Hooivorkgooien opent paasvuurfeest Espelo 'Niet de kleinste' Aanrijding met fiets Jitslagen /V Holten ^aasbingo ALMELO VRIEZENVEE heutink primair onder heutink' primair onderwijs heutink primair oi onderwijs jnsdag 11 april 2006 37 jolten El - Blauw Wit 66 El olten E1 moest zater- jg de derby tegen lauw Wit spelen. Hól- in begon iets zenuw- ;hiig en Blauw Wit was de beginfase iets ster- er zonder echt gevaar- jk te worden. Na onge- eer een kwartier spelen Holten het initiatief eer en zette de tegen- ander onder druk. Na- jt enkele goede combi nes nog geen doel- unten opleverden, pro- ileerde Remco na een aio van weifelend op- eden in de Blauw Wit efensie en passeerde surig de keeper (1-0). brt daarna was het emco die een goede aorzet van links gaf, laar Tom tikte de bal ikelings langs de ver- lerde kant van de paal. lak voor rust was lauw Wit dicht bij een igendoelpunt, maar avy kreeg hulp van de aal. Het eerste kwartier a rust was Holten veel terker en zag dit be tond door doelpunten tn Remco en Tom (3- i; terwijl Jordi nadat hij keeper al gepasseerd as tegen de lat schoot, ïgen het einde van de edstrijd liet Holten de tugels wat vieren en lauw Wit kon hier met :n uitstekend afstand- :hot van profiteren (3- ietvogels Cl - Holten 1 'nder herfstachtige eersomstandigheden teelde koploper Holten 2 in Almelo tegen ietvogels. Met de wind de rug zette Holten de tgenstander direct on- ir druk, maar een doel wit bleef uit. Na ruim D minuten kreeg Riet- agels haar eerste kans, un beste speler brak oor en scoorde 1-0. barna nam Holten 'eer het initiatief in auden, maarschoten an Marc en Marco be ulden net naast het oei. Na ca. 20 minuten ist Holten het doel te inden, een goed geno ten hoekschop van ijarco werd door Gerjan jiistekend ingeschoten ■I). Na de rust, met arlo op doel en Steven p het middenveld, ging '°'ten steeds beter spe- fn en werd er voor elke !a' gevochten. Holten 'leek het beste bestand :gen de zware regen uien die de spelers 'oesten trotseren. De rechte voorsprong van 'olten kwam uiteinde- )k van de voet van Her- ert, die met een prach- afstandschot de Eeper op het verkeerde een zette (1-2). 'dSSEN - De jubi- urocommissie van xcelsior'31 houdt onderdag 13 april in uur een Paasbin- °P sportpark De Wrbelt. Deze wordt enouden in het kader an het 75-jarig jubi- Eu'n vun de vereniging P 30 mei. SVZW komt niet verder dan wat losse flodders WIERDEN - HHC Har- denberg heeft er in Wier den geen gras over laten groeien om aan te tonen wie de beste is van de twee degradatie kandidaten in de hoofdklasse C. Vooral voor rust waren de Hardenbergers heer en mees ter. SVZW dat wel enkele belangrijke spelers miste (Janssen, Jonker en van Keu len waren er door schorsin gen niet bij) was niet opge wassen tegen de op alle fron ten betere Michel Jansen for matie. Vooral wanneer Floris Buitenhuis zich met het spel bemoeide was het alle hens aan dek voor de Wierdena- ren. Nadat HHC eerst nog een viertal hoekschoppen had weten af te dwingen was het Floris Buitenhuis die in de 29e minuut de score open de en enkele minuten later in samenwerking met Lars Of- fringa stond hij ook aan de basis van de 0-2. Zijn subtie le hakbal werd door Offringa schitterend afgewerkt, 0-2. SVZW probeerde het wel maar kwam niet verder dan wat losse flodders van Bouck en Geerink die Mare Doorn bos in het doel van HHC niet konden verontrusten. Vlak voor rust kwamen de Zwaluwen bijna op 1 -2 maar Jonker schoot zijn doelman op de doellijn te hulp. In de tweede helft probeerden de Zwaluwen met opportunis tisch spel HHC onder druk te zetten, het speelde ook het grootste gedeelte van de tweede helft op de helft van HHC maar echte kansen wis ten de Wierdenaren zich niet te creëren. Slechts 1 keer was er een dot van een kans voor SVZW maar spits Thijs Heu- vink vond Doornbos op zijn ESPELO - De boakebou- wers van Espelo proberen voor de hoogste paasbult te gaan, maar volgens Erwin Krikkink gaat het eront spannen. "Gezien de andere bulten kan het nog wel eens moeilijk gaan worden", zegt Erwin. "En zou het nog wel eens een grote strijd kunnen worden". De animo om mee te helpen is voor Espelo dit jaar niet echt hoog. Daarnaast hebben de bouwers moeite om aan echt goed hout te komen. "Het meeste halen we van de Hol- terberg, maar daar mag je te genwoordig niet teveel meer van meenemen. Er moet na melijk genoeg hout overblij ven voor het wild en de kor hoenders". Meer dan tien meter hoog, zal de bult in Espelo wel gaan worden. Maar niet zo hoog als afgelopen jaar. Vooral omdat er minder hout is, maar ook door de achterstand die is op gelopen door het verplaatsen van de bult. Vorig jaar stond de wind verkeerd, waardoor de brandweer de dichtbijgele- weg. Met enkele counters waren de Hardenbergers nog het meest gevaarlijk en in de 87e minuut kwam HHC op flu weel te zitten. Martijn Berger gooide de wedstrijd defini tief in het slot, 0-3. HOLTERBROEK - Alhoewel de opkomst bij de boake- bouwers van het Holterbroek wisselend is, gaan ze toch voor de hoogste paasbult. "We hebben veel hout", geeft Jan Willem Wegstapel uit. "En we zitten nu nog op het hoogste punt. vergeleken met de an dere bulten. Maar je weet het nooit, want Espelo kan soms de gekste dingen doen". Een tweede plek zou er wel in moeten zitten. Het wordt in elk geval niet de kleinste. "De vorm is deze keer niet helemaal goed, dus voor de mooiste gaan we niet", vertelt Jan Willem. "Maar in de eerste plaats doen we mee voor de lol. De rest zien we wel". (Foto: Sander Scheperman) gen boerderij nat moest hou den. De gemeente wilde daar om geen vergunning meer af geven voor dat perceel. Om dat ze dit pas aan de late kant kregen te horen, moest het al klaarliggende hout worden verplaatst naar de nieuwe plek aan de Pasmansweg. Alhoewel het paasvuur pas om 21.00 uur aan wordt ge stoken, is er 's middags van 15.00 uur ook al wat te doen. "Dan wordt het traditionele hooivorkgooien gehouden om de gouden hooivork. Natuur lijk omlijst met muziek". RUSSEN - Er vond don derdag 6 april 2006 om 13.30 uur op de kruising Enterstraat/ Karei Door manstraat een aanrijding plaats. Daarbij werd een 15-jarig meisje uil Rijssen aangereden op haar fiets. De veroorzaker die doorreed; was een wat ou dere man in een rode sportau to, waarbij in het kenteken de combinatie TH-DB voor komt. De 15-jarige liep bij de aanrijding geen letsel op. De politie verzoekt of eventuele getuigen zich willen melden. (Foto: Sander Scheperman) (Foto: Sander Scheperman)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 37