€95.- koi-s-enter Beuseberg: 'Grootste paasvuur zou mooi zijn' .D6JJ3 KOI-S-ENTER A-D KEUKENS www.koisenter.nl Op zaterdag 15 april, maandag 2e Paasdag en dinsdag 18 april Uw Koi- en vijverspeciaalzaak GEEN AANBETALING... Betaling Ethaanstraat 2 7463 PC Rijssen Telefoon: 0548-540S Bezoek onze website www.adkeukens.nl Openingstijden: Stationsweg 9b, Enter Tel.: 0547-38 44 14 In onze showroom vindt u een ruim aanbod van prachtige Koi (meer dan 1400 stuks) in allerlei soorten en maten. Naast de Koi hebben wij een compleetassortiment op gebied van vijvermateriaal. Aanbiedingen: Fonteinpomp inclusief accessoires q nr Filterset met UVC-lamp en pomp Bij besteding van 500.- of meer aan koi, gratis keuze uit 3 artikelen (zolang de voorraad strekt) Ind. apparatuur vanaf Precisiewerk voor dit houten decor. Lange ononderbroken lijn voor de meubels onderaan. Een exclusieve realisatie. Hoogglans met houten nerf. Ind. apparatuur vanaf Openingstijden: Dinsdag t/m vrijd: Zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur. Keurmerk Kwaliteit Keukenbranche Maandag t/m vrijdag van 10.00 uur tot 18.00 uur Donderdag van 10.00 uur tot 20.00 uur Vrijdag van10.00 uur tot 21.00 uur ^Zaterdags van 9.00 uur tot 16.00 uur BEUSEBERG - De bo- akenbouwers van Espelo hebben redelijk nat hout liggen en zijn al druk be zig met de opbouw van de paasbult. Zo'n zes meter. Hans Coster wil deze week nog afwachten om te kijken wat de concurrerende bo- akenbouwers gaan doen. Dan pas valt de beslissing of Beuseberg voor de mooi ste of hoogste gaat. "We mochten heel wat kerstbomen kappen, daar door hebben we best wel wat hout", geeft Hans aan. Eind vorige week zijn ze al met de opbouw begonnen. "Wat hulp betreft, valt het wat tegen. Maar dit wordt wel steeds meer", zegt hij. "En we hebben ook veel jonge jongens uit de groe pen zeven en acht, die en thousiast meehelpen". Vol gens Hans een goede zaak, want daardoor zak er in de toekomst ook geen gebrek aan boakebouwers zijn. "We zijn eerst gaan prater met de gemeente over eei vergunning, om niet vooi verrassingen te komei staan", legt hij uit. De staat nu aan de Evertjeswes ter hoogte van de PAP. "Het grootste paasvuur zoi mooi zijn, maar het gaat ore vooral om de gezelligheid'" benadrukt Hans. vanaf vanaf (Foto: Sander Scheperman)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 32