Kadozo voor leuke cadeaus Bakkerij van Otten is 'Bakker van het jaar' Wegwijs in zorgstelsel Gelijkspel is verlies Winst voor De Mors Odik wint van Blauw Zwart Gratis tennis scholieren Verlies voor SVZW Plaatsen vrij bij cursus Dinsdag 14 februari 2006 WH 9 HOLTEN - De PCOB en ANBO van Holten houden op donderdag 16 februari een geza menlijke voorjaarsbij eenkomst in de grote zaal van 'De Bosch kamp' aan de Tuin straat. -12-zw ENTER - Het kt coach Eric Looyen za terdag nogal wat hoofdbrekens om elf fitte spelers aan het vertrek te krijgen in de strijd tegen Sparta En schede. Door blessures en va kantie ontbraken met René Baan, Wim ten Brinke, Matthijs Hutten en Martin Rohaan, maar liefst vier basisspelers op het appèl en ook de keus voor aanvullende versterkingen was zater dag niet bijster groot. Daardoor maakten Mad- hu Bloemendal, Hans Langkamp en Sander van de Maat voor het eerst hun opwachting in de basiself. Desondanks voelde de verdienstelijke remise die van het sportpark Schreurserve in Ensche de werd meegenomen, toch aan als verlies. In een duel, dat voetbal lend zeker niet hoog staand was, kreeg Enter Vooruit gedurende de 90 minuten de duidelijk be tere mogelijkheden plus nog wat onfortuin (scho ten op paal en lat). In het eerste half uur wa ren de mannen van Looyen de bovenliggen de ploeg. Enter Vooruit begon agressief aan het duel, maar kreeg pas na 25 minuten de eerste mogelijkheid op een treffer. De uithaal van Henri Knol spatte boven doelman Mare Tiggeler op de lat uiteen. Vijf mi nuten later deed de En- terse topscorer het iets nauwkeuriger. Als een streep striemde het ron de leder, via binnenkant paal, tegen de touwen, 0-1. Na de pauze moest En ter Vooruit binnen drie minuten uiterst ongeluk kig de gelijkmaker in casseren. Hans Lang kamp schoot, in een po ging de bal weg te wer ken, de knikker in eigen doel, 1-1. Daarna werd de strijd er niet beter op. Voetballend lieten beide ploegen niet veel meer zien en de duels werden steviger. RIJSSEN - De heren van de Mors moesten zaterdag aantreden te gen directe tegenstan der SG Hearlem '04 1 uit Haarlem. Aangezien Hearlem di rect boven de Rijssena- ren staat in de ranglijst, was het belangrijk om te winnen. En met uitste kend spel voldeed de ploeg van Rene Schol- ten aan deze taak. In een spannende wedstrijd werd het 7-5 voor de Rijssenaren. De perio destanden waren 1-0, 1- 2, 3-1 en 2-2. Onder het oog van het talrijke pu bliek in De Koerbelt be gonnen de heren van de Mors zeer goed aan de wedstrijd. Vanaf het be gin was er scherpte en concentratie. WIERDEN - De wedstrijd isttoaterdagmiddag tegen Odik uit Barneveld leverde voor de korfballers van Blauw Zwart geen punten op. In de thuiswedstrijd was nog verrassend gewon nen, maar zaterdagmiddag zat een nieuwe stunt er geen moment in. Tot vijf minuten na rust kon Blauw Zwart nog enigszins in de buurt blijven maar daarna liep de thuisploeg uit naar een duidelijke 19-9 einduitslag. Blauw Zwart begon goed ge motiveerd aan de wedstrijd in Barneveld. De thuisploeg kwam al wel snel op een 3-1 voorsprong, maar daarna hielden de Wierdenaren het verdedigend goed dicht. Kleine momenten van onge concentreerd verdedigen en individuele klasse bezorgden Odik een productieve fase waardoor ze voor rust al kon den uitlopen naar een com fortabele voorsprong. Blauw Zwart slaagde er niet in mee te scoren en stond zo in de rust al op ruime achterstand. Na de rust leken de Wierde naren nog even terug te ko men in de wedstrijd toen ze terugkwamen tot 10-5 maar daarna was het gebeurd. Bij Odik lukte veel in de laatste twintig minuten terwijl Blauw Zwart de korf niet kon vinden. Uiteindelijk liep de thuisploeg uit naar een 19-9 eindstand na zestig mi nuten. WIERDEN - TV Wierden houdt woensdag 22 febru ari een tennismiddag in sportcentrum 'De Stouwe' speciaal voor basisschool leerlingen. Doel van die middag is kinderen in de leeftijd van 5 tot en met 12 jaar te laten kennismaken met de tennissport. Die middag wordt er van 14.00-16.00 uur van alles ge daan op tennisgebied. De kinderen kunnen mini-ten- nissen, midi-tennissen, ten nissen op een groot veld, maar ook een tennisparcours afleggen of slaan met een ballenkanon. Als klap op de vuurpijl kan iedere deelne mer die zich van te voren op geeft deelnemen aan een ten- nisles gegeven door Bob Os- se de verenigingstrainer van TV Wierden. Enthousiaste kinderen kunnen zich die zelfde middag nog inschrij ven voor tien gratis tennis- lessen als ze lid van de ver eniging worden. Dit aanbod geldt voor de eerste dertig kinderen die lid worden. Deelname is gratis. Schone tennisschoenen, sportkleding