Volop lente bij Voortman Mode Roberto Sarto Polo's Jacks „u 69,95 Vesten „u 69 Rokken 3995 Ons gehele interieur is vernieuwd bent van harte welkom! la CUCINA ITALIana 2 stuks in O' Vrijdag 24 en zaterdag 25 maart a.s. Na drie weken hard werken hebben wij de deuren weer geopend. Wij zijn er helemaal klaar voor om u in onze nieuwe zaak, van diverse nieuwe specialiteiten te laten genieten. Ï^ZERIA - RISTORANTE Dorpsstraat 29A - Holten Tel. 0548-36 51 38 Speciale aanbiedingen: Speciale aanbieding: Italiaanse sferen met overheerlijke hapjes en drankjes De keuken is geopend tot 22.00 uur. Woensdag gesloten. Katoenen nu Aanbiedingen gelden v.a. woensdag 22 maart Grotestraat 2 - Rijssen Mamurc Dinsdag 21 maart 2006 RIJSSEN - Bij Voortman damesmode aan de Haar- straat en Estate aan de Bouwstraat is het al volop lente. In beide winkels hangen de rekken vol met kleurige en trendy kleding voor jonge, sportieve en oudere dames. Vorige week waren er Open Huis dagen. Heel veel belang stellenden kwamen de nieuwe voorjaarsmodellen van ver schillende kledingmerken be kijken. Voortman en Estate hebben nu ook een ruime col lectie kettingen en riemen, passend bij het nieuwe mode beeld. Op de begane grond van de grote winkel vindt men de kleding van de vier topmerken Delmod Frankenwalder, Bas- Ier en Marcona. Dit jaar heb ben de inkopers van Voortman niet alleen gekozen voor de chique en gelegenheidskle ding van deze merken, maar ook voor de sportieve series. Er hangt nu ook jeans, jasjes, broeken en rokken, sommige geborduurd of met stras ver sierd en gemaakt van mooie soepele materialen. In de kelder vindt men mer ken als Taifun, Gerry Weber en La Strada, zwierige mode met ruches en dunne stoffen. Verse heeft dit vooijaar mooie modellen, niet alleen betaal baar en ook sportief, maar ook gekleed en feestelijk. Men vindt daar ook shirtje en ves ten. Op de bovenverdieping hangen de mantels en coats, de modellen van het exclusie ve modemerk TH Braun en prachtige gebreide mode van Attitude. Ook is daar een hoek voor gelegenheids kleding van Basler en Delmod voor bijvoorbeeld bruidsmoeders. Ook na de Open Huisdagen mag men gerust zelf rondkij ken. De medewerksters van Voortman helpen graag bij het uitzoeken van de kleding en geven advies. (Foto: Sander Scheperman) Div. modellen en kleuren Div. kleuren Div. modellen in kkatoen en jeans Alle modekleuren (normaal 29,95 per stuk)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 11