Zwaar verlies voor eerste Blauw Wit Motocross met solo's en zijspan 'Ze zijn erg fanatiek' Uitslagen schaken Uitslagen Handbal Resultaat Holten Fl Sportagenda Uitleg over sportplan W Holten speelt thuis Dinsdag 28 maart 2006 HOLTEN - Beide Handbalmeisjes B- teams speelden tegen Achilles. BI speelde te gen het tweede team van de vereniging uit Apeldoorn. Holten had moeite met het harde spel van de thuisploeg. Holten wist bij rust topt een 5-2 voorsprong te komen. Na rust speelde Holten een prima partij. Ge bruik makend van de ei gen mogelijkheden werd Achilles naar een 14-4 nederlaag gespeeld. Door deze zege eindigt Holten B 1 op de 2e plaats in de competitie. Meisjes B2 speelde te gen het derde van Achil les. In de eerste helft speelde Holten erg slor dig en benutte Achilles de kansen slecht. Daar door leidde Holten met 2-0 bij de rust. Na rust ging het wat beter. Voor al verdedigend speelde Holten goed. Dit leidde tot de verdiende 7-1 overwinning. Meisjes Cl speelde in Schalkhaar tegen het tweede team. Holten speelde aanvallend goed, maar verdedigend liet men nog wel eens en steekje vallen,. Toch werd het via een 2-7 stand bij rust eén 6-12 overwinning. Meisjes C2 was een maatje te klein tegen Haarle 3. Holten toonde veel inzet, maar dat was niet genoeg om Haarle van de 4-2 overwinning af te houden. De D-jeugd was veel te sterk voor Haarle. Fy siek was Holten de meerdere en dat leidde tot een ruime 12-0 over winning. (Rust 8-0) De D-jeugd speelde een toernooitje in Haarle. Met enkele gastspeel- sters er tegen Haarle met 4-2 verloren. Van LHC werd echter netjes met 4-3 gewonnen. HOLTEN - Holten nam het op tegen op nieuw een fysiek sterke tegenstander. In de eerste helft had Heeten het beste van het spel. Keeper Roy hield Hol ten met een goede red- ding op de nul. Na de rust voetbalde Holten beter, er werd niet meer op een kluitje gespeeld en de ballen werden goed in de ruimte ge speeld. Bram en Ton domineer de op het middenveld waardoor Luc en AJ bij na scoorden. Mick kapte zijn tegenstander in de 31e minuut uit en schoot de bal in de lange hoek. Heeten gaf het toen een beetje op en Mick profi teerde daarna nog twee keer van goede diepte- passes daardoor werd de eindstand 3-0. HOLTEN - Blauw Wit moest voor het eerst in competitieverband thuis aantreden tegen subtopper Zelos uit Zelhem. Blauw Wit startte goed maar kon het overwicht in de be ginfase van de eerste helft niet omzetten in doelpunten. De tegenstander werd vroeg tijdig vastgezet waardoor de bezoekers niet in hun spel konden komen. Het wachten was dan ook op een doelpunt van de thuisploeg. Niets bleek minder waar. In de laatste fase van de eer ste helft liet Blauw Wit ver dedigend een aantal steekjes vallen met als resultaat een 0-2-achterstand. Ruststand: 0-2. Al met al een hele domper. De bezoekers wisten name lijk ook niet meer dan twee kansen te creëren in de eerste helft. Na rust hetzelfde spel- beeld. Vanaf de aftrap ging Blauw Wit vol in de aanval, kreeg direct een kans maar de bal ging net voorlangs. In de tegenaanval wist Zelos di rect wel-te scoren. Vanaf toen liep Blauw Wit volledig ach ter de feiten aan. Blauw Wit stond verdedigend deze mid dag met goed. Na verschil lende fouten konden de be zoekers nog tweemaal sco ren. Hoogtepunt van de mid dag was het doelpunt van Gert-Jan Ulfman. Met een ESPELO - De Sploders za gen het spotje van de Slag om de IJssel veelvuldig voor bij komen op TV Oost. Een oproep aan plaatsen om zich op te geven met een team. Espelo deed dit en werd uit geloot. Ondertussen staat er een zeer