ir randstad Lichtenberg Excelsior'31 pas in 2de helft bij de les Ondertekening plan woonwijk De Liesen nzone Nieuwe lentecollectie in de Wereldwinkel hoogst persoonlijk jij zoekt een baan wij hebben hem gevonden kijk voor meer banen op www.randstad.nl BOUWGROEP Dinsdag 28 maart 2006 35 Voor informatie of opgave van uw advertentie be logistiek Inge Postma (0548) 53 74 30 Hogepad 6b Rijssen orderpickers rn/v Wil je voor een aantal uren per dag aan de slag, dan hebben wij een leuke baan voor je als oproep kracht bij een bedrijf in Holten. De werkzaamheden bestaan uit het bij elkaar zoeken van de juiste artikelen. De werktijden zijn van 10.00 tot 14.00 uur en je bent minimaal 3 dagen beschikbaar. Ideale baan om te combineren met schoolgaande kinderen. Het betreft een baan voor langere tijd. inge.postma@nl.randstad.com zereeuw. Demmers wisselde nog wel zijn bankzitters Bodt en Maris in voor resp. Geerink en Mulderije maar ondanks een veld- overwicht creëerden de Wierdenaren maar wei nig kansen. Het dichtst bij de gelijk maker was Martijn Maris in de 80e minuut, Serkan Karaali haalde vanaf 16 meter verwoestend uit, Koffeman stompte de bal uit de kruising maar in de rebound joeg Maris de bal rakelings over de dek- lat. Nick de Graaf soleerde prachtig op links langs Lindeboom maar zijn harde voorzet werd door de gehele aanvalslmie van SVZW gemist. In de counters was Urk razend gevaarlijk en in valler Harm ten Napel zal nog wel eens aan deze wedstrijd terug denken want hij verzuimde tot twee keer toe de wed strijd definitief in het voordeel van Urk te be slissen. De vissers bleven uitein delijk simpel op de been en hebben door deze ze ge de aansluiting met de grote middenmoot ge vonden. Voor SVZW breken er sombere tijden aan want in de vorm van vandaag wordt het ook tegen de gradatiekandidaat één Drachtster Boys, vol gende week een hele klus om deze wedstrijd tot een goed einde te brengen. De Lichtenberg Bouwgroep is een middelgroot bouwbedrijf dat al bijna 70 jaar actief is op het gebied van bouw en onderhoud De Lichtenberg bouwgroep bestaat uit meerdere kleine waaronder Lichtenberg bouw. dit onderdeel is gespeciaticeerd in het bouwen van traditionele woningen op maat Onderhoud Service Spectrum, voorziet in het onderhoud van woningen van woningbouw corporatie Spectrum Wonen en Lichtenberg Onderhoud is gespecialiceerd in het onderhouden en verbouwen van vastgoed voor woning bouwcorporaties, eigenaren van vastgoed, verenigingen van huiseigenaren en particulieren. Wij zijn op zoek naar een: Administratief medewerker/telefoniste m/v Wij vragen: - Zelfstandig kunnen werken in teamverband. - Een enthousiaste en gemotiveerde instelling. - Enige ervaring en/of kennis van excel, word. - Opleiding M.B.O. administratief niveau 4. - Affiniteit met de bouw. Wij bieden: - Een vaste aanstelling met een goede beloning - Afwisselend werk in een prettige werksfeer. Voor meer informatie kun je bellen: 0548-513663 Ais dit de baan is die je zoekt kun je een sollicitatiebrief CV richten aan: Lichtenberg Bouwgroep t.a.v. mevrouw L. Optendrees Molendijk Noord 74 - 7461 JE Rijssen HARKEMA - Excelsi or'31 heeft zaterdag een unieke kans laten liggen om af te rekenen met een medeconcur rent voor een topposi tie, Harkemase Bovs. Bij winst zou Excelsior de Friezen op de rang lijst passeren en met een extra inhaalwed strijd in het verschiet zelfs de nummer twee (SC Genemuiden) kun nen achterhalen. Dat het zover niet kwam mochten de Rijssena- ren zichzelf aanreke nen, want zelfs een strafschop was niet aan de bezoekers be steed. Al in de eerste minuut leek Harkemase Boys op voorsprong te komen, Patrick Goedhart pas seerde dan wel Excelsi- or'31 doelman Vicente Fernandez Hesselink, maar de paal stond de openingstreffer in de weg. Hierna ontspon zich een matig duel met in de eerste helft een be duidend beter Harkema se Boys. In de 17e mi nuut kwamen de Friezen uiteindelijk toch op voorsprong. Mare Hege man schoot uit een vrije trap op het Excelsior'31 doel, Arno Luby had de bal voor het wegwerken maar maaide pijnlijk over de bal, zijn keeper kansloos latend, 1-0. Na rust bleek Harkema se Boys niet bij machte controle over de wed strijd te krijgen. Na een paar plaagstootjes van o.a. Goedhart en Alber- da moest de thuisclub het initiatief laten aan de bezoekers. Het werd een spel van pompen of ver zuipen