Sprankelende mode bij Esterel Moda Per Donna Lente bij Lisa Mode Newport Blue breidt collecties flink uit get a makeover! I I I I I I I I I I I Victoria schijnt het nog steeds met hem uit te houden maar eerlijk gezegd hebben wij het nu wel een beetje gehad met de bijna vrouwelijke, meehuilende, make-up dragende en (over)gevoelige metroman. En aangezien het nog maar de vraag is of dit huwelijk 2006 overleeft, zou ik zeggen: WH 17 RUSSEN - Heerlijk de lente komt er weer aan. De dagen worden langer. We gaan weer denken aan buitenac tiviteiten en maken alvast plannen voor de zomerva kantie. Het prikkelenden lentegevoel omringt ons. Tijd om nieuwe kleding en accessoires aan te schaffen. Lisa Mode komt dit seizoen met veel frisse kleuren. Wit, zand, roze, en bruin. De kle ding van Lisa Mode is heel vrouwelijk, maar vooral erg betaalbaar. Galajurken zijn er bijvoorbeeld al vanaf 85 eu ro. Heb je een feestje of een maatje meer? Bij Lisa Mode kun je altijd slagen. Lisa Mo de heeft heel veel keuze in rokken. Ook voor accessoires, sie raden en bijpassende schoe nen kun je bij Lisa Mode te recht. Lisa Mode is geves tigd aan de Bouwstraat 7, (0548) - 540 906. De zes mannequins toonden enkele modellen uit de sprankelende voorjaarscollectie, (foto: Harry Broeze) ook een nieuw Spaans en Ita liaans merk toegevoegd. We presenteren hiervan frivole vrolijke modellen", vertelt de eigenaresse van de modezaak. Esterel heeft ook haar inmid dels bekende eigen label. Kwaliteitskleding en voor ie dereen aantrekkelijk geprijsd. Mocht men niet in de gelegen heid zijn geweest om de col lectie te bewonderen dan is dat geen ramp. Het modeteam zal de klanten graag wegwijs ma ken in de mooie collectie die wekelijks wordt aangevuld. Gewoon even binnenstappen is het advies. Dinsdag 7 maart 2006 ENTER - De modepresenta tie bij Esterel aan de Dorps straat 133 in Enter is don derdag zeer positief ontvan gen. "Esterel Roetgering weet telkens weer exclusie ve en verrassende mode in te kopen", aldus een tevre den klant. De zes manne quinstoonden enkele model len uit de sprankelende voorjaarscollectie. De nieuwe mode kent vele kleuren, zoals lime en navy- groen, fuchsia, maar ook de altijd favoriete aardekleuren en de zwart/wit tinten maken deel uit van de collectie. Korte jas jes, zwierende strokenrokken en korte broeken tot op de knie zijn up-to-date. Dit seizoen zijn veel kledings tukken uitbundig versierd met kralen, steentjes of stoffen ap plicaties. Daarbij horen pas sende sieraden en mooie tas sen. "Dit vooijaar hebben we aan onze bestaande merken RUSSEN - Newport Blue heeft de collectie voor het ko mende voorjaarsseizoen flink uitgebreid, vooral voor da mes. Eigenaar Marcel Mul der heeft enkele nieuwe da- Imesmerken aan de collectie toegevoegd. Zoals Lacoste voor dames, Sig nal en het eigen merk Newport IBlue. "Signal is een sportief/klassiek merk, maar Iheel leuk geprijsd. Ook New port Blue zit in het middenseg ment." Natuurlijk zijn de mer ken North Sales, Raid Gauloi- ses en La Martina gewoon ge bleven voor heren en dames. Daarnaast heeft Newport Blue McGregor voor mannen. Voor heren zijn er dit seizoen aantal nieuwe merken. Nautica is gebaseerd op de watersport en Canterbury op de rugby- sport. Verder heeft Newport Blue voor zowel dames als he ren het vrij exclusieve jeans merk Closed in de collectie op genomen. Newport Blue is een landelijke keten waar sportieve kleding verkocht wordt. Daar naast staat service bij Newport Blue hoog in het vaandel. "Ver maakwerk voeren wij gratis uit. Daarnaast kunnen klanten bin nen 8 dagen altijd hun kleding ruilen, aanbieding of geen aan bieding." Newport Blue is ge vestigd aan de Haarstraat 28 en nu ook elke dinsdag geopend. De openingingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 9.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 18.00 uur. Donderdag is koopavond en op zaterdag is Newport Blue geopend van 9.00 tot 17.00 uur. De damescollectie is bij Newport Blue aangevuld met enkele merken, waaronder La coste. (foto: Harry Broeze) stijlvol, deze combinatie van Pal Zileri. De moderne man koopt zelf zijn on derbroeken, gaat regelmatig naar de kapper (en zelfs af en toe naar de schoonheids specialist!) en stelt prijs op kwaliteit. Dat geldt voor alles; het pak, maar ook voor de trui, schoenen, accessoires, das, jas en ja, zelfs de tas. De mode van nu is echt voor alle mannen wegge legd: dik, dun, groot, klein, arm of rijk. Geen excuses meer voor vet haar, slob bertruien, slecht zittende pakken, witte sokken of een bierbuik! De moderne Strak,. man neemt de touwtjes slank zelf in handen. Er is een silhouet troost; alles went, óók van voor de minder moderne MEXX. vent! ook aan andere belangrijke zaken in het leven. Zijn kleedgedrag weerspiegelt zijn krachtige en evenwichti ge persoonlijkheid. En bij dit alles blijft hij óók nog eens aaibaar. Wat mannen betreft lijkt het erop dat we een ideale zomer tegemoet gaan! De pakken zijn krachtig, met strakke lijnen en de blazer is erg populair dit seizoen. Ook voor de heren is wit een van de hoofdkleuren in de nieu we collecties. Witte blazers in combinatie met donker blauw voor de Navy look. Thema's als reizen, het leger en de jaren '80 blijven het modebeeld dit seizoen bepa len. Ook veel pastels op de markt. Combineer deze ech ter wel met wit of krachtige kleuren. Van top tot teen in pastel doet geen enkele man goed. De man van nu is namelijk mannelijk zonder macho trekjes, verzorgd zonder overdreven aandacht voor zijn uiterlijk, nonchalant ele gant en stijlvol. Hij besteedt de juiste hoeveelheid aan dacht aan zijn uiterlijk, maar Oog voor detail bij Scabal.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 17