White sweet shoes De nieuwe voorjaars collectie 0 - van is binnen begint na zessen! Elegant baanwerk STEINENBECG vHode in dcAoenen IDe lingerie bepaalt hoe een vrouw zich voelt. Door de juiste lingerie bij het juiste moment voelen vrouwen zich zekerder en mooier. Dragen we bij voorkeur een traditionele slip, voor het uitgaan trekken we speciale lingerie aan! Voor een sexy en verleidelijke uitstraling gaat hier voor de voorkeur uit naar kant. Daarnaast is corrigerendelingerie populair, evenals lingerie die perfect onder de kleding past zodat deze on zichtbaar blijft. Dinsdag 7 maart 2006 Sleeën Invito: lieflijk sandaaltje met bij passende tas én portemonnee. kels krijgen behoorlijk wat aandacht deze zomer met accenten door lintjes, riempjes en wikkelband jes. Maar pas op: het kan zo zijn dat zowel stompe neu zen als ook het accent op de enkel, je absoluut niet staan. Voor kleine mensen zijn dit rampen. Je benen lijken korter en daardoor lijk je zelf dikker. Ben je klein van postuur kies dan voor een iets neutralere neus of een open schoentje en een hoge(re) hak. De sleehak is heel actueel. Bij espadrilles zien we hem al ja ren, maar ook laarzen, open en gesloten schoentjes en sanda len hebben deze zomer een ste vige basis. De zomerlaars blij ven we overigens, nog steeds zien maar heeft niet meer de overhand zoals in 2005. Laten we het nou maar ge woon toegeven; we zijn gek op schoenen! Pumps, laar zen, flatjes, slippers, san daaltjes, hoge hakken, lage hakken en ga zo maar door. Voor iedere mood, en voor iedere outfit, hebben we wel een passend paar en dan nog het liefst met bij passende tas. Maar als we dan toch even eer lijk zijn, hoeveel van die paren dragen we nu echt? En wat is nog draagbaar dit seizoen? Al lereerst verdwijnt de superspit- se neus uit het modebeeld, maar bewaar ze maar gewoon want over een paar jaar komen ze vanzelf weer in de mode. De trend is nu een ronde neus, maar ook een hoge hak en een sleehak zijn helemaal in. De en- Een Manfield mix van folklore, paardrijstijl en vintage. Dolcis: modieuze mocassin met folky dessin. 19 Functionaliteit gaat dit seizoen samen met klassieke elegantie. Geraffineerd eenvoudige ont werpen zijn afgeleid van de stijl van de sierlijke tennisster ren uit de jaren '50. De golf(st)ers lopen hun ronde in een suikerspin roze Audrey Hepbum-top van gebreid ka toen en een short van stretch katoen met visgraatmotief (compleet met tee-lusje en een speciale achterzak voor de score kaart!). De Mexssport collectie biedt je al het comfort dat je nodig hebt tijdens het sporten en biedt sportkleding die inspeelt op de behoefte van de actieve vrouw van van daag. Voor elke activiteit is er een outfit die zowel func tioneel als modieus is. sportieve Pro Sport met gaatjes. Een kort sokje mag! Invito classy trendstapper maar niet onder een donker pak! Wit is hot, maar witte schoe- Hou het bij een flatteus san- nen not! Maar is dat eigenlijk daaltje of open schoen- nog steeds zo? Nee dus. De tje. Korte sokjes kan witte schoen mag. Ook voor nog net, maar al- hem! Maar let op: niet alle leen in witte witte schoenen zijn cool, sport- Zorg dat de schoen niet schoe- enorm afsteekt bij de rest van nen. je outfit. Ook panty's in witte schoenen zijn uit den boze! Gabor Larenseweg 23, Holten Tel: 0548-36 15 51 Beha's zijn er in al le soorten en ma ten; van lief en ro mantisch, naar heftig en sexy. De T-shirt beha maakt furore in nieuwe gedaantes. Fraaie prints, laag over laag, subtiele draperieën en Franse invloe den maken van de beha een absoluut mode item. Volop wordt er gespeeld met satijn, tule, borduur en Swarovski kristallen. Bij de materialen doet spacerfabric van zich spreken, die de behacups voorzien van een prachtige ronding. Het is er nu ook in kant of borduur en vooral ge schikt voor de grotere maat. Slips zijn hot! Ook al zegt het overgrote deel van de vrou wen nog steeds de voorkeur te geven aan de klassieke slip, andere slipuitvoeringen rukken onweerstaanbaar op. De boxershort en boxerstring voor vrouwen, de jonge boyshort, de hipster en de vlindershort met splitje. De string blijft ook verrassen als vlinderstring, prettige cor rectie string en shortstring. Comfortabel en toch verfijnd is de nieuwe nachtmode. Lingerie-prints worden voor loungewear gebruikt en an dersom. Schattige setjes met spaghetti-top, hemdjes, slip- dressjes en vlinderslipje. Heel fraai is de plissé luxe en de siipdress met extreem sexy rug als de nieuwe babydoll. •Holland Triumph: Luxe plissé verleiding, waarin je óók heel lekker slaapt!

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 19