Warm gevoel bij de Tijd Turnsters naar finale Winst voor Risne Stars Verlies voor de dames Dinsdag 7 februari 2006 WH 19 Leon Simons namens Thoma Assurantiën en Pensioenadvies is het honderdste lid van Businessclub De Tijd. (foto: Harry Broeze) REGIO - In Haaksber gen, in sporthal de Els, werden afgelopen weekeinde plaatsings wedstrijden gehouden voor de regiofinale toe- stelturnen dames vier de divisie. Turnsters van Dos, Vek en Radu- ga deden daaraan mee. Voor gymvereniging Dos deed Rachel Nijen- huis mee in instap ni veau 11Zij werd eerste in een deelnemersveld van 51 meisjes. Ook Vek was met vier turnsters aanwezig. Drie daarvan hebben zich ge plaatst voor de regiofi nale. Dagmar Pijfers, Laura van Munster en Marinda Jansen. Hester Nitert ging niet door. Twee turnsters van Ra- duga plaatsten zich ook. In een deelnemersveld van ongeveer 70 deelne mers wist Sanne Scha- pink een derde plaats te veroveren en Alleen Mars behaalde een uit stekende vierde plaats. RIJSSEN - De heren van Risne Stars speel den afgelopen zaterdag tegen Ceres uit Em- meloord. De uitwed strijd in Emmeloord werd met 16 punten verschil in het voordeel van Ceres gewonnen. Risne Stars had op pa pier dus een zware dobber aan de gasten. I j In het derde kwart werd 5 de verdediging van Ris- I ne Stars aangetrokken. De stand na het derde kwart werd 68-46. In het i vierde kwart probeerde Risne Stars werd de j wedstrijd gecontroleerd I en de zodoende werd de I eindstand bepaald op 90-66. RIJSSEN - De dames van Risne Stars speel den afgelopen zaterdag I tegen Arnhemia Eagles uit Arnhem. Door veel blessures en ziektes reisde Risne og Stars af naar Arnhem met zes speelsters. In g een harde wedstrijd P werd Risne Stars versla- 5 gen. Arnhemia speelde _0 een press verdediging die Risne Stars nekte. Eindstand: 44-31 RIJSSEN - Businessclub bij de Tijd bestaat een jaar. Dat de club nu al 125 deel nemende bedrijven zou hebben, hadden voorzitter Arnold ter Wierik en vice- voorzitter Henny Altena niet verwacht. "Wij had den signalen dat er behoef te was aan een businessclub voor kleine en startende ondernemers, maar dat er zoveel behoefte was, wisten we niet", vertelt Henny Al tena. De club houdt maan delijkse bijeenkomsten in De Tijd. "Daar komen heel veel mensen op af. Het op komstpercentage ligt rond de 85 procent." De aanwas van de busines sclub De Tijd is op dit mo ment zo groot dat een leden stop is ingesteld. "Maar be drijven kunnen zich wel op een wachtlijst laten zetten", vertelt Henny Altena. "We willen namelijk dat iedereen dat warme gevoel houdt dat er nu is. Iedereen moet zich thuis kunnen voelen. Als je groter wordt, wordt alles on overzichtelijk." De deelnemers aan de busi nessclub zijn allemaal kleine of startende ondernemers. "Het merendeel komt uit Rijssen, maar ook mensen uit Wierden, Enter, Holten, Nijverdal en de gemeente Hof van Twente zijn lid van de club", legt Arnold ter Wierik uit. De opzet van de maandelijk se bijeenkomst is laagdrem pelig en wordt door Ter Wierik en Altena als goed er varen. Het is volgens hen de bet aan het succes. "We be ginnen met een lekker buffet. ËXCELSI0R311 RIJSSEN - Een vereniging valt of staat bij de inzet van vrijwilligers, jong en oud. Exeelsior'31 is een club dat wekelijks kan rekenen op de inzet van een groot aan tal leden - jong en oud - dat zich met hart en ziel inzet voor de club van rood en wit. Zo ook A-jeugdspelers Jo- han Schultink en Francesco Sulas, die al twee seizoenen lang een vast (trainers)kop- pel vormen. Vorig seizoen startte men - vol ambities - met het