en zin om te tennissen mee nemen. Voor opgave en/of meer in formatie bellen met 06- 13020769 of 0546-574336 WIERDEN - SVZW uit Wierden hervatte de compe titie met een nederlaag tegen Be Quick'28 in Zwolle. Vol goede moed begonnen de Zwaluwen aan de klus in Zwolle. Het werd uiteinde lijk 3-1 voor de Zwollenaren. Demmers moest improvise ren. RUSSEN - Kadozo is een nieuwe gezellige cadeauwin kel aan de Grotestraat 14 in Rijssen (voormalig pand At tract). In de winkel kunnen mensen terecht voor leuke, kleine cadeautjes en woon accessoires. De winkel wordt gerund door Gerrie Oostendorp en haar schoonzus Maja Idema-Oos- tendorp. "Onze familie runt de winkel in het Twenteborg ENTER - Vorig jaar werd Brood- en Patissierspecia list van Otten nog tweede. Vorige week maandag konden Eric en Irma van Otten en hun medewer kers de titel 'Bakker van het jaar 2006' wel mee naar huis nemen. "Dit is geweldig, fantastisch. Wij zijn supertrots", vertelt Eric van Otten. De prijs werd vorige maan dag na afloop de Bakkerij Dagen in de Amsterdamse Rai uitgereikt. "We zijn er met de medewerkers, fami lie en vrienden naartoe ge weest. Een hele bus vol. Het was ongelofelijk spannend. Op een gegeven moment waren nog twee namen over. Als je dan eerste wordt is ontlading zo ongelofelijk groot. We gingen helemaal uit onze dak", vertelt een blijde Van Otten. Eric en Irma willen bena drukken dat deze overwin ning niet mogelijk was ge weest zonder de volledige inzet van het personeel. "Zij stonden er vanaf het begin helemaal achter." De afgelopen maanden wa ren zenuwslopend. Af en to'e kwamen 'mystery guests' langs, testers die in cognito een kijkje in de zaak kwamen nemen. Ook werd marktonderzoek ge houden in Enter en Goor. ziekenhuis in Almelo. Daar zijn we ook begonnen met de verkoop van cadeauartikelen en daarom leek het ons leuk om ook zo'n winkel te heb ben", vertelt Gerry In het gezellig ogende winkel tje kunnen mensen ideeën op doen voor een leuk klein ca deau. Er zijn onder andere fleurige kaarsen, kaartjes, he- liumballonnen, boekjes, kan delaars en fotolijstjes te koop. Dat is echter nog maar een En een aantal keer kondigde de jury zich een half uur van te voren aan en dat werd het hele bedrijf doorgelicht. "Je wil gewoon alles goed hebben en bent de hele dag gespitst." Alle bakkerijen in Nederland konden zich op geven voor deze wedstrijd. In totaal deden 85 bakkers mee. "Alle facetten van de bedrijfsvoering zijn meege nomen. Men lette op de kwaliteit van het product, kwaliteit van het perso- kleine greep uit het assorti ment. "In de weken voor Va- lentijn, Pasen, moederdag, eindexamen zijn er weer alle maal leuke dingen op dat ge bied te koop. Eigenlijk veran dert er elke week of iedere twee weken wel wat in onze collecte. Van de meeste din gen hebben we er ook maar een aantal op voorraad." Om een goed idee van de winkel te krijgen, kan men het beste gewoon zelf eens gaan kijken. neeel, hygiëne, marketing, assortiment in de winkel, uitstraling van de winkel." Voorlopig mag Van Otten niet meer meedoen aan de Bakkerij van het jaar ver kiezing. Winnaars zijn voor drie jaar uitgesloten van deelname. "Maar ook zon der wedstrijd moeten we het waarmaken. Wij zijn nu kampioen, maar we willen nu ook kampioensproducten blijven maken." Klanten profiteren optimaal Aanvang is 14.30 uur. Op deze middag wordt gepraat over de nieuwe ziektekostenverzeke ring. Dhr. Offereins uit Vriezenveen gaat de mensen wegwijs maken in de materie. Mensen met vervoersproblemen kunnen bellen met de ANBO. (0548) - 362 690 of(0548) - 362 806 of met de PCOB, (0548) - 365 027. HOLTEN - Er zijn nog enkele plaatsen vrij bij de volgende computer cursussen in dorpshuis 'de Boschkamp' te Holten. Op dinsdagmorgen 7 maart van 9.30 tot 11.30 uur start een cursus In ternet. Op donderdag 2 maart de cursus Kennis making met de Compu ter van 9.30 tot 11.30 uur. De cursus Excel donderdagavond 9 maart van 19.30 tot 21.30 uur. Informatie over de cursussen Soci aal Cultureel Werk 0548 - 36 27 55. van de uitverkiezing. Op dit moment wordt een jaarplan gemaakt waarin allerlei ac ties worden voorbereid. In ieder geval zijn een kam- pioensmeergranenbrood en een kampioensappelcake het hele jaar scherp ge prijsd. Meer informatie: www.vanotten.nl of (0547) -381425. Bakkerij Van Ot ten is gevestigd aan de Dorpsstraat 106 in Enter. Het filiaal in Goor is geves tigd aan de Grotestraat 66. Van Otten en zijn personeel zijn verguld met de uitverkiezing, (foto: Harry Broeze) Gerry Oostendorp en Maja Idema zijn de eigenaresses van Kadozo. (foto: WHK)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 9