fanatiek team, be staande uit twaalf deelne mers en drie begeleiders. Espelo mag tegen het Gelder se Zieuwent zaterdag 8 april het spit afbijten op het survi valterrein van Aktief Overijs sel in Hellendoorn, waar de opnamen worden gemaakt. Met een bus vol supporters rijdt het team 's ochtends om HOLTEN - Bij Motor- en Automobielclub de Holter- berg zijn momenteel alle ogen gericht op de jaarlijk se grote motocross welke voor zondag 2 april op de kalender staat. Op het programma staat een Nationale Motocross, welke georganiseerd wordt onder auspiciën van de KNMV, met aan de start de klassen MX1, MX3, Zijspannen en Cup MX2. Zonder de soloklassen tekort te doen, zijn het toch altijd de zijspannen die in Holten op extra belangstel ling kunnen rekenen. Ook diverse leden van de or ganiserende vereniging zul len deze dag acte de présence geven. Ook de internationale (Foto: Johan Bolink) schitterende omhaal wist hij de 1-4 te scoren. Een schrale troost voor John Paul Akker man en zijn mannen. Al met al een verdiende doch geflat teerde overwinning voor de 8.30 uur vanaf 't Trefpunt af, voor een hele dag zeskamp strijd. Mocht de belangstelling groter zijn, dan wordt een tweede bus ingezet. "Op een vergadering van de feestcommissie werd voorge legd of het niet"wat voor ons was", zegt Herman Nijenhuis. "We hebben ons opgegeven en zouden wel kijken hoe het ver der ging". De uitzending van Studio Oost met Dorothy Oos- ting gaf de uitslag: Espelo werd meteen als eerste uitge loot. "We hebben die avond meteen bij de leden nage vraagd en een team gevormd", vertelt Herman. "En ik moet zeggen: ze zijn behoorlijk fa- startbewijshouders in de so loklassen mogen tijdens deze nationale cross aan de start verschijnen, dit om voor hen wat meer wedstrijden te creë ren. Bijzondere aandacht zal er zijn voor het optreden van Erik Davids in de MX3-klas- se. De Nederlands kampioen van vorig jaar bij de inters zal er alles aan gelegen zijn om op zijn thuiscircuit zo hoog mogelijk te eindigen. Hij weet zich daarbij ge steund door broer Allan. De trainingen beginnen om 9.30 uur en de wedstrijden om 12.30 uur. De toegangsprijs bedraagt voor volwassenen 5 euro, jongeren tot en met 14 jaar 2,50 euro en kinderen tot en met 8 jaar gratis. bezoekers uit Zelhem. Eind stand: 1-5. Opstelling Blauw Wit '66: Arjan Nijhuis, Arian Vorkink, Arjan Aanstoot, Merijn Offringa, Dirk Jan Beldman, Gert-Jan "Prins, natiek." Vanavond wordt een indeling gemaakt wie meedoet aan welk spelonderdeel. "Dat moet je van tevoren opgeven. Aan elk onderdeel moet mini maal 1 vrouw uit het team deelnemen." De schoolkinderen van de Bosschool maken een mascot te: de bekende eekhoorn. Daarnaast heeft Espelo eigen trainingspakken in de kleuren blauw en geel, die ook in de Sploder-vlag voorkomen. "Eerst was het de bedoeling dat de teams zelf voor de kle ding zou zorgen. Maar om eenheid op televisie te krijgen, is ervoor gekozen om dit niet te doen. Alle teams spelen in de kleuren geel en blauw. Het ene team met blauw shirt en gele broek en het andere net andersom", zegt Herman. "Voor Espelo een perfecte keuze; kan niet beter". HOLTEN - Het mag nau welijks nog verrassend worden genoemd maar de derde ronde van het Fi- schertoernooi werd net als de twee voorgaande gewon nen door Jim Klinge. Jim is daardoor reeds winnaar van de eindzege. Wederom was het een onbe dreigde overwinning. Alleen tegen Gerrit Stevens moest Jim genoegen nemen met re mise. De tweede plaats werd pas in de laatste ronde beslist tussen Martijn Hage en Ger rit Stevens. Martijn trok aan Harald Beldman (Wilco Re- terink), Arnoud Beldman, Remon Muller (Alfred Beld man), Jurrian Paalman, Gert- Jan Ulfman (Maarten Krui melaar). VV Holten Zondag 2 april Holten 1 - Haarle 1, 14.00 uur; Holten 2 - Heeten 2. 