Werk van Jansen naar Meinders m»Rn Triathlon Holten toert door land r/C3 SuperKicks bij Super de Boer Geslaagden EHBO Toneel van Eben Haëzer Kledingactie goed doel Vrouwen op excursie Dj John bij Schimmels Vergadering LT0 Noord Ervaar energie van Holterberg Cursus AED Vespers in vastentijd Vergadering GV Omhoog Zaagdagen Dinsdag 7 maart 2006 ENTER - HGJV Eben Haëzer brengt tijdens haar jaarlijkse toneel avond het toneelstuk 'Verkeerd Verbonden' op de planken. Deze boerenklucht speelt zich af op het pleintje tussen het dorpscafé van de familie Meijer en de boerderij van de familie Holting. Hans Jansen, een leuke vrijgezelle jongeman wordt "uitgehuwelijkt aan de onweerstaanbare (niet düs) dochter van Harmannes en Fenne Holting maar hier zit Hans helemaal niet op te wachten. Hans wil graag trouwen met de dochter van de caféhouders. Hoe dit toneel afloopt is te zien op vrijdag 10 en za terdag 11 maart in het Hervormd Dienstge bouw in Enter. De avond begint om 19.30 uur en kost voor mensen onder de twaal jaar en boven de 65 een 1 euro entree, voor de overige mensen zijn de kosten 3,50 euro. RIJSSEN - Mensen in Nood houdt op zater dag 18 maart een kle- dinginzamelingsactie in Rijssen. Tussen 9.00 en 11.30 uur kan kleding worden ingeleverd in de Open Hof kerk, Ontmoetings- kerk, Syrisch Orthodoxe kerk en de RK-kerk. De kleding wordt verkocht aan sorteerbedrijven. Met het geld dat de ver koop oplevert worden de noodhulpprojecten van Mensen in Nood gefi nancierd. WIERDEN - De NBvP Vrouwen van Nu afde ling Wierden gaat op woensdag 8 maart op excursie naar de syna goge in Enschede. De reis is per trein, ver trek 9.26 uur op spoor 3 vanaf station Wier den. Op donderdag 9 maart begint om 19.45 uur een afdelingsavond met le zing van Koos Kingma. Het onderwerp is de No- vib. Er wordt gepraat over de emancipatie van de vrouw wereldwijd, de rechten van de vrouw, geweld tegen vrouwen en investeren in vrou wen. Deze avond is in het Ontmoetingscen trum aan de Spoorstraat RUSSEN- Dj John, be kent van Radio 350 draait op vrijdag 10 maart bij café de Twee Schimmels. Alle hits ko men voorbij. Entree is gratis. Aanvang 22.00 uur. DIJKERHOEK - LTO Noord houdt maandag 20 maart om 20.00 uur in Het Bonte Paard in Dijkerhoek de jaarvergadering. Voor de bestuurswisseling draagt het bestuur zelf twee kandidaten voor: Egbert Rietberg, Canadastraat 54 en Richard Hegeman, Ligten- bergerdijk 139. Daarnaast blijft er echter nog een vaca ture open. Tegenkandidaten kunnen tot aanvang van de vergadering worden inge diend, mits een verzoek daar toe door tenminste tien leden is ondertekend. Na het officiële gedeelte komt Mirjam de Groot een inleiding geven over veilig heid in en om de boerderij. Mirjam is werkzaam bij de Stigas. Aan de orde komen bedrijfshulpverlening, pre ventiemedewerker, gezond en veilig werken. HOLTEN - Paul Akkerman houdt woensdag 15 maart om 20.00 uur een lezing over het ervaren van ener gie op de Holterberg. Hier doet dit in Natuurdiorama Holterberg. Paul vertelt over het waarne men van natuurenergieën, bij energiebanen, bomen, bij zondere plekken en graancir kels. Ook gaat hij in op de le vensenergie in het levensver haal van de mens. Hoe de energie kan stromen of juist blokkeren. Hij laat op deze avond foto's zien, vertelt verhalen en geeft een demonstratie met de wichelroede en pendel. Wichelroedes zijn deze avond te koop. Voor meer informatie: www.mensenboom.nl. De toegang bedraagt 7,50 euro (inclusief consumptie). Opgeven is mogelijk tot en met 14 maart bij Natuurdio rama Holterberg. telefoon 0548-361979. HOLTEN - Binnenkort start EHBO Holten met AED-op- leidingen voor haar leden. Ook niet leden zijn van harte welkom om een opleiding te volgen. Wie reanimatie al onder de knie heeft, kan in een avond het apparaat leren bedienen. Kosten: 20 euro per persoon. Voor meer in formatie of aanmelden: Jo- han Schuppert. Reilinksweg 4 Holten. Telefoon: 0548- 367722. Ruben en Hester Meinders (links) nemen een deel van de werkzaamheden van het echt paar Jansen over. Zij stoppen met hun bakkerij, (foto: Harry Broeze) RIJSSEN/MARKELO - Henk en Jo Jansen zijn af gelopen zaterdag gestopt met hun bakkerij in Eisen. Een aantal werkzaamheden en een aantal werknemers zijn overgenomen door bak kerij Meinders uit Markelo. Vanaf vandaag wordt bij bak kerij Meinders de specialiteit van Jansen verkocht, de Mar- kelose koek. Daarnaast zijn bakker Jansen en bakkerij Meinders nog bezig om de assortimenten op elkaar af te hcüten nl ra ,___t «WW.MUUER TRANSPORT HOLTEN - Stichting Triathlon Holten heeft met sponsor Müller Transport een