I I I I I I I I I I I Dames let op: r tefl www.kapperfoop.nl >s Haarverlensin 2/haarverdikkin g Actie Salon Wander Willy Nét een haartje beter! KAPPER JOOP, HAARFIJN Bezoek ook onze nieuwe website Je kapsel zegt wel degelijk iets over je persoonlijkheid. Vet haar wekt de indruk dat je het niet zo nauw neemt met je persoonlijke verzorging. En een verwaarloosde coupe kan erop duiden dat het je niet zo veel kan schelen welke (eerste belangrijke!) indruk je maakt. Ik heb zelden vrou wen ontmoet die niet dagen ziek zijn geweest omdat ze een keer vreselijk verknipt waren (letterlijk hè, figuurlijk ken ik er genoeg!) Kortom; zit je haar goed, dan voel je je goed! Hier altijd al van gedroomd? Door nieuwe techniek nu sneller én goedkoper een lange, volle, haardos! Onze professionals laten uw droom in' IV2 uur uitkomen Maak kans op een GRATIS behandeling t.w.v. 289.- Bel en vraag naar de voorwaarden. Oranjestraat 18/20, Holten Tel. 0548-36 16 16 36 20 28 Bij elke aankoop ontvangt u tegen inlevering van deze cheque 10% korting op onze nieuwe voorjaarscollectie. Deze cheque is geldig t/rn zaterdag 8 maart a.s. Exclusieve Betaalbare Dames Mode herenkapper voor jong Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag gesloten 08.00 - 18.00 08.00 - 20.00 08.00 - 21.00 08.00 - 18.00 07.30 - 16.00 1. Job is terug! Matrix: Biolage cera repair Binnen no time een ui- l tieme glans en gezond haar tot in de kern met de speciaal voor thuis ontwikkelde Cera-Repairkuur. Kapsels zijn net als kleding aan mode onderhevig en de trends wisselen per jaar. Maar de trends f verschillen niet zo dras tisch als bijvoorbeeld bij f kleding het geval kan zijn. Het haar van haar wordt weer korter en het lijkt alsof we de tijd van su- perlange lokken (en zelfs extensions) achter ons gaan laten. De kapsels met een gemiddelde lengte of half lang haar variëren van ro mantisch en golvend tot sluik en modern. De 'Bob' is helemaal terug, met of zon derpony. Naast de oude ver trouwde sluike versie ben je nu ook helemaal hot met Play Ball by techni.art van L'Oreal Professionnel. (Eén cheque per klant en niet in combinatie met andere acties.) Ingeleverd door: Naam: Adres: Woonplaats: Elsenerstraat 2, Rijssen HI.RICHESSE: Opvallende, zichtbaar glanzende kleur- karakters zonder ammo niak. Alleen bij de L'Oreal Professionnel kapper! een golvende versie of met krullen waarbij het haar zo- Aveda Air Controlde nieu we revolutionaire haarspray van Aveda voor een lichte, modelleerbare fixatie. wel naar binnen als naar buiten mag vallen. Bij de nieuwe romantische trend in kleding past uitstekend een coupe van wat langer haar dat zacht golvend of krullend langs je gezicht valt. Styling en verzorging De basis van iedere goede coupe is natuurlijk een goe de kapper! Maar daarna komt het aan op de juiste verzorging en styling. De nieuwe lijn 'Play Ball' van techni.art van L'Oreal Pro fessionnel is geschikt voor alle haarlengtes. Een styling product, in een revolutio naire uniek stuiterende (écht waar!) verpakking, waarmee je oneindig cre atief kunt zijn en elk gewenst kapsel kunt creëren.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 14