Wij zoeken dagbladbezorgers in Holten NOG 1 WEEK Overwinning Excelsior'31 Kampioenschap twee Flitsteams Uw Groene Vakwinkel 24 uur service I Nieuwbouw 1 a BORGHUIS SOER Onderhoud O" dakDEKKERSBEDRIJF B.V.I Renovatie Enter krijgt: Ambachtsweg 8, 7451 PM Holten. Tel. 0548-36 15 49, fax 0548-62 57 01 mobiel 06-53 86 42 91 Wil je niet de hele dag in touw zijn en toch een leuke cent verdienen? Wij hebben een ideale baan voor je. Het bezorgen van onze krant kost je hooguit een uurtje per dag. ik meld mij aan als bezorger (m/v) voor de Twentsche Courant Tubantia Naam: Adres: Postcode/Plaats: Telefoon: Geb. datum: UB oüL.: m mm H mijn wereld, mijn krant. Dinsdag 21 maart 2006 RIJSSEN - Een niet al te problematische 2-0 over winning voor de thuisclub, met van beide kanten knap beroerd voetbal. Een gel dig excuus hadden beide partijen absoluut. De toe stand van het loopgraven- veld op sportpark De Koerbelt is al weken in bar slechte conditie en maakt verzorgd voetbal bijkans onmogelijk. Excelsior'31 was deson danks de ploeg die het spel dicteerde, maar Drachtster Boys kreeg een aantal doel kansen waar men tijdens de terugreis nog lang over zal nadenken. Met name diepe spits Sander Hartman kreeg - in de 51e minuut, bij een tussenstand van 1-0 voor de thuisploeg - een niet te mis sen doelkans. De Friese aan valler goalie I Bel voor informatie Fam. Bouwhuis Aalpolsweg 6 Holten Tel. 0548 - 36 18 49 Vul onderstaande bon in en stuur deze in een enveloppe (zonder postzegel) naar: De Twentsche Courant Tubantia, t.a.v. Afd. Logistiek Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede Ti i bantifl Utmerr t kla-i frpt'h|| k'VWtVt m was Excelsior'31 Fernandez Hesselink al voorbij en dacht de bal 'even' in het leeg en verlaten doel te schuiven. Hartman's inzet vond echter het zij net, tot ontsteltenis van alles wat Fries Excelsior'31 kreeg (vooral na rust) een serie prima kansen om uit te lopen, pas in de 76e minuut gaf Erwin Looms de score een wat rustgevender karak ter. De thuisploeg viel dan ook te verwijten dat men de rode lantaarndrager té lang 'in de wedstrijd' had gehou den. Tot overmaat van ramp liep aanvoerder Peter Schep pink ook nog eens tegen een onnodige (zesde) gele kaart dan (vanwege hinderen van keeper Graansma) en zal daardoor de kraker in Har- kema, van volgende week zaterdag, aan zich voorbij moeten laten gaan. De KNVB heeft de planning voor de inhaalwedstrijden van Excelsior'31 1 tegen ON Sneek, Flevo Boys en HHC bekend gemaakt. Zaterdag 15 april - voor Pasen - speelt Excelsior'31 1 in Harden- berg, tegen HHC. Aanvang 14.30 uur. Tweede Paasdag - maandag 17 april - wordt het thuisduel tegen (koploper) ON Sneek ingehaald. Aan- vangstijdstip is 17.00 uur. Op Koninginnedag wordt het thuisduel tegen Flevo Boys ingehaald. Hiervoor is het aanvangstijdstip van 18.00 uur vastgesteld. WIERDEN - Badminton Flits Jeugdteam 3, UI5, spelend in de vierde klasse, bestaande uit Maarten, Rick, Elles, Ellis en Suzanne, moesten het deze week opnemen tegen Bra vo J4, hun directe concurrent. De wedstrijd verliep erg spannend. Na de vier enkelspelen werd de stand 2-2. De eerste heer en de eerste dame van Flits hadden beiden hun enkel verloren. Daarna werd alles uit de kast gehaald door de Flitsspelers en kon Bravo uit Hengelo nog maar één punt in de wacht sle pen. Eindstand 5-3 voor Flits. Het kampioen schap was binnen. Jeugdteam 1UI9, speelt in de eerste klasse en bestaat uit de spelers Pa trick. Jasper. Merle, Catrijn en Nicole. Zij speelden vorige week een zenuwslopende wedstrijd tegen Borne Jl. De strijd om het kampioenschap ging tussen Borne en Flits Wierden. De wedstrijd was ongelooflijk span nend en werd nipt gewonnen door Flits met 5- 3. Toch was de strijd nog niet gestreden. De wedstrijd van vandaag moest gespeeld, en ge wonnen worden, tegen Rijssen Jl. Er was erg veel publiek uit Wierden meegekomen naar de sporthal in Rijssen. en Flits werd geweldig aangemoedigd. Uiteindelijk kon Flits de wed strijd afsluiten met winst, 7-1, en konden ze gefeliciteerd worden met het kampioenschap. Omdat J1 kampioen geworden is in de eerste klasse, mogen ze mee doen met de districts kampioenschappen, tijdstip en plaats is nog niet bekend.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 21