goede reclame-uiting door heel Neder land. Het Holtense transportbedrijf heeft"op de achterzijde van twee splinternieuwe trucks reclame van de triatlon staan. R&TT Reclamebureau maakte er een spectaculair ontwerp voor: 'Het zwemt.het fietst.en het loopt.' AT Reklame in Laren verzorgde de bestickering voor een vriendelijke prijs. Het resultaat: opvallenden en supergrote publiciteit voor de Triathlon Holten: de komende tijd te zien door heel Neder land.Op de foto v.l.n.r.: Hans Tutert, voorzitter Stichting Triathlon Holten. Erno Reuvekamp. directeur van R&TT Re- clamebureau/Youniq in Sites, Jan-Peter Müller, algemeen di recteur van Müller Transport en Anton Müller. directeur van Truck Trailer Service Holten, (eigen foto) stemmen. Dus wie weet ko men er nog meer specialitei ten van Jansen in het assorti ment van Meinders. De kennis over de speciali teiten van bakkerij Jansen blijft aanwezig, want de bak ker die altijd in dienst was bij Jansen werkt nu bij Mein ders. Ook een winkelmeisje is meegegaan naar de bak kerswinkel in het centrum van Markelo. Henk Jansen blijft voorlopig nog venten bij vaste klanten voor Echte Bakker Meinders. Klanten van bakkerij Jansen zijn met een tolder op de hoogte ge bracht van alle veranderin gen. Om de 'overname' te vieren heeft bakkerij Mein ders een aanbieding. Bij aan koop van 7,50 euro krijgen klanten in Markelo een gratis Markelose koek. Natuurlijk kunnen de oude klanten van Jansen ook genieten van Meinders' specialiteiten. Bakkerij Meinders is in Mar kelo gevestigd aan de Grote straat 7, (0547)-361 374. WH 37 RIJSSEN - Het oecu menisch beraad van kerken in Rijssen houdt traditiegetrouw weer vijf vesperdien sten in de veertigda gentijd. Deze vesperdiensten worden op de vrijdagen 10, 17, 24 en 31 maart en 7 april gehouden in het kerkgebouw van de protestantse gemeente Open Hof en beginnen telkens om 19.00 uur. WIERDEN - De alge mene ledenvergade ring van GV Omhoog wordt gehouden op donderdag 9 maart. Aanvang 20.00 uur. Vanaf 19.45 uur liggen de begroting en het jaar verslag van de secretaris ter inzage in de verga derruimte van sporthal het Noordbroek aan de Marjoleinlaan. Nicole Wemekamp en Monique Rotman stellen zich ver kiesbaar als secretaris en algemeen lid om toe te treden tot het bestuur. Ook zullen er binnen de activiteitencommissie enkele wijzigingen zijn. HOLTEN - Wildbeheer eenheid Holten (WBE) houdt in samenwerking met de Stichting Behoud Natuur en Landschap en de Biotoopgroep twee zaagdagen en wel op za terdag 11 maart van 13.00 tot 16.00 uur en zaterdag 18 maart van 13.00 tot 16.00 uur. Be langstellenden kunnen zich tot donderdag aan melden bij Ab Schupp- pert, telefoon 0548- 362675 of per e-mail a.schuppert@planet.nl. Op de zaagdagen verza melt men zich om 13.00 uur aan de Oude Deven- terweg 8 in Dijkerhoek. HOLTEN - EHBO Holten hield onlangs een examen. Alle deelnemers slaagden voor de grote test: Bart Bulsink. Jan Eggink. Rutger Jansen. Mannes Kruithof. Rolph Markvoort. Henk Rechterschot, Frans Spikker. Ineke Spikker-Tuiten. Fré Tuitert, Esmeralda Udink. Joke Voortman en Berry Zwe- verink. De cursus werd gegeven door Henk Rietberg en dokter De Zwart. In twaalf weken werden ze klaargestoomd voor het examen. Een groot deel van de geslaagden gaat binnenkort echter weer in de schoolbanken. Nu om te leren hoe ze kun nen werken met een AED. Deze opleiding duurt voor hen slechts een avond. De reanimatie hebben ze immers onder de knie. (eigen foto) RIJSSEN - SuperKicks Li ve is een begrip. Aan dit succesvolle evenement de den vorig jaar maar liefst 45.000 talentvolle voetbal lers mee. Dankzij het 3D- trainingsprogramma van SuperKicks op de compu ter is elk kind voortaan een voetbalheld. Op woensdag 15 maart om 14.00 uur komt de Super- Kicks Voetbalmiddag voor de derde keer naar Super de Boer in Rijssen. Tijdens deze middag kunnen kinderen de nieuwe bewegingen van de tweede serie 3D Superkicks Cards presenteren. Kinderen worden uitgeroepen tot dag winnaar maken kan op gratis kaarten voor het WK Voet bal. Kinderen kunnen zich ook inschrijven voor een par tijtje vier tegen vier. Samen met vrienden en vriendinnen vormen zij één Superkicks- team en betreden zij als echte idolen het 'voetbal-straat- veld'. Wie liever individueel zijn kunsten vertoont, kan meedoen met een wedstrijd penaltyschieten. De snel heidsmeter legt vast welke speler het 'hardst' kan trap pen. Voor de topscoorders zijn er coole SuperKicks prijzen. Ook kunnen salto's van topscoorders geoefend worden op het SuperKicks luchtkussen.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 37