Blauw Wit trekt lijn Dijkerhoek tevreden over Slag om IJssel Kempertoernooi vorige week niet door Sportagenda Uitwedstrijd W Holten Uitslagen judo Wedstrijden paarden Goede start voor Okia Blauw Wit Zaterdag 15 april Blauw Wit 1 - Avanti Twello I, 14.30 uur; Blauw Wit 2 - Enter Vooruit 3, 12.30 uur; Blauw Wit 3 - Rietvogels 6, 14.30 uur; KOSC 5 - Blauw Wit 4. 15.00 uur (vertrek 13.30 uur); Blauw Wit 6 - Groen Wit'62 13, 14.30 uur; Rohda Raalte B2 - Blauw Wit BI, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); De Zweef B3 - Blauw Wit B2, 13.00 uur (vertrek II.45 uur); Blauw Wit Cl - Nieuw-Heeten Cl, 10.30 uur; Blauw Wit MB1 - JCLE MB 111.30 uur; Blauw Wit MCI - PH MCI, 10.30 uur; Heino D3 - Blauw Wit Dl, 8.45 uur (vertrek 7.45 uur); Blauw Wit D2 - Den Ham D4, 10.30 uur; Blauw Wit El - SDOL El, 10.30 uur; Blauw wit E2 - Heino E5, 9.30 uur; Nieuw-Heeten E2 - Blauw Wit E3, 10.30 uur (vertrek 9.45 uur); Blauw Wit F1 - Raalte Fl, 9.30 uur; Broek land F1 -Blauw Wit F2, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); Rohda Raalte F10 - Blauw Wit F3, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); Blauw Wit F4 - De Zweef F5. 9.30 uur; Lemelerveld F8 - Blauw Wit F5, 12.00 uur (ver trek 11.00 uur). Zaalvoetbal Dinsdag 11 april Blauw Wit 2 - Go Ahead D. 1 22.00 uur. Dinsdag 11 april 2006 HOLTEN - VV Holten speelt op Tweede Paas dag de belangrijke uit wedstrijd tegen Die penveen. De Diepenveeners be zetten de onderste plek in de vierde klasse H en zullen in VV Holten hun laatste strohalm zien om degradatie te ontlopen. VV Holten heeft met drie overwinningen na de winterstop de weg naar boven ingeslagen. Door deze goede resul taten hebben de rood zwarten zelfs nog zicht op de tweede periodeti- tel. Kortom alle ingre diënten voor een span nende wedstrijd. Het du el in Diepenveen wordt gespeeld op sportpark de Zunnenbarch en be gint om 14.00 uur. HOLTEN - De judo ka's van SV Bato heb ben afgelopen zondag meegedaan aan de sportschoolkampioen schappen Edo Zeen 2006. Op dit regionale toer nooi in Deventer hebben Joyce Wegstapel, Sven Brands, Mika Dijkstra, Nick Beumer, Steven van Riel, Jessica Rose en Robbert van Riel de eerste prijs gehaald. Tweede plaatsen zijn ge haald door Luuk Kaffe- ner, Thijs van de Weg, Jordi Vaster, Jouri Mul der, Philip Rose en Roy Pasman. Op de derde plaats zijn geëindigd Thomas Kamperman, Stan Berenpas, Geert Groot, Rogier Broek huis en Thomas Bloe menkamp. HEETEN - Paarden- fokvereniging Holba- theo (Holten, Bathmen en Omstreken) houdt zaterdag 15 april om 10.00 uur in de manege te Heeten aan de Schöpkesdijk een wed strijd vrijspringen - bewegen voor 3- en 4- jarige paarden. Deze wedstrijd staat open voor zowel leden van Holbatheo als niet- leden. De paarden wor den deskundig beoor deeld door de heren J. Verkerk en H. Dirksen op exterieur, vrijsprin gen en vrijbewegen. De toegang is gratis. Er zijn geldprijzen be schikbaar. Tevens is er voor het beste paard van de leden van de paar- denfokvereniging een wisselbeker. De onderdelen vrijsprin gen -bewegen zijn be langrijk voor de keu ringscarrière van fok- en sportpaarden en trekt veel belangstelling, zo wel wat deelname als bezoekers betreft. Voor informatie zie onze site: www.holbatheo.nl ofbel: 0570-551378. BORCULO - Tijdens de eerste touwtrek competitie van gewest Oost in Borculo, op 9 april, hebben alle ploe gen van Okia op zeer hoog niveau gepres teerd. De 640 en 680 kiloploegen werden zelfs beide dagkam pioen. De Jeugd-B ploeg die bestaat uit allemaal nieuwe jeugdleden kon her en der een puntje pakken, zodat ze niet he lemaal onderaan in het klassement eindigden. De Jeugd-A ploeg deed het zeer goed. Na de voorlaatste wedstrijd stonden ze nog boven aan. De laatste beurt werd alleen verloren van de KofTiejongens. dus een goede tweede plaats. De 680 kiloploeg kon makkelijk beginnen en kreeg in het midden alle zware tegenstanders. Maar Okia was voor een ieder nu al een maatje te groot en werd dagkam pioen. Tijdens het mid dagprogramma zijn de Okia-dames voor het eerst in de arena. Voor deze dames was het eerst wel even wennen, maar zij haalden hier en daar nog