Stemmen in hele gemeente €24 ier/mnd €.6S5,m I:/Ï71 ottó Luzf Expositie over stadsgezichten fu Lichtenberg Velteri J ii ar li lli a.s. woensdag 1 maart starten wij onze laat u meevoeren door de were.ld van de voorjaarsmode 2006 ONGELOOFLIJK W'ST," °at?i VOORJAARS- oï-' KORTING: 4 5 MAART ACTIEDAGEN Doemiddag Irene Kunststof kozijnen, dakkapellen, deuren en schuifpuien Prijst/oorbeeld: Prijs voorbeeld: Dakkapel prefab Bel nu voor een afspraak: 0543 47 47 49 van 12.00-17.00 uur Zanger Smit in Holten Bouwbedrijf Onderhoud www.bouwbedrijf-lichtenberg.nl mode Dinsdag 28 februari 2006 RiJSSEN - De gemeen te doet mee met een project waarbij het mogelijk is om te stem men bij een willekeu rig stembureau. Dit be tekent dat mensen kunnen stemmen bij elk stemlokaal binnen de gemeente. De stem lokalen worden niet op de achterzijde van de stempas vermeld maar op de huis-aan-huis verspreide kandidaten lijsten. De kiesgerechtigde in woners krijgen geen op- roepingskaart meer, maar een stempas. De stempas toont aan dat men gerechtigd bent om te stemmen. Omdat mensen met een stempas overal binnen de ge meente mag stemmen vindt men hieronder een overzicht van alle lokali teiten waar een stembu reau is gevestigd: Rijssen gemeentehuis, Schild 1, De Schutse, Wierdensestraat 65, Parkstede, Parkstraat 32, Eltheto, ingang School straat, Sion, Wilhelmi- nastraat 1 15. Wellchof, Welleweg 19, Educatief Centrum, Willem de Zwijgerstraat 32, Mara- natha, Diekjansweg 1, basisschool De Ronde Maat, ingang Roelf Bos- mastraat. Jacobus Fruy- tierschool, De Stroekeld 142, De Tabernakel, Veeneslagen 107 Holten gemeentehuis, Smidsbelt 6, Diessen- uw hele woning vooi Laat vrijblijvend uitrekenen hoe voordelig kunststof voor u kan zijn! uw hele woning voorzien van kunststof kozijnen Verdiept draai/kiepkozijn met HH+t- glas ISO X <20 cmj inclusief montage en BTW voorzien van een va en een dakhoek t graden. Compleet g, t en draai kiep raam tsen de 35 en 45 nonteerd, incl. BTW Uitstekende kwaliteit! Gratis offerte! Snelle montage! Prima service! Ruime keuze! Advies aan huis! Profiteer van superlage prijzen en nooit meer onderhoud! Dakkapellen, luiken, kozijnen, deuren en schuifpuien Topkwaliteit hoeft niet duur te zijn! Vraag naar de voorwaarden. Industrieweg 24 - 7102 DZ Winterswijk - Tel.: 0543-474749 - info@rob-otto.nl Kijk voor meer informatie op www.rob-otto.nl plas, Vrijheidslaan 1, Bethanië, Maatmansweg 1, Dijkerhoek, basis school Holterenk, Hol- terenkstraat 1Haar- school, Ab Jansenstraat 30. De stemlokalen zijn geopend van 7.30 uur tot 21.00 uur. RIJSSEN - Speeltuin vereniging Irene aan de Vennekesgaarden houdt op woensdag 1 maart een doemiddag voor kinderen die van schil deren en creatief bezig zijn houden. Aanvang 14.00 uur in het speel tuingebouw aan de Ven nekesgaarden. De kos ten zijn voor leden 1.20 euro. niet leden 2 euro. HOLTEN - In de ont moetingsruimte van dorpshuis 'De Bosch kamp' hangen tot 31 maart voornamelijk stadsgezichten van de oude Hanzestad Deven ter. De gezichten zijn geschilderd door Ruud Bonhof. De stad Deventer en haar omgeving is in al die ja ren een belangrijke inspi ratiebron geweest en lijkt vooralsnog onuitputte lijk. Een vlotte schets is de eerste aanzet, veelal gevolgd door een uitwer king in olieverf. Dan is er het zoeken naar harmo nie van gebruikte kleu ren, naar de juiste toon om te proberen boven het 'plaatje maken' uit te stij gen. Ook probeert hij ter plaatse zijn impressie op het doek of op papier (pastel) vast te leggen. Naast het schilderen van stadsgezichten beoefent hij ook het schilderen van portretten, figuren en stillevens. Enkele werken zijn in het verleden afge beeld in het tijdschift Pa let en in het natuurdiora- ma (Holterberg) heeft een paar maal een schil derij van hem gehangen. Een bezoekje aan de ex positie in dorpshuis 'de Boschkamp' is zeker de moeite waard, belangstel lende kunnen op werkda gen terecht tussen 9.00 en 17.00 uur. Meer informatie: Stich ting voor Sociaal en Cul tureel Werk voor Holten (0548)-36 27 55. 16 HOLTEN - Het is dit jaar dertig jaar geleden dat het Holtens Mannen koor werd opgericht. Om dit te vieren wordt er op zaterdag 4 novem ber een jubileumcon cert gegeven in de Kan delaar te Holten. "Om hier wel een zeer bijzon der concert van te ma ken", zegt Rikus Kremer (voorzitter van het Hol tens Mannenkoor), "hebben we Ernst-Da- niël Smid uitgenodigd om medewerking aan dit concert te geven. On langs hebben we de be vestiging gekregen dat hij komt." Het Holtens Manenkoor, onder leiding van Henk Valk, is al begonnen met het instuderen van nieu we liederen voor dit concert. Omdat geen mens hetzelfde is! Wij bieden u een ruim assortiment bouw- suggesties aan waarmee u naar uw eigen idee en wens uw woning kunt samenstellen.Daarnaast bieden wij u de mogelijkheid om een echt onderscheidende woning te realiseren. Naar aanleiding van een uitgebreid persoonlijk onderhoud in onze showroom gaan wij met al uw wensen naar onze huisarchitect, die vrijblijvend een individueel schetsontwerp voor u maakt. Het onderhoudsbedrijf bij uitstek! u kunt hierbij denken aan: - Politiekeurmerk Veilig Wonen®. - Woningaanpassing, zoals: wet voorziening gehandicapten (WVG). - Uitbouw, zoals: erker, dakkapel, serre. - 24-uur service telefoon voor reparatieverzoeken Moiendijk Noord 74, 7461 JE Rijssen, tel: 0548-513663, 24-uur service telefoon: 0548-513440 VEILIG WONEN mode presentatie a/h Dorpsplein in Enter Tel. 0547-38 12 21 www.veltenmode.nl dinsdags gesloten, donderdag koopavond Teken voor 1 juni 2006 Wilt u de trotse bewoner worden van een schitterend en luxe appartement, gelegen nabij het centrum van Hengelo Dan hebben wij de kans voor u! Dit apparte ment bevat 2 slaapkamers, open keuken, luxe badkamer, eigen parkeerplek, videobewaking en huismeester. Huurprijs Deldenerstraat vanaf 646,00* per maand. exclusief servicekosten van circa 56,00 per maand). en ontvang een BOSE GELUIDS INSTALLATIE GRATIS Voor inlichtingen verhuur Wij nodigen u uit vrijblijvend onze model woning te komen bekijken WOONSERVJCES VaSTGOEDBEHEER Marskant 19, 7551 BS Hengelo. 074-2505808 info@thb.nl www.thb.nl

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 16