10.30 uur: SDOL 3 - Holten 3, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Dedemsvaart 4 - Hol ten 4, 10.30 uur (vertrek 9.15 uur); Rietmolen 4 - Holten 4, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Achi 1 les' 12 9 - Holten 6, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Holten 7 - Haarle 6, 10.00 uur; Holten 8 - La Premiere 6, 9.00 uur; Hol ten 9 - BWO 7, 10.45 uur; Wijhe'92 DA 1 - Holten DA1, 11.30 uur (vertrek 10.15 uur). Woensdag 29 maart Rohda R. E6 - Holten E2, 18.30 uur (vertrek 17.30 uur); Haarle E2 - Holten E3, 18.30 uur (vertrek 17.30 uur); Rood Zwart MB - Holten MB1. 19.00 uur (vertrek Zaterdag 1 april het langste eind. Jan Sche perman passeerde door een overwinning in de laatste ronde Gerrit Stevens en werd derde. Hieronder de eindstand. Elke speler speelde 13 wedstrij den behalve Roelf de Jonge die na 7 wedstrijden af moest haken. Holten 1 speelt maandagavond 27 maart thuis tegen Vrimot 1. Bij winst komt het kampioen schap akelig dichtbij. In de laatste ronde zal dan een ge lijkspel voldoende zijn, ech ter de grootste concurrent is dan wel de tegenstander. 7 HOLTEN - Het be stuur van voetbalver eniging Holten houdt dinsdag 4 april om 20.00 uur een informa tieavond, wat betreft het Netwerkplan Sport. In deze bijeenkomst zal het bestuur nader uitleg geven over het onlangs gepresenteerde plan van de gemeente Rijssen- Holten om het sportpark de Meermanskamp te verhuizen naar sport park 't Vletgoor. De ver gadering wordt gehou den in de kantine van de Meermanskamp. HOLTEN - De streek- derby tegen Haarle staat zondag op het programma. De Haarler Boys draaien een bijzonder goed sei zoen en staan op een keurige tweede plaats, net achter koploper Zwolle. Na de winst van hekkensluiter Diepen veen op Helios en het ei gen verlies in en tegen Zwolle (1-3) is de posi tie van de roodzwarten weer verslechterd. Al leen een zege op Haarle kan het tij keren. Deze belangrijke wedstrijd op sportpark de Meermans kamp begint om 14.00 uur. De Zweef A2 - Holten Al. 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten BI - Haarle BI. 14.30 uur; Holten B2 - Broekland BI, 13.00 uur; Holten Cl - Vorden Cl, 12.30 uur; Holten C2 - Bor- nebroek C2, 13.00 uur (ver trek 12.00 uur); Holten Dl - Lettele Dl, 11.00 uur; Hol ten D2 - SVVN D2. 10.00 uur; Excelsior'31 D8 - Hol ten D3, 8.30 uur (vertrek 7.45 uur); Rohda R. E5 - Holten El, 8.30 uur (vertrek 7.30 uur); Blauw Wit'66 E3 - Holten E2, 9.30 uur (ver trek 9.00 uur); Holten E3 - Wijhe'92 E3. 10.00 uur; Raalte F1 - Holten Fl. 11.30 uur (vertrek 10.30 uur); Holten F2 - Nieuw- Heeten Fl, 11.00 uur; JC Hellendoorn F5 - Holten F3, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); De Zweef F5 - Holten F4, 10.40 uur (vertrek 9.30 uur); Holten F5 - Colm- schate F9, 9.00 uur; SC Rijssen MB - Holten MB2, 9.30 uur (vertrek 8.45 uur). Woensdag 5 april Holten Dl - AVC Heracles MB1, 18.30 uur; Holten E3 - Rohda R. E6, 18.30 uur. Handbal Zaterdag 1 april Dames 1 uit tegen Dalfsen 2 om 19.00 uur; Meisjes C 2 uit tegen Wesepe 3 om 11.45 uur; Meisjes D uit te gen Lettele 1 om 10.30 uur; Mini's toernooi in Haarle vanaf 9.25 uur. Zondag 2 april Heren 1 thuis tegen AHV Swift 2 om 12.10 uur; Da mes 2 thuis tegen CVO 2 om 11.05 uur; Dames 3 thuis tegen Reflex 2 om 10.00 uur. M'

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 7