wel wat punten weg en kwamen zodoen de in een goede midden moot terecht. De 640 ki loploeg werd dagkam pioen, samen met de or ganiserende ploeg van Heure. Het was behoorlijk ploeteren op de stormbaan. (Foto: Johan Bolink) DIJKERHOEK - Erik Wechstapel is zeer tevre den over het resultaat dat het Dijkerhoekse team heeft geboekt tijdens de Slag om de IJssel. Een pro gramma van RTV Oost waar teams uit Overijssel strijden tegen teams van Gelderland. "Het was wel zeer pittig. Vooral de stormbaan leek veel makkelijker dan het in werkelijkheid was". Eerst moest er worden getijgerd en daarna een hindernis van 2,5 meter worden beklommen. Tot slot een instabiele even- wichtsbalk over water, waar menigeen een nat pak haal de. Dijkerhoek moest afgelopen zondag strijden tegen Bronckhorst, op het terrein van Aktief Overijssel in Hel- lendoorn. "Het was een lan ge dag, waarbij je steeds moest aftasten hoe de tegen stander het zou gaan doen", zegt Erik. Het team had de dag ervoor wel even gekeken naar hoe andere teams, waaronder Es- pelo, het eraf brachten. En om zo niet helemaal com pleet blanco aan de start te hoeven verschijnen. "De stormloop hebben we nog geoefend", vertelt Erik. "Zelf hadden we ergens nog een A-stang in de schuur staan, die we ooit eens ge bruikten voor de zeskamp tijdens het Dijkerhoeksfeest. Daarmee konden we mooi de A-loop mee oefenen". Ondanks dat Dijkerhoek goed heeft gescoord was het niet goed genoeg voor een finaleplaats. HOLTEN - Het Miny Kem per Toernooi werd zondag 9 april gehouden in sport hal 't Mossink. Dit gezellige handbalevenement voor damesrecreanten stond weer garant voor spannen de wedstrijden. Holten begon goed aan het toernooi met een overwin ning op Raalte. maar helaas konden ze het goede spel niet voortzetten. Zo werden de twee opvolgende wedstrijden verloren, en eindigde Holten met maar twee punten op de derde plek. Raalte eindigde als vierde met nul punten. CVO werd tweede met vier punten. Voorwaarts ging opnieuw met de eerste prijs aan de haal. (Foto: Johan Bolink) HOLTEN - Blauw Wit heeft de goede lijn van een week geleden niet kunnen doortrekken. In een open wedstrijd met kansen over en weer bleef het publiek van doelpunten verstoken daar waar gelet op de eer ste wedstrijd het verwach tingspatroon hoog was. De eerste wedstrijd eindigde in 4-6 voor Blauw Wit. Trainer John Paul Akkerman had zijn spelers goed voorbe reid op het treffen met Wilp. De nummer laatst van de ranglijst pakt zo her en der verrassende punten en de eerste wedstrijd was de ploeg uit Holten nog niet vergeten. Van meet af aan ging Blauw Wit op zoek naar een treffer. Het spel speelde zich dan ook met name af op de helft van Wilp. De gasten beschikken over een gevaarlijke voorhoede, maar de defensie van Blauw Wit bleef de situatie deze middag steeds meester. Aan vallend bleef Blauw Wit te vaak steken rond de 16 me ter. Stefan Aanstoot gooide pas een kwartier voor rust al le schroom van zich af en werd toen echt dreigend zo als een week eerder in Haar- lo. Dreigend was Blauw Wit ze ker, maar het overwicht op het middenveld leverde niet de fttst op om een gevaarlijke (Foto: Johan Bolink) aanval uit te spelen. Na rust veranderde er niet veel. Blauw Wit bleef de aanval lende formatie en Wilp coun terde soms gevaarlijk. Echter, her vernuft om de mogelijkheden om te zetten in doelpunten was er niet. Niet zelden werd een actie te ver doorgevoerd of was de balcontrole onder de maat. In de tweede helft ging het spel meer op en neer. De goed lei dende scheidsrechter Poffers uit Nijverdal vertelde na af loop dat hij een leuke ont moeting had gezien die he laas van doelpunten versto ken bleef. A.s. zaterdag speelt Blauw Wit om 14.30 uur thuis tegen koploper Avanti Twello en op Paas maandag komt Blauw Wit ook thuis in actie. Om 18.00 uur is E.G.V.V. uit Gelselaar dan de tegenstander. Opstelling: Blauw Wit: Ar jan Nijhuis, Arjan Aanstoot, Arian Vorkink, Dirk Jan Beldman, Gert-Jan Prins, Arnoud Beldman, Jurrian Paalman, Alfred Beldman, Stefan Aanstoot, Gert Jan Ulfman (Remon Müller), en Harald Beldman.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 9