Dames winnen, verlies heren Bloemendal Rivo wint duel tegen Dynamo FordTransitConnect- Bestelauto van het Jaar 2006 Robert Schreurs beste in ATB-team Uitslagen turnen hair by Hair by Henk-Jan is al meer dan 19 jaar het meest toonaangevend in haarmode. In onze salon werken wij met Eugene-Perma producten, tevens zijn wij Premium Salon voor dit merk. Als Artistic director Eugene Perma Benelux is Henk-Jan een inspiratiebron voor kappers in Nederland en daarbuiten. Wij zoeken: haarstylist 2 of 3 met een aantal jaren werkervaring! Profiel: creatief, doortastend, zelfstandig werkend, en zeer klantvriendelijk. Wij bieden: 25-30 uur per week werktijden in overleg goede werksfeer in een moderne werkomgeving fantastische collega's trainingsfaciliteiten te over. Solliciteren heeft alleen zin wanneer je voldoet aan de functie-eisen Bouwstraat 48, Rijssen Tel. 0548-51 79 86 En dat vieren we uitgebreid met een Bestelauto van het Jaar-pakket! Bestelauto van het Jaar-pakket normaal voordeel nu €1.025,- C 635,- 390,- Ford Bedrijfsauto's. 100% betrouwbaar. Dinsdag 14 maart 2006 19 RIJSSEN - De dames van Risne Stars speel den afgelopen vrijdag tegen Pluto uit Wage- ningen. Het eerste duel werd in Wageningen gewonnen door Risne Stars, waardoor de verwachtingen vooraf al torenhoog waren. In het eerste kwart begon Risne Stars sterk aan het duel. Al snel werd het 12-4 en leek het alsof het een makkelijke avond zou worden. Maar al snel bleek dat Pluto wel een taaie tegenstander was, dat zich terug knokte tot 16-12 aan het einde van het eerste kwart. De daarop volgende twee kwarten waren span nend, maar niet van een hoogstaand niveau. Veel balverlies en missen van opgelegde kansen was kenmerkend. Maar de voorsprong die Risne Stars had opgebouwd bleef overeind. Via een rust stand van 25-21 en een tussenstand van 34- 29 werd het vierde kwart ingeluid. Einde lijk kwam Risne Stars goed op toeren en liet het flitsend basketbal zien zoals in het eerste kwart. De voorsprong werd dan ook snel uitge bouwd en zo werd Pluto met 52-39 verslagen. Topscoorders Risne Stars: Chantal van der Steen: 22, Roswitta van Olst: 13. De heren speelden op een ongewone tijd (za terdagmiddag), tegen de nummer drie van de ranglijst, Wildcats uit Nijmegen. Risne Stars dat de laatste periode goed basketbal laat zien, was gebrand op een goed resultaat, maar al vanaf de eerste schotpo ging leek het alsof de ring kleiner werd bij el ke schotpoging. De bal wilde gewoonweg niet door de ring. Dit resul teerde in een tussen stand van het eerste kwart van 11-2. In het tweede kwart zag het er beter uit, maar steeds weer misten de gasten makkelijke ballen. De stand na het tweede kwart werd: 26-19. Na rust kwam Risne Stars door hard te verdedigen terug tot 30-27, maar opnieuw wilde rolde de bal telkens weer uit de ring. Wildcats had daar geen last van en buitte het thuisvoordeel goed uit en won via 45-3- het duel uiteindelijk met 70- 42. RIJSSEN - Afgelopen zaterdag speelden de dames van Rivo uit te gen Dynamo Tubber- gen. Rivo speelde de eerste twee sets een ge weldige wedstrijd. De sfeer bij Dynamo was nogal negatief en daar maakte Rivo gebruik van door zelf enthou siast het eigen spel te spelen. Serverend werden nogal wat foutjes gemaakt, maar verder liep het spel erg goed. Rivo werd versterkt door een aantal dames van het tweede team. Jorieke v Pijkeren en Eveline Leppink, die dan ook veel wist te sco ren op de midpositie. De derde set sloeg het spel om. Dynamo kwam in de wedstrijd en scoorde veel op de buitenkant en op mid. De derde set verloor Rivo dan ook. In het begin van de vierde set had Dynamo het spel nog onder controle, maar aan het eind van deze set kwam Rivo te rug. Zo bleek het eind van de vierde set een goede voorbereiding op de vijfde set. die Rivo dan ook overtuigend wist te winnen. Aanstaande dinsdag spelen de dames de hal ve finale van de beker competitie om 19.30 in de Reggehal tegen Ha voc 2. Zaterdag 18 maart spelen de dames om 14.00 thuis tegen Fa- vorita. Ford heeft voor u een speciaal Bestelauto van het snel even bij ons langs en ervaar zelf waarom Jaar-pakket samengesteld. Zo wordt de Bestel- de Ford Transit Connect de Bestelauto auto van het Jaar ineens wel heel luxe! Kom dus van het Jaar 2006 is geworden. BESTELAUTO VAN HET JAAfi 2006 Centrale dubbele portiervergrendeling met afstandsbediening Elektrisch bedienbare portierramen Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels Easy Sound System 6000 radio/CD-speler met bediening aan de stuurkolom Er is al een TransitConnect v.a. 9.995,-. Prijzen zijn exclusief 81W/BPM en alleveringskoslen Gem brandstofverbruik en C0?-uitstoot. km/liter van 9,1 -15,9: liter/100 km. van 6,3-11,0 C0? gr/km: van 166-262 Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde modellen kunnen afwijken van standaardspecificaties. Vraag naar onze voorwaarden en exacte specilicatles Het Bestelaulo van hel Jaar-pakkel is me! mogelijk in combinatie mei de Transit Connect Business Edition. www.ford.nl 70 occasions met foto www.ford-bloemendal.nl Almelo, Autoboulevard Twentepoort West 12, Tel. 0546 - 544 644 Rijssen, Butaanstraat 2/hoek Nijverdalseweg, Tel. 0548 - 538 638 RIJSSEN - De jongens van het Bloemendal Fietsplus Mountainbi ke team hebben afgelo pen zondag hun eerste wedstrijd van het sei zoen gereden. Het begon gelijk al min der goed met een fout bij de inschrijving, waardoor het gehele team achteraan moest starten. De beste start was voor Peter Bloe mendal, maar door een valpartij kwam de rest al gauw voorbij. Hij vocht zich terug naar Marco Kok die een vlakke wedstrijd reed en ze ein digden als 27ste en 31ste. Robert Schreurs en Björn Meinders kon den verder na^r voren komen en bereikten on danks de slechte start- plekken de 17de en 21ste plaats. Rutger Ve neklaas die nu nog in de leerperiode zit. kwam ondanks een kettingpro bleem toch nog binnen op de 45ste plek. Sa men met het mooie weer en een hoge opkomst van 170 deelnemers was het een prachtige ope- ningsrit van het seizoen. De volgende wedstrijd is op 9 april in Honse- lersdijk. RUSSEN - Bij turnwed- strijden in de zevende divisie in Hengelo heb ben turnsters van Dos uit Rijssen meegedaan. Daphne Hospers werd tweede in de categorie pupil 1 niveau 13. Joël- le Rutterkamp werd eer ste in de categorie instap niveau 14. Ilse Wessels won de eerste prijs in de categorie jeugd niveau 11Ook Gaby Schuur man deed mee.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 19