste/receptioniste/ administratief medewerker m/v Voor vestiging in Rijssen zijn wij met regelmaat op zoek naar: Bouwopruimers die van aanpakken weten en werk zien lissen. Schoonmakers Productiekrachten Vakantiekrachten Hogepad 22b 7462 WK Rijssen tel. (0548) 51 82 92 fax (0548) 52 01 19 Dinsdag 25 april 2006 HOLTEN - Nathalie de Bruin uit groep 6 van basis school De Regenboog had zaterdag 23 april samen met vriendin en familie een bijzondere dag. Zij mocht naar een speciale feestelij ke manifestatie met veel muzikale shows in het pro vinciehuis in Den Bosch. Daar werd allereerst de kin dergedichten bundel met als thema "Mijn wereld onder woorden" gepresenteerd. Uit maar liefst 23000 inzendin gen werd Nathalie's gedicht uitgekozen voor een speciaal plaatsje in de gedichtenbun del. Daarin kwamen uitein delijk 120 gedichten als prijswinnaar, gekozen door een volwassen- of kinderju ry. Nathalie's gedicht werd er Gerbri Plastics BV is een groothandel in plasticfolies die worden toegepast in de bouwnijverheid, de landbouw en de verpakkingsindustrie. Kwaliteit en service zijn de speerpunten van onze onderneming die zijn producten afzet in heel Nederland. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde en gedreven LOGISTIEK MEDEWERKER die in teamverband kan opereren. U bent verantwoordelijk voor de gang van zaken in ons magazijn. U houdt zich voornamelijk bezig met de inkomende en uitgaande goederenstroom. U heeft een paar jaar ervaring op dit gebied. U kunt zelfstandig en nauwkeurig werken. Een heftruck diploma is een vereiste voor deze functie. Wij bieden u een interessante functie waarbij eigen initiatief wordt gewaardeerd. Wij hebben een goede werksfeer en het salaris is conform het niveau van de functie. Uw sollicitatie kunt u voor 5 mei schriftelijk richten aan: Gerbri Plastics BV T.a.v. de afdeling Personeelszaken Heliumstraat 8 7463 PL Rijssen Je taken bestaan onder andere uit de administratieve afhandeling van personeelsmutaties, het maken van afspraken en het beheren van de agenda's, het voorbereiden en uitwerken van correspondentie en het plannen van (introductiejbijeenkQmsten. Tevens beheer je de personeelsdossiers en het pérsoneelsinformatiesysteem en genereer je overzichten uit dit systeem. Je beschikt over minimaal een afgeronde mbo-opleidrng op secretarieel gebied met zo'tl drie jaar soortgelijke werkervaring. voor een internationale relatie. Je bent verantwoordelijk voor het opzetten en onderhouden van een internationale groeimarkt. Naast het actief werven van relaties, houd jij je bezig met het opstellen van een exportplan, het verzorgen en opvolgen van offertes, orderverwerking en het samenstellen van documentatie. Je hebt een afgeronde hbo-opleiding (commercieel) en enige jaren relevante, aantoonbare, werkervaring. Je bent klantgericht, hebt een flexibele instelling en je beschikt over uitstekende kennis van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Kennis van meerdere talen is een pre. voor een goede relatie in de regio Almelo zijn wij op zoek naar een gemotiveerde telefoniste/receptioniste/administratief medewerker. Je takenpakket bestaat uit telefoon aanname, ontvangen van gasten, orders invoeren, verzorgen van correspondentie, licht administratieve werkzaamheden. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een kandidaat met een afgeronde mbo-opleiding, goede kennis van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift, goede automatiseringskennis (Word, Excel, Outlook) en een doeners-mentaliteit. Je hebt maximaal 2 jaar werkervaring en bent fulltime beschikbaar. Ben jij de administratieve duizendpoot die wij zoeken en weet jij als géén ander wat klantgericht is? Bel ons snel!!! Informatie bij: Apolonia Ritsema Wierdensestraat 2 7607 GH Almelo (0546) 85 25 03 apolonia.ritsema@tempo-team.nl door de kinderjury uitgepikt. Aan het eind van de dag mocht Nathalie behalve de bundel en een oorkonde ook nog een flinke tas met boe ken mee naar huis nemen. Het winnende gedicht: Mijn wereld onder woorden Woorden, woorden, woorden Altijd maar weer woorden Ik weet niet wat ik zeggen moet Zeg ik iets, is het niet goed. Ik wil mijn eigen wereld Met mijn eigen woorden Dan kan ik zeggen Wat ik wil Zonder dat iemand mij stoor de Maar diep in mijn gedachte Vind ik het toch wel fijn Om met al die woorden Toch anders te zijn. HOLTEN - Astrid Gossink uit Markelo vernieuwde op Landal Twenhaarsveld haar schoonheidssalon. In een mix van rust, sfeer en professie van Astrid en haar medewerksters kan men naast verschillende gezichts- en lichaamsbehande lingen nu ook terecht voor een arrangement beauty-, duo- en vriendinnenbehandeling. Astrid: "Steeds meer vriendinnen, vrijgezel- lenparty's, een dagje (schoon)zussen, willen hun dag op een gezellige ontspannen manier invullen. Daarin willen wij graag meeden ken". voor een aantal uur in de week voor het schoonmaken van recreatiewoninsen met Pinksteren en in de zomervakantie schoolverlaters met moselijkheid - tot interne opleidins. voor de vakantieperiode zijn wij op zoek naar scholieren die beschikbaar zijn voor inpak en productie werkzaamheden. Wil jij sraas in de vakantie seid verdienen kom dan ianss bij ons op de vestisins Voor verdere informatie kun je bellen met.- Rina van den Born, Anne ten Berse of Jolanda Bonsers of kom langs bij ons op de vestisins Naast de deskundig uitgevoerde schoon heidsbehandelingen behoort een combinatie met sauna, solarium, lunch of diner in het restaurant op het Landal Twenhaarsveld tot de .mogelijkheden. Astrid is met haar mede werksters bedreven in meerdere aspecten van schoonheid. "Naast de vaste beautybehande lingen geven zowel mijn medewerksters als ik ook nagelstyling, hotstone massage, air brush tanning en maakt het plaatsen van tandkristallen ons pakket compleet. Op Landal Twenhaarsveld voelt men zich na een dagje verwennerij ontspannen en tegelijk weer een ander mens. De schoonheidssalon is niet alleen bedoeld voor gasten op het bungalowpark. Ook ande ren zijn van harte welkom. Voor meer infor matie: Astrid Gossink, telefoon 0548- 361458. Astrid Gossink en haar medewerkers zijn blij met de vernieuwde schoonheidssalon. (Foto: Sander Scheperman) ENTER - Tijdens het voorjaarsconcert van de christelijke muziekvereniging Irene zijn Janita Companjer en Jan ten Brinke ge huldigd voor respectievelijk 25 jaar en 40 jaar lidmaatschap. Voorzitter Herman ten Brinke reikte de NFCM zilveren en de gouden speld met oorkonde uit. (Eigen foto) Nathalie mocht een oorkonde mee naar huis nemen.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 20