Voor met verstand! Meisjes en jongens weten tegenwoordig al heel vroeg precies wat ze willen en dat geldt ook voor hun kleding. Ze hebben net zo veel verstand van mode als hun ouders en zijn goed op de hoogte van de laatste trends. Maatpakken voor baby's Supercool! Benneton: Brigite Bardot in 't klein! Modetrends uit de wereld zetten zich door in de schoenenmode voor kinderen. Maar dan wel op speelse wijze. Bij de meisjesmodellen zien we, net als bij de dames, ook hier de sleehak, maar dan wel bij schattige espadrilles met bloemetje Bling Bling blijf goed doen en teem daaitjesmetbordu ■Is zijn helemaal j hip. Voor jongens g zijner heel prakti- gen. Er ordt gebruik gemaakt van hoogwaardige materialen moet de Dinsdag 28 maart 2006 bruik van intense kleuren, dierenprints, kleurrijke gra fische bloemendessins, bad ges met vogels en bloemen en de toepassing van sierlij ke borduursels. Geïnspi reerd op Afrika dragen de meisjes rijkversierde rokjes en jurkjes. Een echte 'spe cial' is een wijd kort rokje in cotton lawn met een dieren- print op de zoom en meta len belletjes aan strengetjes. De NO-NO boys blijven re delijk basic met jeans blauw en naturelle kleuren en later in het seizoen gaan ze over op pastels en prints geïnspi reerd op de Vikingen. Een gebleekte en licht van kleur en gewicht jeans is de 'must have special voor de jon gens. A star is born Barbie™ and Benetton gaan de wereld rond. De zomercollectie is geïnspi reerd op vier trendsetting wereldsteden. IBIZA: dit 'summerfun' paradijs zorgt voor een mix van stijlen en kleuren met een semi chaotisch effect. OS AKA: stad van de rijzende zon die resulteert in een harmonieuze outfit van op het eerste gezicht con trasterende items. MEL BOURNE: een dynami sche, kleurrijke en spor tieve collectie voor 'out doors'. ST. TROPEZ: Bar bie™ and Benetton B.B. Brigitte Bardot. Een simpele elegante stijl met jeans tot op de knie en een katoenen blousje in het beroemde roze wit ruitjesmotief. Completeer met haarband en rieten tasje en 'A (mini) star is bom! MEXXJUNIOR (ONDER) EN NO-NO (RECHTS) Rompertjes op maat! imps elfs '62 cm' prijkt in stoere letters op een rompertje. Imps Elfs laat zien dat als een kind 62 cm lang is, het een kledingstuk moet dragen met een bijpassende maat. Met 'eerlijke' tekstop- drukken zoals "BABY1 of het ge boortejaar krijgt de pasgebore ne een gewaagde, eigenwijze en ontdeugende look. De 'I got life' voorjaars- en zomercollectie van dit frisse, puur Hollandse, merk legt de nadruk op de vor men van het lichaam van het kind en verstopt het niet in MINIMEXXeen eigen stijl voor mini Om op te vreten! IMPS ELFS In de kindermode zien we veel terug van de volwassen trends. Bloemenprints, lin gerieachtige, details, vintage en etnische invloeden. De jongens krijgen net als de mannen een slanker en strakker silhouet. De kleuren zijn subtieler maar roze blijft de meest geliefde kleur bij de jonge dames. Mexx meiden houden ervan om er mooi bij te lopen maar wel op een luchtige sportieve manier. Jasjes van een stevige en gelijktijdig zachte stof met visgraatmo tief, 'onafgewerkte' randjes en een 'afgewassen' look. Sportief 'girlie' wordt het ge dragen op een minirokje met ruches. De jongens gaan in basic canvas jacks en Esprit (b)engeltjes! cargo-achtige broeken. On regelmatigheden' in het ka toen zorgen voor een cool vintage effect Bij NO-NO zijn de etnische invloeden terug te vinden in het ge- De mini meisjes zien er naïef sportief uit in bloemetjesprints onder een stoere jeans tuniek. De kleuren uit de nieuwe mexxmini collectie evenaren de energie en levenslust van de kleine en gehaakte randjes en bloemetjes maken haar super lief (zelfs als ze de hele wereld bij elkaar schreeuwt!) Bij de baby meisjes is het ruches voor en ruches na op ruimzittende jurkjes met smokdetails en aangenaaide 'tweedelaag'- mouwtjes. De Minimexx jon gen heeft zijn eigen(wijze) stijl in een korte mouwen 'over hemd' over een basic wit T- shirtje op een stoere broek. Compleet met canvas safari- hoed en bijpassende sneakers is hij helemaal klaar voor de ontdekkingstocht door 't le ven. Supercool! dat m! BABYMEXXruches voor en ruches na voor het babymeisje. oversized, op de groei gemaakte kleding. Imps Elfs hecht grote waarde aan de omstandighe den waaronder (kinderjkleding wordt gemaakt, op milieuvrien delijke wijze en zonder dat spra ke is van kinderarbeid.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 12