C I ft\euW£ c0\\ecüe lis Grotestraat 55-57, Nijverdal tel. 0548-61 00 36 (ook op maandagmiddag geopend) Hogepad 3, Rijssen tel. 0548-51 82 15 (dinsdags gehele dag geopend) www.humpiedumpie.nl Onze winkels zijn al ruim 25 jaar een begrip in Nijverdal en Rijssen. De laatste jaren zijn we ons steeds meer gaan toeleggen op de vrijetijdmode, in dames- heren- en kindermaten. Het merkenpakket is dan ook wel erg gegroeid in die jaren. Merken die wij nu hebben zijn o.a.: Lee - Wrangler - Maverick - L.T.B.,- Cars - Vingino - DEPT - Madonna - II Dolce - Blackburn - Pioneer - Double Face - Petrol - J.R.K. - No Exess - Its Noize - Twinlife - Freeze - Fransa - P.H. - Phink - Martomod - Jack Jones - Dodgers - Contra - Trespass - Tomster - Kjelvik etc. etc. etc. De nieuwe zeer kleurrijke voorjaars/zomer collectie hangt weer in onze winkels. Het assortiment bestaat o.a. uit een zeer ruime keuze in jeans, casuals en jacks. Jeans hebben we in diverse modellen, wassingen, pasvormen en lengtematen voor jong en oud. Voor de dames (junior en senior) is er natuurlijk ook een ruime keuze in rokken en capri broeken, die voor dit seizoen een "must" zijn voor elke modebewuste vrouw ÉÉ-' Ook hebben we ruime keuze in: - Werkschoenen - Berg- wandelschoenen - Werk- en warmtekleding - Outdoor-kleding - Army-artikelen Oj Wij nodigen u graag uit om de Nieuwe Collectie te komen bekijken. Tevens kunt u in Nijverdal kennis maken met ons geheel vernieuwde interieur. Hierdoor hebben we getracht om het voor u als klant nog duidelijke en overzichtelijker te maken. Binnenkort hopen we dit ook in onze winkel in Rijssen te kunnen realiseren. Ons gespecialiseerde team staat altijd voor u klaar om te helpen bij het maken van de juiste keuze. m!>0M Humpie Dumple Pf 0. te Ee de Al: dir 54 fel Gr, me bel Fri. jaa

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 38