Uitslagen Risne Stars Excelsior niet bij les Od AUTOBEDRIJF uw VOLVO specialist. All-round autobedrijf 0:S£3 Onderhoud, verkoop en lease APK keuringsstation Erkend inbouwstation carkit en navigatie systemen Verkoop Esso brandstoffen en olieproducten Camperverhuur en onderhoud Esso Snack Shop 24- uurs pin Carwash Schadeherstel internet: www.e Expo Henk Mulder Lédenvergadering wildbeheereenheid Aycan op 3 de plek Medailles SV Omhoog Dinsdag 11 april 2006 LAREN - Schilder en fotograaf Henk Mulder ex poseert zijn schilderijen in Hofstede Antiek aan de Deventervveg 2-2a in Laren. 17 Op Tweede Paasdag is er van 11.00 tot 17.00 uur een extra openstelling, waarbij Henk Mulder zelf ook aanwezig zal zijn voor uitleg. Iedereen is van harte welkom langs te komen. Voor meer informatie: www.henkmulder.com of telefoon 0573-40 2 5 1 2. (Foto: Johan Bolink) ENTER/ WIERDEN - De wildbeheereenheid West-Twente houdt op dinsdag 1 1 april haar algemene jaarvergade ring. Dit gebeurt in de zaal van 't Rheins te Enter. De aanvang is 20.00 uur. RUSSEN - De dames van Risne Stars speel den haar return wed strijd tegen Bas uit Bid dinghuizen. De wed strijd in Biddinghuizen werd gewonnen na ver lenging door Risne Stars met 3 punten. Beide ploegen staan veilig in de hoofdklasse en kon den dus vrij uit basket ballen. Risne Stars speelde in het eerste kwart degelijk basket bal, maar had het vizier niet op scherp staan. Bas daarentegen had moeite met de verdediging van de thuisploeg, waardoor de stand na het eerste op 15-9 kwam. In het twee de kwart kreeg Bas meer grip op de zone verdedi ging, waardoor het weer langzaam in de wed strijd kwam. Met rust kwam Bas langszij. De stand werd met rust 27- 27. in het derde kwart speelde Risne Stars rommelig, waardoor de concentratie minder werd. De makkelijke baskets werden hierdoor niet benut. Bas had in hun aanval veel tweede schoten, omdat de Rij s- sense verdediging niet helemaal op scherp stond. Risne Stars kon hierdoor niet voorko men dat Bas na het der de kwart aan de leiding ging met 37-41In het laatste kwart liep Risne Stars steeds tegen een achterstand aan te kij ken. Wat Risne Stars ook probeerde, ze kwa men niet dichterbij. Pas in de slotminuut werd het gaatje terug gebracht tot 3 punten. Een laatste 3 punts poging schot mistte doel. zodat de verlenging niet werd ge haald en de eindstand 52-55 werd. De heren van Risne Stars speelde de laatste wedstrijd van het sei zoen tegen koploper Jugglers uit Enschede. Risne Stars stelde zich vorige week veilig in de Rayon Hoofdklasse, ter wijl Jugglers nog volop in de strijd is voor het kampioenschap. In het begin van de wedstrijd liep Jugglers al snel uit naar een 13-5 voor sprong, maar gedurende het kwart kwam Risne Stars dichterbij. De stand na het eerste kwart werd 30-27. In het twee de kwart had Risne Stars het vizier niet meer zo scherp als in het begin. Jugglers speelde op de fast break en kon zo de eenvoudige scores ma ken en zodoende uitlo pen tot een 51 -42 stand met rust. Na rust kwam Risne Stars sterk uit de startblokken en in de 6e minuut werd de stand 58-57. Maar Jugglers liet zich niet voorbij gaan en sloeg in 4 minu ten tijd het gat voor de definitieve overwinning. De stand na het