trainersschap van het mini-competitieteam van PSV. Al snel koesterde men enige titelaspiraties. maar die konden gevoegelijk weer de ijskast in, toen men op goed moment hun beste speler(s) moest laten gaan. "Tja", zo menen beide 18-ja- rige coaches, "dat is nu een maal de rol van PSV. Héb je de beschikking over een bo- venmodale speler, dan weet je dat je ém vroeg of laat kwijt raakt. Je leert er van- daarna volgen bestuursme dedelingen. Daarna wordt gesproken over een relevant thema. In het informele ge deelte wat daarna volgt wordt genetwerkt. Diverse bedrijven hebben al zaken met elkaar gedaan of hebben elkaar voortgeholpen." Dit jaar zijn er gewoon weer zelf mee leven", zuchten bei de Van Rhijncollege MBO zakelijke dienstverlening studenten. Dit seizoen trainen Schultink en Sulas de pupillen van E8, de maandelijkse bijeenkom sten. In februari komt Damsté advocaten, in maart wordt een bedrijfsbezoek ge bracht aan de Grolsch brou werij. In april wordt de en quête besproken die op dit moment onder de leden wordt verspreid. "Wij willen het eerste jaar evalueren, we willen weten wat er onder een team waar plezier voor op staat. "Normaal gespro ken zijn er van een team als E8 op den duur weinig spe lers die het eerste (kunnen) halen, maar dat hoeft ook onze leden speelt en willen peilen waar onze leden be hoefte aan hebben", legt Henny Altena uit. In mei wordt een voetbalcafé ge houden en in juni een poli tiek café. "Het lijkt mis schien raar, maar wij doen het bewust na de raadverkie- zingen. Het nieuwe college kan zich dan voorstellen en niet. Wij zijn zelf ook niet de meest getalenteerde voetbal lers, eerlijk gezegd. Ik denk dat wij daarom goed kunnen aanvoelen hoe we onze spe lersgroep moeten benade- we gaan het hebben over wat het college de komende vier jaar gaat doen." De busines sclub heeft een website: www.businesstijd.nl. "Daar voor hebben we een pluim gekregen van de Kamer van Koophandel en mede daar door is er aandacht aan De Tijd besteed in onze kamer krant". besluit Te Wierik. ren." Plezier, daar draait het om. "Het mooiste team waar in wij zélf - tot nu toe - heb ben gevoetbald was D2. on der trainer Han Slots. Me teen de beste trainer die we ooit hebben gehad. Het is doodzonde dat ze die hebben laten gaan. destijds." Beide jeugdspelers volgden vorig seizoen de E-trainersmodule van de KNVB en hadden - dit seizoen - maar wat graag de D-module gevolgd. "Op één of andere manier is er iets misgelopen in de com municatie, want wij hebben er nooit iets van weer ge hoord, vreemd genoeg. Maar ja, dan moet het bij de vol gende mogelijkheid maar ge beuren.." Johan Schultink is een robuuste verdediger in A2, een team dat achter blijft bij de verwachtingen, naar de mening van Schultink. Mid denvelder Francesco Sulas maakt onderdeel uit van A3, een bijzonder gezelschap. 'Team sexy', noemt men zich ook wel. Men heeft een eigen website, op internet te trace ren onder www.team-sexy.tk "Binnenkort wordt dat 'punt nl' aldus Sulasevic. Risne Stars was vanaf het begin goed bij de les. In het eerste kwart nam het al snel de leiding met 7-4. Het gat werd al snel groter toT 20-7. Ce res kon aan het einde van het eerste kwart te rugkomen tot 20-15. In het tweede kwart be gon Risne Stars als in het eerste kwart en kwam al snel op toeren. Het kwart werd gewon nen met 29-19, zodat beide ploegen gingen rusten met 49-34 op het scorebord. Trainersduo wil plezier hebben Franseco Sulas en Johan Schultink trainen op dit moment het E8-team van Excelsior'31

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 19