Winst voor Risne Stars Excelsior'31 geeft punten cadeau Het leven is een groot risico... WVC is Vrivo de baas in derby Winst voor dames Rivo wesbofy X Unive Oost Dinsdag 14 februari 2006 RIJSSEN - De heren van Risne Stars speel den afgelopen zater dagavond in de Regge- hal tegen Rebound uit Harderwijk. De eerste ontmoeting werd in Harderwijk gewonnen door Risne Stars met drie punten, dus op voorhand beloofde het een spannende strijd te worden. In het eerste kwart ging het gelijk op tot 14-14. Vanaf dat moment be gon de Rijssense aanval op toeren te komen en een voorsprong aan het einde van het eerste kwart was een feit: 28- 17. De eerste vijf minuten van het tweede kwart bleef de voorsprong staan, maar daarna zakte de verdediging van Ris ne Stars in en aanval lend wist de thuisploeg vier minuten niet meer te scoren. Rebound daarentegen kwam door deze missers eenvoudig terug in de wedstrijd: 36-33. Gelukkig voor de thuisploeg werd net op tijd orde op zaken ge steld en gingen beide ploegen rusten met 42- 35. In het derde kwart ging de strijd gelijk op. De vijf punten voor sprong bleef vier minu ten staan. Toen dreigde Rebound langszij te ko men: 54-52, maar een driepunter in de slotse conde van het derde kwart bracht de stand op 57-52. In het begin van het laatste kwart stond de aanval en verdedi ging van Risne Stars scherp en werd de voor sprong weer uitge bouwd tot 63-52. Risne Stars was zeer gretig en maakte hierdoor onno dige persoonlijke fou ten, waardoor de gasten al vroegtijdig vrije wor pen mochten nemen, maar doordat er aanval lend goede keuzes wer den genomen werd de voorsprong toch uitge bouwd en won de thuis ploeg terecht met 88-73. Rustig afwachten wordt beloond REGIO - De herstart van de competitie le verde zondag voor Omhoog een flinke domper op. De derby tegen Enter ging met 0-1 verloren. Reeds na elf minuten stond de ze stand op het bord. Via een mooi opgezet te aanval kwam de bal gelukkig voor de voe ten van Jordy Lam- mertink die zich niet bedacht en verwoes tend uithaalde 0-1. Vanaf dat moment was er maar één ploeg die voetbalde en ook wilde voetballen namelijk Omhoog. Enter ging, vanaf de 0-1, rustig wachten op de dingen die komen gingen en dwong Omhoog om het spel te maken. En daar had Omhoog het deze middag moeilijk mee. Het werd er, voor Om hoog, niet beter op toen de keeper van Enter, in Een speler van Omhoog en Enter in gevecht om de bal. (foto: Johan Bo- link) de veertigste minuut, vanwege slaan naar Koen Bosch, rood kreeg. De keeper werd vervangen door de ou de rot Geels en daar werd het, voor Enter, niet slechter van. Ver der dan enkele kleine kansjes kwam Omhoog niet. De beste kans was, na goed storend werk van Koen Bosch, voor Roland Hollegien maar zijn schot werd door een speler van En ter met een fraaie zweefduik van de lijn gekopt. De tweede helft begon waar de eerste was op gehouden, met veel druk naar voren van Omhoog. Verder dan een enkele kleine schotkansen en een kopbal van Jeroen Jan- nink kwam het echter niet. Een Omhoog dat zich keer op keer stuk bleef lopen op de stugge muur van verdedigers van Enter, kreeg uitein delijk niet waar het mi nimaal recht op had namelijk een puntende- ling. Maar met de aansprakelijkheidsverzekering van Univé weet u zeker dat u voor een lage premie uit stekend verzekerd bent. Het hele gezin, inclusief kinderen en huisdieren. Zonder eigen risico. Voor nog geen 45.