Driemaal prijs voor Holtense sporters Entreekaarten te koop voor Keunedarp Lacht Holtens Nieuwsblad i Zaagdagen WBE Holten Grosrock Nikki mag naar NK Weer Botsing op N 322 Dronken achter stuur Donnies bij mn Overwinning handbaldamesteam Gemeente wil mening jeugd Schültheizparty Gerrit Hulsman over CHU Dinsdag 7 februari 2006 - Nummer 6 Holtens Nieuwsblad HOLTEN - De Wildbe heereenheid Holten houdt in samenwerking met de Stichting Behoud Natuur en Landschap en de Biotoopgroep weer twee zaagdagen en wel op zaterdag 11 februari van 13.00 tot 16.00 uur en zaterdag 18 februari van 13.00 tot 16.00 uur. Belangstellenden kunnen zich tot donderdag aan melden bij Ab Schupp- pert, telefoon 0548- 362675 of per e-mail a.schuppert@planet.nl. De organisatie kan dan van tevoren een goede in deling van de groepen en werkwijze maken. OKKENBROEK Grosrock op t Hooge Velt. Onder die titel werd vorig jaar met suc ces het eerste Okken- broekse festival gehou den op het terrein ach ter dorpshuis Ons Cen trum. Dat wordt gehouden op zondag 2 juli van 15.00 tot 20.00 uur. De organi satie is daarom op zoek naar (beginnende) bands uit de regio die daar op willen treden. Zij kunnen zich aanmelden op gras- rock@okkenbroekleeft.nl of telefonisch bij Menno Nijkamp, 06-20292216. Vermeld daarbij het re pertoire zodat er een ge varieerd programma kan worden opgezet. HOLTEN - In De Lutte traden afgelopen zater dag alle geselecteerde ponyruiters aan voor de Overijsselse kampioen- schappen indoordres- suur. In de klasse LI categorie D wisten Nikki Hulstein en Kahendy van Klaver- borch beslag te leggen op de eerste plaats met 165 en 156 punten. Hiermee is zij gelijk gekwalificeerd voor de Nederlandse kampioenschappen die in maart in Ermelo worden gehouden. In het clubhuis op de Borkeld werd Nikki door bestuur en clubge- nootjes in de bloemetjes gezet. Zondag was er een dressuur wedstrijd in Bathmen, gehouden door de pc uit heeten. Hier werd Ulrike Oostervelt met Guranja F eerste in de L2-dressuur categorie D/ E met 163 punten. HOLTEN - Entreekaar ten voor Keunedarp Lacht zijn niet aan de zaal te koop, maar wel bij Blokker Van de Maat en Foto Ten Velde. Deze kosten 7,50 euro per stuk. Maar op vertoon van de lidmaatschapskaart van CV De Fienpreuvers is de entreekaart gratis af te ha len. Omdat er in Zaal Vosman maximaal zo'n tweehon derd bezoekers passen, heeft de organisatie geko zen voor de voorverkoop van entreekaarten. Daarom is het ook van belang dat leden van de Fienpreuvers tijdig hun gratis entree kaarten afhalen, omdat aan de zaal alleen bezoekers met kaart toegang hebben. Het evenement wordt za terdag 11 februari gehou den en duurt van 20.30 tot ongeveer 23.30 uur. Daar na kan er worden gedanst op de muziek van de New Cornets. Als lezer van het Geef dat ook eens Holtens Nieuwsblad wordt aan een ander door! u goed geïnformeerd. Als abonnee bent u daarvan verzekerd. Gebruik deze bon voor U ontvangt het opgeven van een nieuwe abonnee een fraaie Parker-Jotter Inzenden aan: ballpoint Holtens Nieuwsblad als u ons Postbus 692, een nieuwe 7500 AR Enschede abonnee t.a.v. Service-afdeling opgeeft! 48,05 per jaar (betaalwijze: per acceptgiro) 46.40 per jaar (betaalwijze: automatisch) (losse nummers: 0,95) Dhr./mevr.: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Geeft als abonnee voor het Holtens Nieuwblad op: Dhr./mevr.: Adres: Woonplaats: Postcode: Telefoon: Bankrekening: Handtekening: De veroorzakende be stuurder werd aange houden omdat hij reed onder invloed van alco hol. Aan het politiebu reau blies de bestuurder een alcoholpromillage van 0,8 promille. De be stuurder krijgt proces verbaal van Justitie. Woensdag tot en met vrijdag onrustig weer, depressies zijn weer aan bod. Na een lange tijd werden ze aan de ketting gehou den door hogedrukge- bieden, maar ze komen nu via de Noordzee wat dichterbij en geven de komen dagen een wis selvallig weerbeeld. Met af en toe regen en een sterkere noordwes ten wind, en daarmee word lucht aangevoerd van zee. HOLTEN - Op de N 332 bij Holten vond maandag 30 Januari om 8.00 uur een kop- staartaanrijding plaats, waarbij twee auto's waren betrok ken. De Holtense winnaars: Sportman Erik Davids, Sportvrouw Charlotte Hulsman en Seniorsporter Gerard Beldman. (foto: Johan Bolink) RIJSSEN-HOLTEN - In een tot de nok toe gevuld Lucky werden vrijdag avond, onder gejuich en in stemmend gefluit van het publiek, de sportprijzen 2005 uitgereikt. De prijzen voor Sportman en Sportvrouw 2005 gingen naar Holten en werden in ontvangst genomen door motorcoureur Erik Davids en triatleet Charlotte Hulsman. De jury koos het eerste voet balteam van Excelsior'31 uit Rijssen tot Sportploeg 2005. De volleyballers van Rivo jongens A uit Rijssen werden Talentvolle sportploeg 2005. Holtenaar Gerard Beldman uit Holten mag zich Senior sporter 2005 noemen en zwemster Alien Smelt uit Rijssen werd Gehandicap tensporter 2005. De jury koos tafeltennisser Frank ter Steege uit Rijssen tot Sport talent 2005. Nee, wethouder Wim Stegeman werd niet ge jonast tijdens de Sportver- kiezing 2005. Hij werd 'ge wogen" door de jongens van OKIA, en dat gebeurde op het podium bij Lucky. Het ging om een weddenschap tussen hem en burgemeester Bort Koelewijn: de wethou der ging voor minder dan 100 kilo. De touwtrekkers gaven hem driemaal 34 kilo, 102 kilo, met kleren aan. Volgens Stegeman werd dat 'schoon aan de haak' 99,9 kilo. En zo werd Koelewijn een kratje spa armer. De bur gervader riep het in groten getale aanwezige publiek op om op sportief gebied meer bezig te gaan. „Stel jezelf doelstellingen en probeer die na te komen, dat stimuleert", gaf hij aan. Koelewijn zelf gaat er dit jaar voor om de 10 kilometer af te leggen in 50 minuten. De temperaturen blijven dan ook boven nul met 6.0 graden, en 's nachts 2.0 a 4.0 graden. HOLTEN - Aan de Rijssenseweg in Holten werd zaterdag 4 febru ari een 42 jarige be stuurster aangehouden voor het rijden onder invloed. Aan het politiebureau blies de bestuurster 0,6 promille.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1