voor de Rijssena- ren en in de 68e minuut leek de op dat moment verdiende gelijkmaker er aan te komen. De warrig leidende scheids rechter van Ewijk ver keerde in de veronder stelling dat de handsbal die hij waarnam ge maakt werd door Harke- ma verdediger Wierd Kuipers en legde de bal tot ieders verrassing op de stip. De ervaren goalgetter Erwin Looms zou dit klusje wel eens eventjes klaren maar zijn slappe inzet werd eenvoudig gestopt door de 40-jari- ge Harkema goalie Eg- bert Darwinkel. Hierna kwam de thuisploeg er helemaal niet meer aan te pas, maar omdat echte grote kansen voor Ex celsior'31 uitbleven kon de overwinning met bloed, zweet en tranen door de Friezen over de streep worden getrok ken. HOLTEN - De raam overeenkomst voor de ontwikkeling van plan De Liesen te Holten werd maandag 20 maart ondertekend. De overeenkomst voor ziet in een gezamenlij ke ontwikkeling van plan De Liesen door de gemeente Rijssen- Hol ten en Rotij Planont wikkeling b.v. uit Rijs sen. Door de onderte kening van de overeen komst komt een eind aan een jarenlange stagnatie van de wo ningbouwproductie in Holten. Beide partijen hebben eenzelfde samenwer king in de Rijssense uit breidingswijk Veenesla- gen West, waarover bei de partijen zeer tevreden zijn. Reden temeer om ook in Holten zo samen te werken. Het plan De Liesen ligt aan de westzijde van Holten, tussen de Laren- seweg en de Liezenweg. In het plangebied wor den op termijn circa 550 woningen gebouwd met een gevarieerd aanbod. Dit aanbod bestaat uit diverse rijenwoningen zowel voor huur als koop, twee onder één kap en vrijstaande wo ningen. Van het totaal aantal woningen wordt circa 45% gebouwd in een aantal vastgestelde prijsklassen. De overige woningen worden in de vrije sector aangeboden. Het merendeel van de woningen wordt project matig ontwikkeld en ge bouwd door Rotij Plan ontwikkeling (onderdeel van de Roosdom Tijhuis Groep). De gemeente Rijssen-Holten zal de uitgifte van particuliere kavels voor haar reke ning nemen, alsmede een deel van de wonin gen in de vastgestelde prijsklassen. Beide partijen trekken vanaf nu gezamenlijk op om zo spoedig mogelijk het plan te ontwikkelen. Inmiddels is gestart met het opstellen van een structuur- en steden bouwkundig plan. Daar na worden de benodigde bestemmingsplan proce dures opgestart. Ver wacht wordt dat in de tweede helft van 2007 een begin wordt ge maakt met de bouw van de eerste woningen. De verkoop en toewijzing van woningen en kavels geschiedt volgens het door de gemeente ge hanteerde reglement in schrijving en toewijzing kavelzoekenden. Door de ondertekening van de overeenkomst komt een eind aan een jarenlange stagnatie van de woningbouwproduc tie in Holten. WIERDEN - Wie op een leuke, makkelijke manier wil bijdragen aan een andere wereld, kan daarvoor nu te recht bij Wereldwinkel Wierden. Want daar ligt de lentecollectie van Fair Trade Original, het merk dat staat voor handel die ontwikkelt. Ontwerpers van het kera miek bedrij f Sang Arun in Thailand creëerden in samenwerking met Fair Trade Original een nieu we lijn aardewerk. Een citruspers, maatbeker, kommetjes: samen vor men ze een vrolijk'stel dankzij de kleurige deco ratie. De ontwerpers lie ten zich inspireren door het traditionele palmblad, dat ze verwerkten in een eigentijds strakke stijl. Met deze unieke combi natie van authentiek en modern is iets nieuws ontstaan waarmee Sang Arun hoge ogen gooit bij de Nederlandse consu ment. Sang Arun heeft de afgelopen jaren boven dien een aantal kwali teitsverbeteringen door gevoerd, zodat het aarde werk vaatwasmachine- en magnetronbestendig is. Door deze ontwikke lingen kan de fabriek op de exportmarkt groeien en de werkgelegenheid voor zijn medewerkers garanderen. Een puur ambachtelijke aanwinst in de collectie is het Culkli masker van hout bewerkers op Lombok. Indonesië. De Sasaks, het volk waartoe de houtbe werkers horen, zijn Isla mitisch. In hun cultuur zijn echter ook invloeden van het animisme, boed dhisme en hindoeïsme te rug te vinden. Het Culkli masker hangt nog bij veel mensen aan de muur en staat symbool voor de strijd tussen goed en kwaad, waarbij uiteinde lijk het goede overwint. Vanaf heden krijgt voor taan iedere klant die tus sen 10 uur en half 12 de winkel bezoekt een gratis kopje koffie of thee.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 35