- per jaar. Een prettig idee als uw kind leert fietsen. Of als uw hond de benen neemt. Kortom, voor al die dierbare brokkenmakers die een ander schade kunnen berokkenen. Sluit de verzekering direct af via www.unive.nl, loop even binnen bij ons kantoor of bel ons. Unive behoort tot de voordeligste aansprakelijkheids- verzekeraars. Consumenten Geldgids J december 2005 f Telefoon 0547 - 36 70 00 Markelo, Burg. de Beaufortplein 13, fax 0547 - 36 70 10 Ruurlo, Stationsstraat 12, fax 0573 - 45 83 29 Delden, Langestraat 5, fax 074 - 377 17 19 Lochem, Graaf Ottoweg 18, fax 0573 - 29 81 09 oost@unive.nl VERZEKERINGEN www.unive.nl Daar plukt u de vruchten van! RIJSSEN - Excelsi or'31 heeft zaterdag twee dure punten laten liggen, in de race om prolongatie van de ti tel, in de hoofdklasse C. Een collectieve off day van Excelsior'31 - zonder de geschorste Scheppink - waarbij het opvallend was dat met name de anders zo doeltreffende goalget- ter Erwin Looms de ene na de andere hon derd procent kans om zeep wist te helpen. Al hoewel je de prima Go Ahead goalie Kees Kostwinder dan wel wat te kort zou doen. Met tal van katachtige reflexen ranselde Kost winder zo goed als al les uit zijn doel. Af en toe bijgestaan door paal en lat. Desondanks kwam Ex celsior'31 na een klein half uur op voorsprong, middels Hubert Dijk die, in feite als enige van de roodwitten, een dikke voldoende haalde. Dijk was negentig mi nuten lang een voortdu rende plaag voor zijn di recte opponent Michiel Kuipers. Ook de aan voer van het Excelsior middenveld, van de an ders zo royaal met fraaie passes strooiende Nick Hoekstra, was zaterdag- RIJSSEN - De dames van Rivo speelden zater dag uit tegen Boeme rang. Rivo speelde rond uit goed. Rivo wist dit bijna constant vast te houden, op de derde set na. Die werd verloren. middag gelijk aan nul. Amper drie minuten na de openingstreffer was het al weer gelijk, toen de lepe Go Ahead Kam pen spits Jurrian Zand bergen (amper 20 lentes jong) 'uit het niets' de bal tegen de touwen joeg en de verbouwe reerde Excelsior'31 goalie Vicente Fernan dez Hesselink kansloos liet. Periodes lang was het duel vervolgens niet om aan te zien en kabbelde het, uiterst gezapig, richting het einde. Ook het inbrengen van Björn Calkhoven (spits van het tweede) en Arno Lub; bracht Excelsior'31 niei het gewenste rende ment. Het inbrengen van Han< Baan én daarmee hei 'doorschuiven' van Mar- tijn Beltman, naar zijn vertrouwde stek op hei middenveld, werd door de bank niet gezien, laai staan overwogen. Met Amanuel Isa op rechtshalf en Sander tei Harmsel als rechtsbui ten had dit ongetwijfele tot meer dreiging vat Excelsior'31 kant ge zorgd. Nu bleef het aan modderen en ploeteren, dat tot niets leidde. WIERDEN - Opnieuw stond deze zaterdag een belangrijke thuis wedstrijd voor WVC Volley op het pro gramma. Deze keer kwam Vrivo op be zoek. Vrivo heeft dit seizoen nog niet gewel dig goed gepresteerd, dus dit was weer een goede kans voor WVC om een paar punten te pakken. De eerste set begon uit stekend voor WVC. Er werd erg goed gespeeld, weinig fouten. Vrivo speelde daarentegen een wat mindere eerste set. De set ging dan ook heel gemakkelijk naar WVC met 25 - 9. De tweede set is altijd spannend voor WVC. De ploeg heeft wel eens de neiging om na een gewonnen eerste set het niveau een beetje te la ten zakken. Ook dit keer was dit het geval Er werden met name erg veel servefouten ge maakt door WVC. Hei begon zich een beetje aan te passen aan hel niveau van Vrivo. Deze set werd dan ook verlo ren en ging naar Vrivo met de stand 20 - 25. Na de schrik van de tweede set begon WVC goed aan de derde set. Er werd weer lekker ge speeld en de servefou ten waren verdwenen WVC steeg weer boven het niveau van Vrivo uil en won de derde set mei 25 - 15. Als je naar hel niveauverschil van de teams keek moest de vierde set eigenlijk ooi gewoon naar WVC gaan. Dit deed het ge lukkig ook. Vrivo kwam wel iets dichter bij, maar WVC bleek toch te sterk en won ook de vierde set me' 25-19.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 18