Boomfeestdag Bloemendal NOG 1 WEEK B admintonclub Resultaten teams Blauw Wit '66 FordFïesta Futura v.a Uw Groene Vakwinkel Enter krijgt: Vincent Roetgerink slagerij - traiteur clh> De lekkerste winkel van Enter Combivoordeel 4 Gepaneerde gehaktballen 500 gr. Nasivlees voor 5»" Varkensfilet stuk of lapjes 500 gr. 3 Er is al een FordFiesta met airco en CD-speler v.a. 11.995,- Dinsdag 21 maart 2006 «■HÉÉkNBaaWMMi^^ 16 Dorpsstraat 132 - Enter Tel. 38 13 75 RIJSSEN/ HOLTEN - Woensdag 22 maart is dc Nationale Boomfeestdag. Dit jaar is het thema Bo men en Spelen. Het feeste lijke evenement staat in Ne derland volop in de belang stelling. Zoals ieder jaar doet de gemeente Rijssen- Holten ook weer mee aan de boomfeestdag. De natuur, maar vooral ook bomen zijn een avontuurlijke speelplek waar kinderen heerlijk kunnen ravotten. Om de jeugd te betrekken bij de Boomfeestdag worden woensdag 22 maart in Rijs- sen-Holten honderd kinderen actief ingezet bij dit feestelij ke evenement. Wethouder H. ter Keurst ont vangt de kinderen om 10.00 uur aan de Oude Morsweg in Rijssen. Daar worden dan ongeveer 850 inheemse heesters geplant. Er wordt gewerkt onder begeleiding van de plantsoenmedewer kers. De kinderen die deelne men zitten in de hoogste groepen van de basisscholen; de Overes, de Julianaschool en de Holterenkschool. Aan alle basisscholen wordt een lespakket beschikbaar gesteld door de gemeente. Het lespakket is afkomstig van de stichting Nationale Boomfeestdag en sluit aan bij het thema bomen en spe len. De boomfeestdag is een lan delijke evenement van deze stichting in samenwerking met Staatsbosbeheer en de Nederlandse gemeenten. In 2007 viert de Nationale Boomfeestdag zijn vijftigja rig jubileum. De stichting or ganiseert verschillende acti viteiten om natuur en bomen te verbinden met het leven. Zo kunnen kinderen dit jaar, met hun hele klas, meedoen aan de wedstrijd boom van het jaar 2006. Voor meer in formatie over dit onderwerp: www.boomfeestdag.nl. Het programma ziet er als volgt uit; 10.00 uur, ont vangst door wethouder H. ter Keurst; 10.15 uur, starten in planten; 11.15 uur, afronding werkzaamheden. Blauw Wit F3 -Wesepe F2 Na een lange winterstop kon er eindelijk weer eens Gevoetbald wor den. Het was op het veld nog wel wat frisjes maar, na een goede warming up kon er dan toch afge trapt worden. Wesepe begon sterk en scoorde binnen twee minuten al een doelpunt. Blauw Wit ging op zoek naar de ge lijkmaker en na acht mi nuten was het al raak door een doelpunt van Jonne 1-1. Wesepe scoorde niet veel later uit een corner weer een doelpunt 1-2. Toen was het de beurt aan onze spits Danny. Binnen twee minuten scoorde Danny twee keer rust stand 3-2. Direct na de pauze was het weer Danny die een doelpunt maakte na een .goede pass van Fabian 4-2. Blauw Wit probeerde de stand nog verder uit te bouwen. Dit resulteerde nog in een aantal goede kansen waaronder een schot op de paal. maar het was Wesepe dat wat meer geluk had. In de laatste paar minuten scoorden zij nog twee keer. Eindstand 4-4. Blauw Wit F5 - SDOL F4 Eindelijk was het dan zover. Nadat diverse trainingen en wedstrij den door het weer waren afgelast mochten de jon gens en twee meisjes de wei in. Daar hadden ze lang naar uitgekeken! De wedstrijd begon aar dig maar SDOL had de wind in de rug en maak te door een afgeketste bal 1-0. Daarna ging Blauw Wit leuk voetbal len en kwam aardig in het ritme. Het leidde echter niet tot scorings kansen. Net voor de rust werd 2-0 voor SDOL. Na de rust, de wind was wat gaan liggen, kwam Blauw wit goed op stoom. Dit resulteerde in een enorme druk op het vijandelijke doel waar bij Manon Klein Teese- link hard en gericht wist te scoren. Daarna had den we nog wat kansen (Maurits en Manon) echter we konden niet gelijk maken. De eind uitslag 1-2. Blauw Wit 3 - Driener- lo 3 Na in de vorige wed strijd glansrijk van de koploper gewonnen te hebben, moest het 3e om aanspraak te blijven maken op het kampioen schap winnen van het laaggeklasseerde Drie- nerlo. In de uitwedstrijd was Blauw Wit al goed weggekomen en behaal de het een nipte 2-3 overwinning. Ook van daag had Blauw Wit het lastig tegen het studen tenteam. Ondanks het veldoverwicht van Blauw Wit, was het Drienerlo wat op voor sprong kwam. Even la ter was het Martijn Ban- nink die zijn rentree be kroonde met de gelijk maker. Dit was tevens de ruststand. Ook in de tweede helft had Blauw Wit een overwicht al kwamen daar maar een paar kansen uit. Drie nerlo strafte vervolgens een foutje in de verdedi ging af en leek met 3 punten weg te gaan. Tot Jasper Lahuis in bles suretijd toch nog een punt redde voor Blauw Wit. Zodoende mag het 3 e nog hopen op het kampioenschap. Eind stand: 2-2. Ford Fiesta Futura standaard uitgerust met: ABS 4 airbags Stuurbekrachtiging Airconditioning Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening iPod en MP3-aansluiting Elektrisch bedienbare voorportierramen 15" 5-spaaks lichtmetalen velgen Easy Sound 6000 radio/CD-speler De laatste wedstrijd van het vijfde team van bad mintonclub Holten werd tegen het op de tweede plaats staande Kwiek uit Raalte net verloren met 5-3. Rob Kelder kwam in z'n single niet in z'n - spel en verloor met 15-1 en 15-9. Alie Bijen verl oor de eerste game nipt met 1 1 -9, daarna ging het iets minder en werd de tweede met 11-5 ver- loren. Ze was op tijd klaar om Harrie Menk- horst aan te moedigen, want hij had voor het eerst dit seizoen een drie gamer. Deze werd uiteindelijk nog vrij ge makkelijk gewonnen. Gamestanden 15-11, 12-15 en 15-5. Us is ind. BTW/BPM. eet kc odlsa trademark ot Apple Computer Inc.. registered in ttw Wiingmgen wottwftouden Algetwelde auto kan rik en CO,-uitsloot km/liter 12.9-20.8; liter/100 krr www.ford.nl Almelo, Autoboulevard Twentepoort West 12, Tel. 0546 - 544 644 Rijssen, Butaanstraat 2/hoek Nijverdalseweg, Tel. 0548 - 538 638 Holten, Service-dealer Dries Willems, Keizersweg 70, Tel. 0548 - 361 900 70 occasions met foto www.ford-bloemendal.nl

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 16