KOOPZATERDAGAVOND RUSSEN THE READSHOP Onze nieuwe collectie is binnen!! Newport Blue viert verjaardag met acties Groene Vakwinkel: Tijhof Diervoeders Haarstraat 15 Rijssen 0548-541781 Nieuw bij The Readshop LAMY collectie vulpennen ballpoints en vulpotloden. Daarnaast ook verkrijgbaar Parker en waterman schrijf waren. LAMY schrijf genot is er al vanaf 4.95 Euro! Postkantoor Rijssen MEER DAN LEZEN ALLEEN Word collectant Barbara Farber Eager Beaver Baby Pointer Ducky Beau Baby Barb Mini-stars Collection Carbone Ragazzi Noppies Beebies Protest Pointer Vingino Mim-Pi RASS RFC Zaterdag 1 April geopend van 9:00 tot 21:00 Dinsdag 28 maart 2006 22 Haarstraat 44 - Rijssen - www.rijssen-readshop.nl Help ons twee uurtjes MeW u aan via de in de Hartweek van website of bel 16 t/m 22 april 2006 070 - 315 55 39 ww.hartstichting.nl Nederlandsexl/ Hartstichting Bengels A Ko RIJSSEN - Marcel Mulder opende een jaar geleden zijn mooie heren- en damesmode- zaak Newport Blue aan de Haarstraat 28. Ter gelegenheid van het eenjarig bestaan van de zaak zijn er tot en met zaterdag 1 april enkele aantrekkelijke acties. Zo krijgt iedereen vijf tien procent korting. Dit geldt voor de gehele nieuwe collectie. Boven dien krijgt iedere klant, die deze week voor meer dan honderd euro koopt een leuk presen tje- Het is volop lente in de moderne winkel aan de Haarstraat. Newport Blue verkoopt sports- and leisureware voor de sportieve man en vrouw. Franchise ondernemer Marcel Mulder is aange sloten bij een landelijke winkelketen, waarvan al le 35 winkels een zelfde uitstraling en interieur hebben, maar waarbij el ke zaak zelf zijn collectie samen stelt uit een groot aantal merken. Dit jaar heeft Mulder vooral gekozen uit de da- mes- en herencollecties van La Martina, North Sails en Raid Gauloises. Mooie en kleurrijke mo- Newport Blue verkoopt kleding voor de sportieve man en vrouw. (Foto: Harry Broeze) de voor sportieve men sen. Verder hangen er voor de heren mooie broeken, shirt en swe aters van Mc Gregor en Canterbury en voor de dames heeft hij inge kocht uit de trendy col lecties van Signal en La Coste. Verder verkopen de New port Blue winkels nog het eigen merk Newport Blue. Dit voorjaar zijn vooral de kleuren blauw, groen en rood hot en ook zien we veel strepen. T- shirt en polo's zijn van fijne, lekker vallende jer sey gemaakt en ook zien we volop broeken en ber muda's in katoen, canvas en rib. Alles met bijpas sende caps en ceintuurs. Veel kledingstukken zijn voorzien van opvallende prints and badges. Klanten, die in het be stand staan van Newport Blue krijgen regelmatig het livestyle krantje New port Times thuis ge stuurd, waarin informatie te lezen is over de nieuwe mode, boeken, muziek en sporten. Newport Blue doet op zaterdag 1 april ook mee aan de grote Looking Good-show op Het Schild. De winkel is die dag geopend tot 21.00 uur en is nu ook altijd op dinsdag open. ENTER - Wie opent er in Enter een winkel on der de naam Uw Groe ne Vakwinkel? Er werd de laatste weken druk over gespeculeerd. Vandaag wordt bekend dat het Tijhof Diervoe ders en Agriservice aan de Fleuweweg 2c in Enter blijkt te zijn. Tijhof heeft zijn zaak in tern verbouwd. De ver koopruimte is momen teel 260 vierkante meter. De ondernemer is jong en ambitieus en heeft zich aangesloten bij de organisatie Uw Groene Vakwinkel. "Niet stilzit ten, maar vernieuwen", vindt hij. Het assorti ment in de winkel is sterk uitgebreid en over zichtelijk uitgestald. De voeders, speeltjes en producten voor kleine huisdieren zijn ruim voorradig. Ook attribu ten voor de paardensport komen in de vernieuwde winkel goed uit de verf. De komende tijd ver wacht Tijhof veel vraag naar spullen voor de tuin. Gereedschap, maar ook zaden, pootaarde en mestsoorten. Eigenlijk is er voor in en rond de tuin, voor in en rond de stal en op het gebied van ijzerwaren heel veel keus. De openingstijden zijn verruimd. Maandag ge opend van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.00 tot 18.00 uur. Dinsdagmor gen gesloten De overige dagen open (zie de maandag) en op donder dag nog een koopavond. Zaterdag doorlopend open van 9.00 tot 16.00 uur. Door de verruimde openingstijden en het brede assortiment was versterking in de winkel nodig. Inmiddels is Wil- leke Schottink (Koer- dam) aangenomen als vaste medewerkster. Zij is een ervaren krach) en weet bovendien veel over de benodigdheden in de ruitersport. Bij Tijhof staan deskun digheid en advies hoog in het vaandel. Daar naast is er nog de be- zorgservice. (Foto: Sander Scheperman)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 22