Column: Bert van Eiik t Win kaarten met dé Weekkrant! m I« VEILIG BRUIN ZONDER ZON BEAUTY www.bouwenciviel.nl üfc Elf-iii Werkvoorbereider calculator jongeneel Bouwkundig Trainee Junior Civieltechnisch Tekenaar ontwerper BOUW 1CIVIEL Van vrijdag 21 t/m zondag 23 april Pasar Malam Hengelo Dinsdag 11 april 2006 20 Toen de redacteur van het Holtens Nieuwsblad, Peter Bulthuis, mij vroeg of ik, in navolging van Gert van Eertjes, een stukje wilde schrijven in het Holtens Nieuwsblad hoefde ik niet lang na te denken. Zoals u weet ben ik een kleine twee en een half jaar geleden als wijkagent van Holten bin nen onze gemeente overge gaan naar de wijk Rijssen- centrum. Eigenlijk een stukje Holten want ik ontmoet daar heel veel Holtenaren tijdens mijn ronden in het centrum. Ofschoon ik het erg naar mijn zin heb in Rijssen vergeet ik Holten natuurlijk niet, de sti- .ii, T M.B.V. AIRBRUSH TANNING VAN SUNSPA Resultaat al na 1 behandeling bereikt. In de maanden april en mei 10% airbrush-korting op: gezicht en décolleté hele bovenlichaam hele lichaam Voor prijzen en informatie kunt u kijken op onze website of bellen. Ligtenbergerdijk 1 7462 PV Rijssen T 0548-521281 E info@beautybijannemarie.nl wwwbeautybijannemarie.nl ckers van Gert van Eertjes met het opschrift Ik blief een Hoolter hangen nog steeds in het politiebureau te Rijssen, en ik ben tijdens mijn dienst bij tijd en wijle ook in Holten actief. Uiteraard zit het vrijwilligers werk mij blijkbaar in het bloed of anders gezegd men weet mij altijd te vinden en op deze manier blijf ik natuurlijk ook een beetje bij de tijd in ons mooie Holten en zijn prachtige buurtschappen. Momenteel maak ik deel uit van de Stuurgroep van de Stichting Hulp aan Tjernobyl- kinderen Holten. De afgelo pen week hebben wij een in formatieavond verzorgt voor gezinnen die voor 8 weken een kind uit Wit-Rusland in hun gezin willen opne men. Er zijn nu ongeveer 13 tot 14 aan meldingen. De angst is natuurlijk al tijd dat te weinig gezin nen zich aan melden. Bij deze dus een warm plei dooi om deze kinderen, dit jaar 29 kinde ren in de leef tijd van rond de 9 jaar, een onvergetelij ke tijd te bie den waarin zij een dusda- (Foto: Sander Scheperman) nige weerstand opbouwen dat zij er de eerste twee jaar weer flink tegenaan kunnen. Ik maak als lid van de stuur groep deel uit van de activi teitencommissie die de activi teiten in die acht weken orga niseren. Erg leuk werk, mede dank zij de zeer spontane toe zeggingen van de vele bedrij ven en instellingen en parti culieren om in materiële- en financiële zin bij te dragen. Zonder kan dit project nou eenmaal niet van de grond komen. Ik ben er van overtuigd dat het gaat lukken want Holten toont zich in dit soort geval len altijd van zijn beste kant. (met doorgroeimogelijkheden naar de functie Projectleider) Jongeneel Projecten te Zwolle houdt zich bezig met afbouwprojecten en is gespecialiseerd in gevelbekleding, systeemwanden en -plafonds. m Functie: Het efficiënt vertalen van de projectaanvragen naar een concept offerte. Verantwoordelijk voor het verzorgen van de inkoop en logistieke planning van voor de op dracht benodigde materialen en arbeid. Het bevestigen van gemaakte afspraken naar onder aannemers. Verzorgt offertes aan en verwerkt orders van de onderaannemers op het gebied van gevels, wanden en plafonds. Ondersteunende werkzaamheden naar de projectleider. 8 Functie-eisen: MTS HTS Bouwkunde, ervaring met Autocad, u heeft een goed technisch gevoel, bent vasthoudend en kunt zelfstandig werken, u beschikt over goede communicatieve eigenschappen. Contactpersoon: Loes Eefting, Accountspecialist Zwolle Een veelzijdig en innovatief bouwbedrijf in de regio Noord-Gelderland kent een junioren- beleid. Dat wil zeggen dat ze pas afgestudeerde HBO Bouwkunde studenten in de praktijk opleiden, zodanig dat het bedrijf op termijn kan beschikken over vakbekwaam personeel. K Functie: Afhankelijk van je achtergrond en ambities ga je zoveel mogelijk ervaring op doen in diverse disciplines van het gehele bouwproces, o.a. op de afdeling calculatie, werk voorbereiding, projectontwikkeling en uitvoering. In eerste instantie betreft het een dienst verband van een jaar, waarna bekeken wordt of een definitieve plaatsing mogelijk is. 8 Functie-eisen: HTS Bouwkunde (pas afgestudeerd of gaat binnenkort afstuderen), ambitieuze en flexibele instelling. Contactpersoon: Loes Eefting, Accountspecialist Zwolle Onze opdrachtgever is een ingenieursbureau actief in de sectoren water, infrastructuur, milieu en bouw. Het bureau is al jaren betrokken bij grote en kleine projecten in alle project fasen: van verkenningen, tracéstudies en milieueffectrapportages tot en met ontwerp, besteksvoorbereiding, directievoering en beheer en onderhoud. Functie: Als tekenaar/ontwerper wegen, werkje aan infrastructurele projecten, variërend van fietspaden tot autosnelwegen. Je maakt deel uit van een team met deskundigen op het gebied van constructieve