Verkeersexamen basisscholieren Nu bij de Rabobank: een zéér aantrekkelijk 30-jaars rentetarief! Vraag ernaar bij de Rabobank bij u in de buurt. Wis en waarachtig Cultureel dineren Het is tijd voor de nummer 1 in hypotheken. Het is tiid boba Rabobank Verklaring wonen Ter Schure wethouder weGeNeR Holtens Nieuwsblad Dinsdag 18 april 2006 H 3 HOLTEN - Senioren uit Holten kunnen vrij dag 19 mei weer feeste lijk dineren in woon zorgcentrum de Dies- senplas. Het wordt een avond waarbij het duo de gan gen muzikaal zal omlijs ten met muziek uit de Balkan. Het duo is af komstig uit Holten en heeft veel ervaring met het spelen in belangrijke hotel en restaurants. Het diner is bestemd voor ie dereen boven de 55 jaar. Dus ook echtparen kun nen een hapje mee-eten. Het doel is een gezellig samenzijn, contacten leggen en mensen ont moeten in een onge dwongen sfeer. Lekker gezellig met elkaar ge nieten van een compleet diner in de sferen van de Balkan. En daarnaast genieten van de muziek. De vorige keren van het cultureel diner hebben duidelijk gemaakt, dat er behoefte is voor zelf standige senioren om op deze manier contact met elkaar te kunnen zoe ken. Deelname aan het avondje kost 20 euro. Aanvang: 17.00 uur en duurt tot ongeveer 21.00 uur. Reserveren kan bij de Diessenplas, telefoon 0548-362505. Een leerling stopt bij het verkeerslicht op de Lageweg. (Foto: Sander Scheperman) HOLTEN - De leerlingen van groep zeven van de ba sisscholen hebben woens dag 12 april verkeersexa men afgelegd. Het examen bestond uit een praktijk- en een theoriege deelte. De leerlingen begon nen om 9.00 uur vanaf het politiebureau aan de Rei- linksweg aan hun praktijk examen. Voordat ze konden starten werden de fietsen gecontro leerd door bestuursleden van 3VO Holten en de politie. Pas wanneer de fiets in goe de staat was, mocht de leer ling van start gaan. Ze fiet sten vervolgens een route waarbij ze op 25 locaties be oordeeld worden. Onder meer aan de Lageweg stond een verkeerslicht, waar de leerlingen voor moesten stoppen als deze op rood stond. Maar ook moest na tuurlijk aan de verkeersre gels worden gehouden, die normaal al gelden op de rou te. 4 Prins Henny van de Boll'npeeteis, Prins Carolus en Prins Velocitas bint het met meka eens e wórd'n. Oönze drei Musketiers, zo as meneer Beens ze neumt Het dut mie wis en waarachtig good dat ze die goeie road van de vêêrkaante viefkop oaver e nömm'n hebt en noe met eur dreien een niej bestuur in meka timmert. Ik géêve ze do- arvuur de complemêênt' a Ik wêênse ze het allerbeste en onwies vólle wiesdomIk wêênse ze de zêêgn van öónzen leeven Heer. Det hept ze hard neurig ak de SGP en de CU mött geleum'n. Ma het zal noe toch wa neet veraandert wond'n, de zêêg'n oaver de raadsverga dering? Noe wêêt ik dat sommige leu neet zo höóld van de zêêg'n en do- arumme speciaal vuur disse mêêns'n, at ze zich doar better in kónt vind'n, wêêns ik die vuur de kommende vêêr joar. een Nêêngkaart stuk met een öas. Ie zeet wa, ik doo mien beste um iederene in zien weerde te loat'n. Musketiers pak het an. Iele hebt geschiedenis e schrêém'n. Ik heur van alle verhaal'n in't darp. Néent zeg het is neet verstaanig, n'aan- dem zeg oaver veer joar dan kump de SGP en de CU wier an bod. Lo- at oe neet gek maak'a Ik dörve wa te zegg'n dat die beire partien, elk apart, de kaans hebt loat'n ligg'n, um met te doo. Zie woll'n neet en noe klaagt ze steen en been en bint ze bange dat Riessen vergeel Krig Belcampo dan toch nog geliek? Ik denket neet. Dit geet hêêmaol good komm'n met disse drei musketiers. SGP en CU mött bie zichzelf te roade goa, dat ze eur kiezers zo in