CONTAINER NODIG? EL: 0548-53 86 86 Uitnodiging Zwienertberg WVC Volley Heren Tennisclub Mors houdt open dag i j wm Show 23 t/m 25 maart Landbouwmechanisatiebedrijf Openingstijden show: Él www.zwienenbergmarkelo.nl 'Mans Manenschijn is moeilijk te vervangen' L Do. 23 maart 10:00 - 22:00 Vr. 24 maart 10:00 - 22:00 Za. 25 maart 10:00-17:00 Rijssenseweg 57/A 7475VA Tel 0547 361620 Dinsdag 21 maart 2006 15 TEN CRINKÉ RUSSExl du S3 35 80 WIERDEN - WVC Volley moest vrijdag 17 maart een van hun laatste wedstrijden van het seizoen spelen. De ze week moest het team het opnemen te gen Set up '65. bij hun eerste ontmoeting dit seizoen verloor WVC haast kansloos met 4-0 van dit team. De eerste set begon ge lukkig goed voor WVC. Er werd lekker gespeeld. WVC kreeg al een voor sprong aan het begin van deze set en hield dit de hele set vast. Uiteinde lijk werd de set dan ook gewonnen door WVC met 20-25. De tweede is altijd span nend voor WVC, hele maal als het de eerste set heeft gewonnen. Ook deze set werd het lastig. Er werden met name erg veel servefouten ge maakt aan de kant van WVC. Het raakte ook een beetje uit het spel van de eerste set. Hier door werd deze set he laas verloren door WVC met 25-17. WVC baalde dat deze set verloren werd, maar het team wist dat hier punten te halen vielen dus begon het team vol goede moed aan de der de set. Het team kwam gelukkig weer lekker in hun eigen spelletje. Set up kon weinig terug doen en verloor deze set met 18 -'25. Het bleef ook de vierde set erg goed spelen en liet Set Up niet in hun spelletje komen. Het won ook de vierde set met 19 - 25. RIJSSEN - Tennisclub de Mors in Rijssen houdt zaterdag 25 maart aan de Galvani- straat, een Open Dag voor de jeugd. Dit is de manier voor de jeugd om kennis te maken met de tennissport. Tij dens de Open Dag zal de Tennisorganisatie Robin Schildwacht aan wezig zijn om de kinde ren te begeleiden bij de activiteiten. De Open Dag begint om 13.00 uur, maar daarna is iedereen ook nog van harte welkom, en zal om 15.00 uur afgesloten worden met een lekkere verassing voor alle aan wezige kinderen. De toe gang is geheel gratis, de kinderen dienen alleen hun sportkleding en sportschoenen mee te ne men. De Tennisorganisa tie beschikt over profes sionele tennisleraren die zullen zorgen voor vol doende tennisrackets en tennisballen. Ook zal de jeugdcommissie die dag aanwezig zijn om de kin deren te helpen met de verschillende activiteiten, zoals een snelheidsmeter, minitennis en een tennis- circuit. De Open Dag is bedoeld voor kinderen die kennis willen maken met de ten nissport, maar ook voor kinderen die al actief ten nissen. Tijdens de Open Dag zal er een fantasti sche aanbieding gedaan worden om tennislessen te gaan volgen bij de Ten nisorganisatie. Voor slechts 55 euro worden tien lessen aangeboden en wordt men lid van Tennisclub de Mors. Dit houdt in dat men de ge hele week gratis mag ko men tennissen op het park van Tennisclub de Mors. Ook kan de jeugd dan deelnemen aan de andere activiteiten die in de loop van het seizoen georganiseerd gaan wor den door de tennisclub. Hierbij worden alle kin deren van harte uitgeno digd om zaterdag 25 maart 's middags naar Tennisclub de Mors te komen. RIJSSEN - Bijna een halve eeuw was hij lid van het Rijssens Mannenkoor, ruim dertig jaar be stuurslid waarvan 17 jaar voorzitter. Mans Ma nenschijn het 'boegbeeld' van het uit 130 leden be staande mannenkoor in Rijssen nam vrijdagavond tijdens de jaarvergadering afscheid als voorzitter en droeg de voorzittershamer over aan zijn opvol ger Arjan van 't Hul. Koorleden en dirigent Pieter Jan Leusink met zijn vrouw waren getuige van de voorzitterswisseling. De Bijvanckzaal in het Rijssens Parkgebouw was dan ook volledig bezet. Onder de aanwezigen bevonden zich ook afgevaardigde H. van Slooten van de Ko ninklijke Nederlandse Zangers Vereniging en de he ren H. Baan en G. van de Werfhorst van het Gewest Overijssel. Van Slooten overhandigde de scheidende voorzitter de 'bijzondere oorkonde' namens de KNZV „Mans, je was het baken van het koor en je bent moei lijk te vervangen omdat je ongelooflijk veel hebt bete kend voor het Rijssens Mannenkoor. Dankzij jouw in zet staat nu op het industrieterrein een prachtig ge bouw. Dag en nacht wasje tijdens de bouw er mee be zig en het resultaat mag worden gezien", aldus Van Slooten. In dezelfde trant sprak ook Gewestafgevaar digde Baan. die Mans de Bondspeld opspeldde. Woorden van lof had ook de nieuwe voorzitter Van 't Hul. Aan het adres van Mans, waarin ook zijn vrouw Hermien werd betrokken. Nadat door middel van lichtbeelden de koorbaan van Mans werd vertoond, overhandigde de nieuwe voorzitter hem een bronzen miniatuurstandaard van het 'wapen' van het Rijssens Mannenkoor met inscriptie. Voor zijn vrouw Hermien waren er bloemen. Humorvol was het dankwoord van Mans.Slechts een wens had hij nog. „Dat ons Parkge bouw een concertzaal blijft en het geen theaterzaal wordt". Een daverend applaus was het antwoord van de koorleden. Tijdens de bijeenkomst werden ook en kele jubilarissen in het zonnetje gezet. Antoon de Groot (40 jaar lid), Johan Poortman, Dinant Wessels en Dinant Plas, die 25 jaar lid waren van het koor ont vingen ook de bijbehorende decoraties met oorkon des. Voor hun dames waren er bloemen. Het bestuur onderging een kleine metamorfose en bestaat nu uit: A. van 't Hul (voorzitter). D. Tijhof (secretaris) B. Tij hof (penningmeester) G.J. Klein Legtenberg (2e voorzitter) en de leden J. Esink, J. Lohuis en H. Jels- ma. (Foto: Johan Bolink)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 15