doen is 'Stil zitten en niks niets Jazzselecties Omhoog goed door voorrondes voor mij' Team Bloemendal Uitslagen Risne Stars Turnsters naar district Uitslagen GV Omhoog Dos door naar district Winst voor dames Rivo Uitslagen schaakclub Dinsdag 7 maart 2006 RIJSSEN - Zeventien turnsters van Vek de den afgelopen zaterdag mee aan het Overijs sels kampioenschap vierde en vijfde divisie in Hellendoorn. Bij deze wedstrijden konden de turnsters van de eerste lijn zich plaat sen voor de districts wedstrijd die wordt ge houden op zaterdag 25 maart in Doetinchem. Drie turnsters van Vek hebben zich geplaatst voor de districtswed strijd. Dagmar Pijffers, pupil 1 niveau 10 werd zeventiende. Op junior niveau 7 werd Marinda Jansen derde en Laura van Munster twaalfde. Ze hebben zich ge plaatst. WIERDEN - Ook turnsters van GV Om hoog uit Wierden de den zaterdag mee aan het Overijssels kam pioenschap. Monique de Jong uitko mend in de vierde divi sie jeugd niveau 8, is achttiende geworden met een puntentotaal van 30.55. Eveneens uit komend in de vierde di visie maar in niveau 7 is junior Ilva van de Steege achttiende geworden met 30.55 punt. Op zondag 5 maart vond de eerste landelijke voorwedstrijd plaats in Wieringerwerf. Voor GV Omhoog kwa men hier vijf turnsters uit in de tweede divisie. In de categorie instap ni veau 9 heeft Ilse Berkel een negende plaats be haald met een puntento taal van 30.450. In de zelfde, categorie is Loïs Veldscholten dertiende geworden met 28.750 punt. Chen Huizing uitko mend in niveau 8, pupil 1 heeft een vijfde plaats behaald met 31.800 punt. In de derde wedstrijd werd Lisan Be verdam, in de junior tweede divi sie tweede Ze had een puntentotaal van 33.55. In dezelfde categorie is Iris Willemsen twaalfde geworden met 31.50 punt. Alle vijf turnsters heb ben zich geplaatst voor de tweede landelijke voorwedstrijd die begin april zal plaatsvinden. RUSSEN - Voor Dos hebben Rachel Nijen- huis en Ilse Timmerman in de vierde divisie mee gedaan aan het Overijs sels kampioenschap. Rachel Nijenhuis werd derde in de klasse instap niveau 11Voor Ilse is deze wedstrijd een goe de opstap geweest en met een twaalfde plaats is ook zij verzekerd van doorstroming naar de districtsfinale. 75 joor cxceis.Gr'31 A JÖCEÜiÖS 31. Als je iets met overgave doet, is het al tijd te combineren", volgens Jannie Post. (eigen foto) RIJSSEN - Het was (voormalig) buurman (en jarenlang speler van het lie) Dick Spenkelink die haar de club van rood en wit warm aanbeval. Zoons Rudy en Roy stonden im mers aan het begin van een 'voetbalcarrière', en de keuze werd daarom vrij snel bepaald voor Ex- celsior'31. Enthousiast als Jannie Post nu eenmaal is, meldde ze zich gelijk als jeugdleidster, bij de club. "Ik ben geen moeder die haar kinderen op voetbal doet, en vervol gens nul-komma-nul inte resse in de verrichtingen van haar zoons heeft. Inte gendeel, zou ik willen be weren. Tot aan de B-jeugd heb ik me altijd als jeugd leidster ingezet. Ja, natuur lijk is de voetbalsport een mannenwereldje, maar daar kan ik me best staande in houden, hoor. fvflaak je geen zorgen. Ik heb destijds, ook als hoofdleidster van de B- groep, altijd een uitstekend contact gehad met trainers, leiders en begeleiders." "Ik weet nog goed dat ik, al weer 14 jaar geleden, bena derd werd door Luit Meijer, de toenmalige voorzitter van de Activiteiten Com missie. Ik voel me er prima in 'thuis', zogezegd. Na tuurlijk zijn er door de jaren heen flink wat wisselingen WIERDEN - Alle vijf jazz- selecties van GV Omhoog die afgelopen zaterdag meededen aan de voorron des van het NK jazzdans hebben gewonnen in hun categorie. De voorronde was in sporthal Angelslo te Emmen. GV Omhoog heeft de afge lopen jaren met een aantal selecties al vele successen gekend. Maar dit keer werd er ook succes behaald met drie nieuwe selecties. De selectie jong talent, be staande uit meisjes van 6 tot en met 9 jaar, werd eerste in de D-categorie tot en met 9 jaar. De preselectie (9 tot en met 13 jaar) had zeker con currentie, maar wist deze toch te verslaan in de D-ca tegorie tot en met 13 jaar. Deze twee selecties bestaan nog 'geen jaar en staan onder leiding van Janien Bolink. De teams die meedoen in de D-categorie kunnen niet doorstromen naar het NK jazzdans. De derde nieuwe selectie, de gevorderden, deed mee in de C-categorie tot en met 16 jaar. Met 9.23 punten voor de choreografie en 8.60 punten voor de uit voering werden de andere teams op ruime achterstand gezet. Ook deze selectie be- geweest, qua personele be zetting. Ik moet zeggen dat we altijd een leuk team heb ben gehad, dat elkaar per fect aanvoelde. Er is boven dien een prima balans tus sen man en vrouw, in