''Mode voor het hele gezin Vrij etij dskleding in dames- heren- en kinder maten Grotestraat 55-57, Nijverdal tel. 0548-61 00 36 (ook op maandagmiddag geopend) Hogepad 3, Rijssen tel. 0548-51 82 15 (dinsdags gehele dag geopend) www.humpiedumpie.nl Werkschoenen Campingartikelen en Outdoor-kleding en schoenen Werk- en warmtekleding Army-artikelen Jongens spijkerbroeken: Diverse modellen en veel verschillende wassingen van maat 6 t/m maat 16 Merken o.a. Cars, P.H., Vingino, Freeze etc. etc. Meisjes broeken: Diverse modellen in stretch en non-stretch, in verschillende wassingen, maat 6 t/m maat 16. Diverse merken o.a. Cars, Fransa, Phink, Vingino etc. Boys en Girls Junior shirts en sweaters: Volop keuze in shirts, sweaters, vesten etc. Van maat 140 t/m maat 176 In de verschillende merken: Fransa, Twin Life, Phink, Noise, Petrol, Vingino, PH. etc. etc. Rokjes: Verschillende modellen en lengtes; in diverse materialen en kleuren. In junior en senior maten. Diverse merken: Phink, Vingino, D.E.P.T.. Madonna, Double Face etc. etc. Dames jasjes colberts: Diverse modellen, merk Contra, Madonna, Double Face, D.E.P.T. etc. Verschillende kleuren en stoffen. Maat 34 t/m 46 Dames-Tops: Een zeer breed assortiment dames-tops, in diverse modellen en kwaliteiten. Diverse merken w.o. D.E.P.T., Contra, Madonna, Double Face, etc. etc. Zomerjacks: Functioneel en stoer Zeer mime keuze in dames-, heren- en kindermaten. Verschillende kleuren en materialen. Merken: Trespass, Twin Life, Tomster, NXS, Tom Tailer, Its Noize, Kjelvik etc. etc. Ook hebben we ruime keuze in allerlei spijkerjacks. Dames spijkerbroeken: Mooie broeken in verschillende wassingen, perfecte pasvormen. Diverse lengtematen maat 34 t/m maat 44. Diverse merken o.a. Cars, Double Face, L.T.B., II Dolce, Blackburn, Contra etc. etc. Heren spijkerbroeken: Veel keuze in modellen en wassingen. Modellen met rechte pijp en uitlopende pijp. Lage en hoge pasvorm. Merken o.a. Lee, Cars, Maverick, Wrangler, Jack Jones, Digo, N.X.S. L.T.B., Old Axe, Petrol, Pioneer etc. etc. Heren spijkerbroeken: Merk: Digo Speciale aanbieding: recht model in stone washed, kaki en zwart. In 4 lengtes: 30", 32", 34", 36" en 38" Prijs per stuk: 19,95 3 voor 49,95 Heren-jongens shirts, blouses en sweaters: Diverse shirts en blouses voor de jeugd, met o.a. diverse printmotieven en fancy-dessins. Voor de iets oudere heren hebben we ook mime keuze in blouses en shirts, ook diverse polosweaters met boord of rechte onderkant. Verschillende merken o.a. Dodgers, Tom Tailer, Wrangler, J.R.K., Studio Concept, lts Noize, Martomod, Petrol, No Excess etc. etc. etc. Diverse merken w.o.: D.E.P.T. (alleen in Nijverdal), Phink, Lee, Wrangler, L.T.B., Maverick, Twinlife, Fransa, P.H., NXS, Its Noise, II Dolce, Blacburn, Pioneer,Tomster, Madonna, Double Face, Contra, Cars, Trespass, Love, Digo, Jack Jones, Martomod Old Axe, Dodgers, Studio Concept, Kjelvik, J.R.K., Freeze, Noise, Vingino, Petrol, etc. etc. etc. Humnie Pumpie

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 30