kunstwerken, geotechniek, vergunningen en milieu. Zo werkje bij voorbeeld aan provinciale wegen, van eerste schetsontwerp tot definitief ontwerp en maak je bestekstekeningen. Functie-eisen: Schoolverlater MTS Civiele techniek, ervaring met Microstation en/of AutoCAD, voorkeur voor wegontwerp of binnenstedelijke plannen. Contactpersoon: Claudi Groot Koerkamp, Accountspecialist Zwolle Kijk voor meer vacatures op www.bouwenciviel.nl of neem conact op met de dichtstbijzijnde vestiging om uw mogelijkheden/wensen te bespreken. PERSONEELSDIENSTEN Zwolle Groningen Leeuwarden Lübeckplein 6 Petrus Campersingel lb Drachtsterweg 3A 8017 JZ Zwolle 9713 AC Groningen 8936 AA Leeuwarden T 038 4601400 T 050 3115875 T 058 2167600 F 038 4606088 F 050 3112217 F 058 2157241 Een andere activiteit die ik al ongeveer 19 jaar doe, is het keuren van de paasvuren in Holten. Ik ben voorzitter van de paasvuurcommissie. De leden van deze commissie, er is in die tijd nog geen com missielid gaan lopen, werkt met veel plezier samen met de boakebouwers van de buurtschappen- Holterbroek, Dijkerhoek, de Beuseberg en Espelo. De bouwers stellen zelf de regels samen. Ik moet zeggen dat de boakebouwers het dit jaar niet gemakkelijk hebben gehad. Er waren twee boakens die op een andere plaats gebouwd moesten wor den als gevolg van de aange scherpte milieuregels die ik persoonlijk als verstikkend voel. Ik denk dat velen dat met mij zo voelen. Het laatste wat ik zou willen is dat de ja ren oude traditie in Holten de nek wordt omgedraaid. Vuur werk met oud op nieuw wordt toch ook niet verboden? En wat dacht u van al die open haarden en houtkachels in Nederland, mag dat dan wel? In het laatste geval zijn er al meer brandjes geweest dan door de paasvuren. Uiteraard begrijp ik dat de overheid voorzichtig is maar je kan en mag niet alles zo regelen dat er straks niets meer mogelijk is. Samenspraak is hier denk ik een goed uitgangspunt om de traditie op een goede en verantwoorde wijze in stand te houden. Al met al heb ik, en met mij de gehele paas vuurcommissie, erg veel re spect voor de boakebouwers die in weer en wind bezig zijn om ons, Holtenaren en bezoe kers uit wijde omgeving, een prachtig schouwspel voor te schotelen. Ik wens hen dan ook, ondanks alle tegenslag dit jaar, heel veel succes toe. Aanstaande zaterdag komen wij weer langs bij de boakens om deze op te meten en te be oordelen op onder anderen vorm en schoonheid om daar na tijdens een klein feestje de prijzen uit te reiken. Ook is, bij het verschijnen van dit stukje, de caravankeu ring die 3VO samen met auto bedrijf Erik Huzen jaarlijks weer organiseert weer ge weest. Ook daar ben ik nog steeds bij betrokken. Dat een jaarlijkse caravan keuring geen overbodige luxe is bleek maar weer. Gasslan- getjes, die poreus waren, en losbreekkabels van de remin- richting werden met regel maat vervangen. Kleine din getjes zult u zeggen. Ja, dat klopt maar wel kleine dinge tjes die grote gevolgen kun nen hebben. Ik wil besluiten met u allen prettige paasda gen te wensen en uiteraard zien wij elkaar in het dorp-(of in het centrum van Rijssen), bij het paasvuur of tijdens een bijeenkomst van de Stichting Hulp aan Tjerno- bylkinderen Holten terug. HENGELO - Lonny Gerungan, Sandra Masmeyer, Wieteke van Dort, Bad Habit en The Crazy Rockers. Het is slechts een greep uit de tientallen publiekstrekkers die dit jaar de Pasar Malam Hengelo (van vrijdag 21 tot en met zondag 23 april in het Expo Center Hengelo) tot een succes gaan maken. Net als vorig jaar zal de traditionele gezel ligheid van de Indische cultuur ook nu weer worden gecombineerd met veel entertainment. Behalve The Crazy Rockers - die drie dagen optreden - zijn er tal van andere artiesten. Wieteke van Dort komt zondagmiddag naar Hengelo. Vrijdagavond is de Molukse topband Bad Ha- bit de publiekstrekker. Voor lief hebbers van de Indische keuken is Lonny Gerungan de topacttractie. Hij is de afgelopen jaren uitgegroeid tot dé televi siekok van ons land. In Hengelo verzorgt hij kookdemonstraties en samen met Sandra Mas meyer ontpopt hij zich tot een niet onverdienstelijk zanger (foto). Kaarten voor de Pasar Malam Hengelo kosten acht euro. Kinderen tot twaalf jaar en 65-plus- sers betalen de helft en tot zes jaar mogen kinderen gratis naar binnen. De openingstijden zijn vrij dag van 13.00 tot 24.00 uur, zaterdag van 13.00 tot 13.00 uur en zondag van 12.00 tot 20.00 uur. Voor meer informatie kan men bellen: 074-2559559. De Weekkrant geeft 50 kaarten weg aan de mensen die antwoord weten op de vraag 'Met wie vormt Lonny Gerungan een zangduo'? A. Met Frank Masmeyer B. Met Sandra Masmeyer C. Met Wieteke van Dort Voor antwoord A sms WIN PMH A je naam en adres naar 2121 (40 cent per ontvangen bericht), voor antwoord B sms WIN PMH B je naam en adres naar 2121, voor antwoord C sms WIN PMH C je naam en adres naar 2121. De winnaars krijgen persoonlijk bericht.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 20