Goedkoop sporten bij tennisclub IMII.-Böuwservice B.V. M Gemotiveerde constructiebankwerkers/lassers Morsink Constructie Banenmarkt bij In Person, Enterstraat 23 Rijssen Zaterdag 18 maart NOG 2 WEKEN Regiodag van NBG van 10.00 - 14.00 uur Bouwopruimers Grondwerkers Metselaars Opperlieden Timmerlieden Machinale houtbewerkers ORSINK ON STRUCTIE Judo Van der Riet Speld voor jubilarissen and more Voor onze moderne werkplaats zijn wij op zoek naar voor het samenstellen en atlassen van allerlei soorten staalconstructies, ervaring in het lezen van tekeningen. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden met een prettige werkomgeving. Sollicitaties en inlichtingen: t.a.v. dhr. E. Morsink Vonderweg 12 7468 DC Enter tel. 0547-38 38 03 Open dag bij thuiszorg NWT Enter krijgt: Uw Groene Vakwinkel Dries Willems - Holten Bloemendal - Rijssen Dinsdag 14 maart 2006 9 RUSSEN - Het Neder lands Bijbelgenoot schap houdt op don derdag 23 maart een regiodag in Rijssen. Ds. Pieter Boomsma, protestants predikant in Nijverdal spreekt over 'De bijbel? Wat vind jij?' In 2005 gaf hij samen met zijn zoon Arie (be kend van enkele tv-pro- gramma's voor jonge ren) een boekje uit on der die titel. Tijdens de regiodag worden ook diverse workshops gegeven over de bijbel en het bijbel werk. Thea Kroeze, di recteur van het Deinse Instituut en bekend van RTV Oost, zal spreken over 'Want je geeft om de Bijbel', de slagzin waarmee het NBG in 2005 een ledenwerfactie voerde. Iedereen is van welkom vanaf 14.30 uur in de Open Hof, Stations dwarsweg 2 in Rijssen. Het avondprogramma begint om 19.30 zal rond 21.30 worden afge sloten. Toegang is gra tis. WIERDEN - Sportinsti tuut Van der Riet houdt op zaterdag 18 maart een judotoernooi in sportzaal 'Het Noord broek' aan de Marjolein- laan in Wierden. Er zijn ongeveer vijftig deelne mers vanaf zes jaar. Ze komen uit Wierden, Vroomshoop en Glaner- brug. De judoka's wor den zoveel mogelijk in gedeeld naar leeftijd, gewicht en gevorderd heid. Aanvang 14.00 uur tot ongeveer 17.00 uur. RIJSSEN - Afgelopen zaterdag werd voor acht werknemers van Beton- techniek OOST een re ceptie gegeven bij café de Blauwe Reiger in Rijssen. Zij kregen voor hun 12,5 jarig jubileum een gouden speld en een envelop met inhoud. De jubilarissen zijn: Her man Nijland Gerrit Pas Jan Beltman, Erik Jans sen, Gerrit Wijnen, Sandra v.d Berg, Hans Lubbelinkhof en Erik Ligtenberg. Een begrip in de bouwwereld, naast onze 95 vaste personeelsleden, houdt ons bedrijf ziek bezig met het uitzenden en detacheren van personeel in de bouw en aanverwante bedrijven. Dit gebeurt op een professionele werkwijze welke aansluit bij de wensen van onze opdrachtgevers, en onzx personeelsleden. Er vindt op dit moment een sterke groei plaats, daarom zijn wij voor onze opdrachtgevers op zoek, in onze regio naar: Interesse? Neem contact met één van onze medewerkers voor meer informatie. Tel. 0548-54 55 56 Fax 0548-54 09 37 Bezoekadres: Ethaanstraat 1, 7463 PC Rijssen RIJSSEN - Dit jaar komt Tennisclub Rijs sen in de regio uit op het hoogste niveau in de tenniscompetitie. De club komt met één team uit in de eerste klasse heren en dames en met een team in de tweede klasse heren. Daarnaast zijn er op za terdag nog acht recrean ten teams actief waar mee het op park Stok mansveldweg weer ge zellig druk zal zijn. Nieuwe tennissers kun nen ook in 2006 rekenen op een breed pakket aan voorzieningen. Voor 65 euro zullen senioren tien kennismakingslessen ontvangen en ook nog eens vrij en begeleid kunnen spelen. Ervaren senioren zorgen voor de begeleiding buiten de lessen om. Dankzij financiële steun van de 'Club van 100' wordt een ballenkanon aangeschaft zodat er door de trainers Jan Bos en Eddy Dokter opti maal gewerkt kan wor- MUSICftinSTORE www.musicstore.nl Wij zoeken: Enthousiaste, servicegerichte ondernemende mensen met belangstelling voor een eigen winkel in entertainment producten Wij bieden: De entertainment formule waarmee je je kunt onderscheiden, nu en in de toekomst Professionele begeleiding op het gebied van marketing, automatisering en inkoop Interesse? Bel of mail je adresgegevens door voor een informatiepakket Music Store Esmiralda Vlasveld Tel. 071-3321124 E-mail: franchise@musicstore.nl NB: Dit is geen personeelsadvertentie! Kijk voor vacatures op www.musicstore.nl den aan verbetering van tennisprestaties. Met de jeugd opleiding gaat het uitstekend; Tennisclub Rijssen heeft meer dan 125 jeugdleden. Justin Voortman en Igo Boer- rigter krijgen extra trai ning en presteren heel goed. Bij de jongste spelers heeft Herjan Nijzink het clubrecord gebroken. Hij speelde de bal 99 keer in een serie tegen de oefenmuur. Op 1 april aanstaande begin nen de nieuwe zomer- lessen voor junioren. De kinderen krijgen 15 les sen voor 60 euro en kunnen kijken of tennis iets voor hen is. Voor rackets en ballen wordt gezorgd. Opgave en in formatie bij trainer Ed dy Dokter, telefonisch bereikbaar via (0548) - 52 15 14. REGIO - Thuiszorg Noord West Twente houdt op zaterdag 18 maart tussen 10.00 en 14.00 uur een open dag. De locaties in Enter aan de G.J. Beltmanstraat 2, Rijssen aan de Haar- straat 83 en Wierden aan de Rijssensestraat 7 zijn dan geopend. www.drieswillems.nl 0548-361 900 www.ford-bloemendal.nl 0548-538 638 Nu tijdelijk C 8.995,- Champion voordeel: www.ford.nl ABS Airbag Stuurbekrachtiging Getint glas Radio 13" stalen velgen met sierdeksels

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 9