onze commissie." Jannie Post is werkzaam als chef huishouding bij het Bilderberg Hotel Rijsser- berg. Jannie verzorgt de planning van ruim 60 mede werkers van de huishoude- staat nog geen jaar en wordt getraind door Janien Bo link. De voorselectie tot en met 13 jaar werd vorig jaar Nederlands kampioen in de C-categorie. Daarom kwam deze selectie, onder leiding van Annelies Pijnappel, nu uit in de B-categorie tot 13 jaar. Met 9.33 punten voor choreografie en 7.90 punten voor de uitvoering was het totaal van 17.23 punten ge noeg voor de eerste plek. Als allerlaatste in het pro gramma kwam de A-selec- tie 16 jaar en ouder in actie. Deze selectie is een samen voeging van de jeugdselec- tie tot 16 jaar en de selectie 16 jaar en ouder. Vorig jaar lijke dienst, inclusief ambu lante krachten. Een razend drukke baan. die deson danks goed te combineren is met haar gezin. In fitness en hardlopen vindt ze haar ontspanning. "Als je iets met overgave doet, is het al tijd te combineren", volgens Jannie. "Het is daarom be langrijk datje goede afspra ken maakt, met zowel je ge zin als je werkgever. Ik heb het uitstekend naar de zin bij het Bilderberg Hotel werden deze teams respec tievelijk eerste en derde tij dens het NK jazzdans in de A-categorie, de hoogste van Nederland. Met maar liefst 9.23 punten voor de chore ografie en 8.73 punten voor de uitvoering behaalden de ze meiden de eerste plaats met tevens de hoogste to taalscore van de dag. Nadat alle voorrondes heb ben plaatsgevonden, wordt bekendgemaakt welke teams op basis van hun sco res door mogen naar het NK jazzdans op 10 juni in Nieu- wegein. Waarschijnlijk zal dat voor de selecties van GV Omhoog wel het geval zijn. Rijsserberg. Bezoekers die voor het eerst gebruik ma ken van onze accommodatie kijken niet zelden hun ogen uit. Wij.hebben immers de beschikking over een zwembad, een tennisbaan, een bowlingbaan en meer dere terrasjes. Met de unie ke ligging van onze accom modatie een perfect adres voor een familiefeest, toch?" RIJSSEN - Afgelopen week end speelden de dames en de heren van Risne Stars tegen de koplopers uit de rayon hoofdklasse. De eindstand bij de dames werd bepaald op: 87-54. Bij de heren werd het 81-103. De eerste set werd verlo ren met 20-25. De twee de set werden de op drachten van coach Hel- muth ter Braacke beter uitgevoerd en zat er ook wat meer pit in. Er werd fanatiek verdedigd en ook libero Christa Pep pels werd passend ster ker. De tweede set won Rivo met 25-22. Toch wist Dynamo de derde set sterk terug te komen. Vooral via de midaan- valsters werd veel ges coord. Rivo verloor met 21-25. De vierde set was weer voor Rivo, dit keer nog een stuk overtuigen der dan de tweede set. Daarom was er ook het vertrouwen dat dit de vijfde set ook zou luk ken. Dit bleek dan ook wel, Rivo liet in de vijf de set zien echt de bete re ploeg te zijn. Volgen de week spelen de da mes uit om 14.30 uur te gen Dynamo in Tubber- gen. RIJSSEN - De schaak club Rijssen heeft de 21ste ronde van de on derlinge competitie ge schaakt. Dit zijn de uit slagen: Z. Zeeman-van der Heide remise, Brinkman-A.Koster 1-0, Aalderink-J.W.Linge- man 0-1, R.Koster-ten Hove 1-0, S.Koster-Fol- kers 1-0, Slofstra-J.Lin- geman 1-0, Ditzel- Roosink 0-1, Schoonho ven-Kuit 0-1, Kraayen- zang-Hansman 0-1, Munneke-A.Riemersma 0-1, van de Maat-Waan- ders 0-1, G.Smit-Beld- man 0-1 HOLTEN - Het wedstrijdseizoen voor de mountainbikers staat weer voor de deur en dit jaar zal het team van Bloe mendal opnieuw uitkomen in de 'Fun klasse'. Ook vorig jaar zijn ze door heel Nederland gereden om aldaar deel te nemen aan de wedstrijden in de nationale competitie. Samen met de hoofdsponsor Hans Bloemendal is alles op een rijtje gezet om ervoor te zorgen dat het team zich dit sei zoen kan gaan mengen in de strijd bij de fun klasse. De rij ders van het team zullen aan de start verschijnen met hun nieuwe American Eagel mountainbikes en deze zijn volledig afgemonteerd met Sram onderdelen. Ook heeft het team een poging gedaan om sponsoren te vinden die deze sport en het team een warm hart toe dragen en dat is gelukt. Het team wil alle sponsoren bedanken voor hun bijdrage voor het seizoen 2006 en in het bijzonder de volgende hoofdsponsoren: Bloe mendal Fietsplus. MBL work consepts, T H cleaning ser vice, Fincken advies en Wennink autoschade. Het teanTheeft ook een internetsite: www.teambloemendal.nl. (eigen foto) Alle succesvolle jazzdansers bij elkaar, (eigen foto) RIJSSEN - De dames van Rivo speelden af gelopen zaterdag thuis tegen Dynamo Neede. Rivo begon niet sterk. Vooral serverend lieten de dames veel punten liggen.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 35