LET OP!!!!!! üUi Meten of koken? Q mm Twents® Huidaandoeningen verleden tijd dankzij Equilac 'rt 3^ Aan de zuurstof na inspanning dé Weekkrant WK-lezerspool Vrouwen weten even veel Van Basten zeer te spreken over Huntelaar Vanaf I maart 2006 kunt u bij Spectrum Wonen géén woon-keuzebonnen meer inleveren op het adres Oosterhofweg 14 in Rijssen. Woonkeuzebonnen inleveren is alleen nog mogelijk per postadres: Postbus 123, 7240 AC Lochem Of via onze site: www.spectrumwonen.nl van voetbal als 11131111611 Gezondheidsnieuws Dinsdag 18 april 2006 17 SPECTRUM WONEN Tijdens de Olympische Spelen in Turijn waren de schaatsers na hun ritten steeds we zuurstof aan de mond te zien. Zuurstof is echter niet al leen weg- gelegd voor top sporters. Met busjes zuur stof van GoX kan iedereen na een zware inspanning weer snel bijkomen. Vol gens de distributeur heeft het product echter nog veel meer voordelen. Zo zou het helpen tegen hoofdpijn en migraine, astmatische aandoe ningen, hooi koorts- meer is dan een product schijnselen en zelfs het geheugen zou er door wor den gestimuleerd. Dat maakt dat GoX veel sporters. Ook bruik baar bij licha- Jgp melijke vermoeid ,0^"^ heid en gebrek aan con centratie tijdens bijvoor beeld lange vergaderingen of lange autoritten tijdens de vakantie. De GoX verpakkingen zijn licht en makkelijk me te nemen. Verkrijgbaar in 4- literverpakkingen voor veertig inhaleringen en 6- literverpakkingen voor ze stig inhaleringen. Per ge bruik wordt vijf tot vijftien keer geïnhaleerd. Zie ook www.goxpower.nl De medewerkers van The Gadget Company worden aangespoord af en toe ook zelf met een idee te komen. Een van de medewerkers kwam met misschien wel het lulligste artikel, waarvoor je een idee kunt verzinnen: een eierwekker. Maar door de vorm geving en het idee werd het wel een hele leuke! Om de wekker te starten trek je het meetlint uit het gestileer de aluminium blok. Met de centime- terstreepjes kun je aangeven na hoeveel minuten het alarm moet af gaan. Prijs: 14,95 euro, meer infor matie via internet: www.thegadget- company.nl. Het gaat er steeds meer naar uitzien dat Klaas-Jan Huntelaar komende zomer acte de présence geeft op het WK. Bondscoach Marco van Basten is althans zeer te spreken over de ontwikkeling die de 22-jarige aanvaller van Ajax momenteel doormaakt. "Hij doet het goed bij Ajax, hij valt echt op. Hij laat zien dat hij het niveau aan kan en dat hij kan presteren. Maar dat geldt eveneens voor andere kandidaten op die positie zo als Van Nistelrooy, Kuyt en Vennegoor of Hesselink. Ik heb echter geen zin om vijf of zes centrumspitsen naar het WK mee te nemen." Gaat Huntelaar mee naar het WK of niet? Ga naar de site www.beleefhetwk.nl en geef vóór 14 mei het antwoord. Op 15 mei worden de officiële selec ties van de WK-deelnemers bekendgemaakt. Onder de goede inzenders worden daarna twee toegangskaarten verloot voor de oefen interland van Oranje tegen Mexico, op 1 ju ni in Eindhoven. Vrouwen weten net zoveel van voetbal als mannen. Beide seksen beschikken over ongeveer evenveel kermis van de spelregels, blijkt uit een onderzoek dat is gehouden met het oog op het komende WK. Opmerkelijk in het onderzoek was dat een kwart van de mannen niet weet wat huitenspel is, hetgeen volgens de on derzoekers aangeeft dat het verschil tussen de seksen dus veel minder groot is dan altijd is aangenomen. Dus vrouwen van Nederland, ga naar www.beleefhetwk.nl en laat die mannen eens zien wie er hier verstand van voetbal heeft! En mannen, doe uw best en laat die onderzoekers zien dat ze er faliekant naast zaten! Heeft u al gebruik gemaakt van het Twents tarief? Voor maar €1,- reist u binnen de steden Almelo, Enschede en Hengelo. En voor een kleine meerprijs reist u van en naar omliggende plaatsen. U koopt een kaartje op maat voor één specifieke reis, dus u betaalt nooit meer dan nodig is. Handig als u niet zo vaak met de bus gaat! www.twentstarief.nl Kijk voor het voordelige tarief van uw rit op www.twentstarief.nl. is een service i/an Connexxion advertentie Steeds meer mensen ge bruiken Equilac paardentnelk- capsules bij de behandeling van huidaandoeningen. Ook Kim (34) kreeg twee jaar terug plots last van een vervelende huidaandoening, maar door het gebruik v an Equilac was deze na amper twee maanden f volledig verdwenen. "'Eerst begon het op mijn ellebogen, rode vlekken die enorm jeukten. Na een tijdje bespeurde ik dit ook op rilijn knieën, waarop ik besloot om hiermee naar mijn arts te gaan. Hij vertelde me dat het een huidaandoening was waar steeds meer en meer mensen aan lijden. Het enige wat ik hieraan kon doen was cortisonezalf smeren op de rode vlekken. Ik merkte dat de vlekken minder rood werden en dacht dat hei hiermee wel zou overgaan. Na ongeveer één maand kwamen de vlekken terug opzetten, terug die vervelende, branderige jeuk. Ik besloot om terug bij mijn arts te gaan en toonde terug mijn ellebogen. Hij vertelde me dat die cortisonezalf effectief helpt. maar dat dit na een tijdje zijn doeltreffendheid verliest, omdat men er resistent voor wordt. Hij kon me een zwaardere zalf voorschrijven, maar dit wou hij niet omdat dit op termijn de gezondheid schaadt, dus stelde hij me voor om eens te proberen met Equilac. Hij had dit in het verleden ook al een paar keer aangeraden bij mensen in mijn situatie, en deze hadden hierbij baat. Ik kon dit verkrijgen bij mijn apotheek, dus besloot ik hiermee van start te gaan. Na ongeveer drie weken merkte ik de eerste verbetering, de jeuk werd minder en de vlekken werden steeds minder rood cn na amper twee maanden was ik er volledig vanaf." "Vandaag gebruik ik nog steeds Equilac en heb ik totaal geen last meer van deze huid aandoening. Ik raad iedereen aan om dit te proberen, baat het niet, schaadt het niet", lacht Kim. Studie Studies met Equilac hebben aangetoond dat 8 op 10 gebruikers een verbetering .boeken na één maand gebruik en dit bij diverse huidaan doeningen. Equilac is een voedingssupplement en is vrij te verkrijgen bij elke apotheek en drogisterij. Meer info Dit product is te verkrijgen in de apotheek en drogisterij. Wenst u meer informatie over Equilac? Bezoek dan de website www.equilac.com of bel 0032 55 612 130.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 17