derde kwart werd 60-73. In het laatste kwart probeerde Risne Stars nog een doorbraak te forceren, maar uiteindelijk werd de eindstand 91-75. ZWOLLE - Voor de neutrale toeschouwer viel er zaterdagmiddag bar weinig te genieten in Zwolle. Een ongeïns pireerd Excelsior - ogenschijnlijk in ge dachten al bij de be slissende wedstrijd - in de 2e periode, van aan staande zaterdag in Hardenberg, tegen HHC. In de 4e minuut was het al raak, voor de Zwolle naren. Een ziedend schot van Nick Kok ver dween via onderkant lat en binnenkant paal ach ter de volledig verraste Excelsior'31 goalie Vi cente Fernandez Hesse- link. Excelsior kreeg via Hubert Dijk gelijk de kans iets terug te doen maar oog in oog met doelman Spaansen was de Zwolse doelman de winnaar. Het bleek het enige wapenfeit voor rust van Excelsior. Kort voor rust scoorde Be Quick '28 voor de twee de keer. Arjan Louwen maakte een overtreding op Peter Scheppink die niet door de scheids rechter werd wegge wuifd, waarna Nick Kok alle tijd had om de bal voor te geven. Edwin Starke kon ongehinderd de bal bij de tweede paal binnenkoppen 2-0. Ook in de 2e helft start ten de Zwollenaren be duidend feller. Hubert Dijk leed duur balverlies en speelde de bal zo maar in de voeten van Arjan Louwen, die dit buitenkansje liet liggen. Ondanks het inbrengen van Maarten Dangre- mond en Sander ter Harmsel, voor Hubert Dijk en Jan Borghuis bleef Excelsior'31 on machtig en Be Quick '28 vond het allemaal wel best. Eerst in bles suretijd leek Excelsior '31 iets terug te kunnen doen. maar het afstands schot van Arno Luby raakte de lat boven Be Quick'28 goalie Eddy Spaansen. Met nog 6 wedstrijden voor de boeg is de sch wung er volledig uit bij de Rijssenaren, zo lijkt het. Zaterdag kan Excel sior het seizoen nog enigszins glans geven door de tweede periode- titel te pakken, tegen HHC. Dan zal men be duidend beter bij de les moeten zijn, als in Zwolle. MARKELO - Aycan Durmusogiu heeft zaterdag 8 april in Markelo de derde plaats gehaald met Oost Nederlandse kampioenschappen judo, in de klasse min 63 kilo. Met zijn nieuwe club judoschool Leo Buitink gaat Aycan meedoen aan het Nederlandse kampioen schap in Eindhoven op 22 april. WIERDEN - In Vroomshoop werd af gelopen zaterdag een wedstrijd gehouden voor de recreatieve-af- deling van verschillen de gymnastiekvereni gingen. Deze wedstrijd organi seert GV Omhoog Wierden samen met KEV Vriezenveen, SEV Aadrop en DOS Rijs- sen. Aan deze wedstrijd deden 34 meiden van GV Omhoog mee. Bij de categorie Junior niveau 12 behaalde Eri ca van der Beek een 2e plek. Kim Bentsink werd 6e en Melissa Winkel 9e. Bij Jeugd ni veau 13 behaalde Bianta Peters een 2e plaats. werd Loraine Vlijt 3e en Paula Bisschop 4e. Bij'de categorie pupil 2 niveau 14 werd Eline Kotter ie en Eline Ro- zendom 10e. Maaike Bisschop werd ie in de categorie pupil 1 niveau 15, Muriëlle Westen dorp werd 4e en Esmee Peeters werd 1 ie. Bij de instapcategorie niveau 16 werd Laura Grendelman 2e, Mara Nijman 3e, Dorien Brouwer 5e, Liza Gas- persz 9e en Jonna Tromm 11e. Bij instap niveau 17 werd Charlot te den Breejen ie, Manon Kappert 2e, Yvett van Riele 3e en Anouk van Vossen 4e.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 17