de keulte loat stoa. ma eerlijke, in de hoed bink blie dat 't isse leup'n, z» ast noe is e goane. Zie kónt wal Jeremiaaen dat ze buut'nspel bint e zei ma zie hebt zichzelf buut'nspel e zet De WD doar heur niks van, det zal wal de stilte wêêr vuur het "grote gebeur' n". Ik gêêve ze ene road, goat vuur de kómmende veer joar noe is uut van oe eeg'n krach, neet ofgêêm'n op aandem en neet an't haêndeke van SGP en CU. De SGP en de CU zölJt het nooit tougeem'n, ma dit geet eur spiet'n. Die krokodill'ntroan'n diet noe duur Meneer Beens wordt e huult, doar mör iele neet met zitt'n. Iele goat der de kommende vêêr joar vuur met Ter Keursl Stegeman en Ter Schure. Dan kom ik a an zes musketiers. En zal der noe zo vólle veraandem. nee, in Riessens hooft ze neet bange te wéér. Ik dêênke neet dat de kark'n wordt offebrókk'n. Ik dêênke neet dat de zoaterdagclubs gen subsidie kriegt Det wasse wie in Hooltn a neet gewêênd. det is in het Riessense óönder de SGP wal isaansewes. En wat ast dan oaver vêêr joar mis geel det zee we dan wa wier. Iele hebt de kaans e grepp'n, diet oe beume wórd'n. Disse zes musketiers doot tut het leste duur, ene vuur amoal en amoal vuur ene, met meka en vuur meka. Mien opa zeer mie vrogger a, jonge ai mött hang'n köj net zo good an'n laatsten bóöm hang'n as an êêrst'n en zo is het Oh ja, wak ok nog e leert op den dag bie det kaartspölleke bie Water Jan, loat oe nooit achter de kaart'n kiek'n. Wis en waarachtig neet De Vêêrkaante I iefkop (Vervolg voorpagina) HOLTEN - Het uitgangs punt hierbij is om ouderen en mensen met functiebe perkingen zolang mogelijk zelfstandig te laten wonen. Waar nodig met gerichte on dersteuning in de vorm van geschikte voorzieningen en zorgaanbod. Gestreefd wordt naar een basispakket wonen, welzijn en zorg per woongebied. Er wordt nu een uitvoerings programma opgesteld, waar van de grote lijnen in juni klaar moeten zijn. Hierin staat waarin zou moeten worden voorzien in de verschillende woongebieden. Bijvoorbeeld een ontmoetingscentrum, aan passen en nieuwbouw van ge schikte woningen en woon- zorgvormen, aanbod van wel- zijns- en zorgfuncties. Daarna mogen inwoners van de ge meente hun mening geven. (vervolg voorpagina) HOLTEN - Het geeft een minimale meerderheid, vandaar dat we één van de reformatorische partijen erbij vroegen. Dit is door hen geweigerd. Ook Jan Kevelam kende ons standpunt van begin af aan. Ook in de gesprekken met al le partijen gezamenlijk is dui delijk vastgesteld dat voor en kele partijen regeren met de VVD niet acceptabel was." huis-aan-huiskranten Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis- aan-huiskranten BV, beho rende tot Wegener NV, in sa menwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stich- tings-bestuur: WH. Bevers, secretaris, Kollingserf 4, 7451 XC Holten, Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842383 0548-363637 of 0548-597357 Abonnementen: tel. 053-4842383 of e-niail: abonnementen@whk. wegener.nl Eindredactie: Peter Bulthuis Tel: 0548-597370 Fax: 0548-597369 Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100 7462 AT Rijssen E-mail: holtens.nieuwsblad@whk. wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat. Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot vrijdags 12.00 uur) Hoofd redactie: A. Schepers Advertentie-adviseur: D.J. Schuppert, tel. 0548- 597357 mobiel: 06-51531406 Fax: 0548-597359 E-mail: dj. schuppert@whk. Wege ner, nl Bladmanager: B.A. Zieleman, tel 06- 51198351 of 0548-597350, fax: 0548-597359 Commercieel regiodirecteur: G.J.M. ter Hedde Directie: J.V.Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3