bij Koedijk Jan Heedt met verstand! Zin in het voorjaar Aandacht voor de lente banana's Let's go Kleurrijke kleding lm......... Meisjes en jongens weten tegenwoordig al heel vroeg precies wat ze willen en dat geldt Iook voor hun kleding. Ze hebben net zo veel verstand van mode als hun ouders en zijn goed op de hoogte van de laatste trends. RIJSSEN - De medewerksters van Bengels en ko hebben zin in het voorjaar. Niet zo verwonderlijk, want de kindermode is deze lente fleurig en fris. RIJSSEN - Om je tanden in te zetten! Een gedurfde banaangele sneaker is dé highlight van de voor- jaars/zomercollectie 2006. Wil je liever iets minder opvallends? Mooie krui- dentinten zoals anijs en cacao met contrasterende details in kaneel, petrol en wit laten zich perfect met iedere outfit combineren. Zomer 2006 staat er volgens Creative Director Floris van Bommel gekleurd op, al is het een stuk subtieler dit jaar: "De felle kleuren van vorige zomer maken plaats voor kleuren met een matte, gepoederde of droge uitstra ling. Ook ton-sur-ton kleur stellingen zorgen voor een zachtere uitstraling. En, om een impressie te krijgen van de nieuwe bruin- en beige- tinten, keer je kruidenrekje eens ondersteboven! Ka neel, anijs en kruidnagel voeren de boventoon deze zomer bij Leijendekker Schoenen. Uitdagend. Lekker. En an ders. Deze serie sneakers is uitgevoerd in een ton-sur- ton kleurstelling. Zo wordt opvallend banaangeel sub tiel ondersteund door leer in een lichtere geeltint op de neus. Een opvallend detail bij alle modellen zijn de witte accenten van leer met een grote crocoprint op de zij- en achterkant. De strak ke grijze biezen zijn ken merkend voor dit model, evenals de vetersluiting. Dinsdag 7 maart 2006 lull) i nn MEXXJUNI0R (ONDER) EN NO-NO (RECHTS) Iln de kindermode zien we veel terug van de volwassen I trends. Bloemenprints, lin gerieachtige details, vintage en etnische invloeden. De I jongens krijgen net als de mannen een slanker en I strakker silhouet. De kleuren zijn subtieler maar roze blijft de meest geliefde kleur bij de jonge dames. Mexx meiden houden ervan Iom er mooi bij te lopen maar wel op een luchtige I sportieve manier. Jasjes van een stevige en gelijktijdig zachte stof met visgraatmo- Itief, 'onafgewerkte' randjes en een 'afgewassen' look. I Sportief 'girlie' wordt het ge dragen op een minirokje met ruches. De jongens gaan in basic canvas jacks en bruik van intense kleuren, dierenprints, kleurrijke gra fische bloemendessins, bad ges met vogels en bloemen en de toepassing van sierlij ke borduursels. Geïnspi reerd op Afrika dragen de meisjes rijkversierde rokjes en jurkjes. Een echte 'spe cial' is een wijd kort rokje in cotton lawn met een dieren- print op de zoom en meta len belletjes aan strengetjes. De NO-NO boys blijven re delijk basic met jeans blauw en naturelle kleuren en later in het seizoen gaan ze over op pastels en prints geïnspi reerd op de Vikingen. Een gebleekte en licht van kleur en gewicht jeans is de 'must have special voor de jon gens. cargo-achtige broeken. Oh- vintage effect Bij NO-NO regelmatigheden' in het ka- zijn de etnische invloeden toen zorgen voor een cool terug te vinden in het ge- Esprit (b)engeltjes! Dit vooijaar zie je een mix van kleuren. Voor de kleintjes is de mode heel liefelijk met merken als Mim-pi, Eagerbeaver en Bar bara Farber. Voor de grotere kinderen ziet de mode er sportief en stoer uit met Corbone, Protest en Cars. Deze lente zijn de rokken op verschillende lengtes: van lang tot heel kort. Bengels en ko heeft ook leuke bruidsmode en communiekleding in de winkel hangen. Kortom, voor zowel school als een groot feest kunnen kinderen bij Bengels en ko terecht. Ook kinderen met een maat je meer. Bengels en Ko heeft de X-collection. Moderne en spor tieve kleding waar je op het schoolplein helemaal de blits maakt. De kindermodezaak verkoopt daarnaast babykleding vanaf maat 56. Deze kleding wordt gekenmerkt door een soepele pasvorm die ideaal is voor baby's. Bij Bengels en ko wisselt de collectie regelmatig, ook binnen het seizoen. Je ziet dus altijd nieuwe, leu ke kleding. Ook zin in de lente? Kom kijken bij Bengels en ko. (eigen foto) RIJSSEN - Aan het begin van de lente geven de me dewerkers van Koedijk Jan Heedt wat extra aan dacht aan de nieuwe voor jaarsmode. Op donderdag 9, vrijdag 10 en zaterdag 11 maart worden open huisdagen gehouden tij dens de normale opening stijden. "Klanten kunnen rustig de nieuwe mode be kijken en passen. Wij hel pen graag bij het advise ren. Daarnaast staat voor iedereen een kopje koffie met wat lekkers klaar", vertelt Janet Kappert van Koedijk Jan Heedt. Wat zijn de nieuwe trends voor het vooijaar? Janet Kappert: "Qua stoffen zie je veel linnen, crèpestoffen, luchtig katoen en stoffen met daarin metaaldraad verwerkt. Dat geeft een apart effect." De kleuren gaan dit jaar weer een beetje terug naar de basis: warme aarde- en zandtinten, zwart, kaki en groen. De felle kleuren worden dit jaar vooral als accentkleur gebruikt. Rokken hebben dit jaar verschillende lengtes. "Veel rokken zijn van dunne stof en hebben een zwierig ef fect." Verder zijn er dit voor jaar driekwart broeken en is er nog volop combinatie mode met broeken en leuke colber tjes. Bij Koedijk Jan Heedt is ook veel chique kleding te ver krijgen. Voor heren zijn er de ze lente veel katoenen broe ken, licht dragende kostuums en colbertje. "Ook bij mannen zie je de naturel en aardetinten terugbesluit Kappert. Voor de heren en dames is er veel in naturel en warme aardetinten. (eigen foto) RIJSSEN - Sinds 1 februari jl. is Ten Hove Kindermode aan de Bouwstraat 7a in Rijssen gevestigd. In deze zaak voor baby- en kindermode treft u een frisse collectie voor het komende seizoen. De collectie voor het vooijaarsseizoen van 2006 bruist van de energie. De kledingstukken zijn er in ver schillende frisse kleurcombi naties en comfortabele mate rialen. Veel kleurrijke badges, allover prints, gekleurde bie zen, kleurrijke strepen en prints zorgen voor actie in de collectie. Ten Hove Kinder mode, een unieke zaak in Rijs sen met kleding voor kinder- enjeugdmode. Dezejeugdmo- dezaak biedt u een met zorg samengestelde collectie. Kort om. een collectie die u zeker zal aanspreken. Wij hopen u en uw kinderen binnenkort ook te mogen verwelkomen in nieuwe winkel. n foto)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 12