Discus Rosman Keurmerk voor Roosdom Tijhuis Benefiet voor Roec Bingo bij Spekhorst Lezingen bij Vita nova NBvP naar kwekerij Valentijn bij Hoge Esch Vergadering bij NBvP Transformed Overname voor Knutselen bij speeltuin Soosmiddag Presentatie vakanties Benefiet Baratjai Fish in Lucky Co 1 Dinsdag 7 februari 2006 RIJSSEN - Natuurin- stituut Vitanova, Boomkamp 5 in Rijs- sen houdt in februari een serie lezingen over gezondheid. De eerste lezing is op woensdag 15 februari. Het thema is: 'Wat eten we eigenlijk?' Gespro ken wordt over gezonde voeding en of voeding wel toereikend is. Ook wórdt gepraat over voe dingssupplementen. De tweede lezing is op woensdag 1 maart. Dan wordt gesproken over aandoeningen die door de darm worden veroor zaakt bijvoorbeeld huid ziektes, depressies, im muun stoornissen, auto- immuun ziekten. De derde lezing is op woensdag 8 maart. Het thema is dan: vermoeid heid, Pheiffer, cytome galic, chronisch ver moeidheid syndroom. Inschrijven kan via (0548) - 522 556 of vi- tanova-info@hetnet.nl. Aanvang van de lezin gen is 19.30 uur. RUSSEN - De leden van de plaatselijke NBvP afdeling Vrou wen van Nu maken op vrijdag 10 en woens dag 15 februari een ex cursie naar kwekerij Visschedijk in Ambt Delden. Omdat het de tijd van tulpen is, wordt er tij dens de rondleiding spe ciale aandacht besteed aan deze Hollandse bloem. Er wordt gede monstreerd hoe de tul pen geprepareerd wor den, hoe ze gesneden en verwerkt worden. Vanwege de grote be langstelling zijn er twee groepen gevormd. Op beide dagen is het ver trek om 13.30:uur vanaf de Rozengaarde. RIJSSEN - Speeltuin vereniging De Hoge Esch houdt op woens dag 8 februari in hef speeltuingebouw aan de Teunis Lodderstraat een activiteit voor kinderen. Er staat voor deze mid dag, die om 13.45 uur begint, iets gepland wat met Valentijnsdag te ma ken heeft. De entree is voor leden 1,50 euro, niet-leden betalen drie RIJSSEN - De plaatse lijke NBvP-afdeling Vrouwen van Nu houdt op maandag 13 februari de jaarlijkse ledenverga dering. Na het huishou delijk gedeelte wordt er bingo gespeeld. De avond begint om 19.45 uur in gebouw de Ro zengaard aan de Rozen- gaarde. RIJSSEN - Interkerkelijke jongerenbeweging Trans formed bestaat inmiddels een jaar. Dat wordt gevierd op zondag 12 februari. Het thema van deze avond is 'One'. De medewerkers van Transformed vinden dat God degene is die Transformed mogelijk heeft gemaakt en daarom willen ze het graag over deze One hebben. De spreker deze avond is Henk Stoorvogel. Een ervaren jon ge spreker die directeur is geweest bij Athletes in Ac tion en nu actief is in ge meenteopbouw- en jonge renwerk. Naast Stoorvogel is er weer een sketch, zijn er filmpjes van onder andere oud sprekers die Transfor med feliciteren en is er na tuurlijk weer de praiseband Transformed. De bijeen komst is in het Parkgebouw en begint om 19.30 uur. De deuren staan om 19.00 uur open. Voor verdere informa tie: www.transformed.nl. RIJSSEN - Speeltuinver eniging Braakmanslanden houdt op woensdag 8 fe bruari een knutselmiddag voor kinderen van de basis school. Wat er gemaakt wordt, blijft nog een verrassing maar het heeft iets met de winter te maken. Voor elke leeftijd is er iets moois te knutselen. De middag begint om 14.00 uur en duurt tot ongeveer 16.00 uur. Het kost voor leden 0,50 eu ro, niet-leden betalen een euro. Hierbij is drinken inbe grepen. Snoep en chips zijn te koop. RUSSEN - De Unp van Vrijwilligers houdt op dins dag 14 februari een soosmiddag voor ouderen in gebouw De Rozengaarde. Het begint om 14.00 uur. De entree bedraagt 2 euro euro. Problemen met vervoer? Bel (0548)- 512 812. Mireille (links) en Yvette (rechts) aan de Stegge zullen op termijn Discus Rosman over nemen. (eigen foto) RUSSEN - Binnenkort ko men twee nieuwe gezichten het team van Discus Ros man versterken. Het zijn de Mireille en Yvette aan de Stegge uit Goor. Zij gaan de zaak van Jan en Anneke Rosman aan de Haarstraat op termijn voortzetten. Zij hebben ruime ervaring opgedaan op het gebied van dierenbenodigdheden bij an dere dierenspeciaalzaken en hebben speciale opleidingen gevolgd inzake diervoeding. Met deze specialistische ken nis kunnen de klanten nu en in de toekomst nog béter be diend worden. Het streven van Mireille en Yvette was om op termijn een bloeiende, drukbezochte zaak over te nemen en deze zo mogelijk nog te verbete ren en enthousiast voort te zetten. Hierin hebben zij in Rosman de juiste partner ge vonden. De overeenkomsten voor overname zijn gete kend. De familie Rosman is zeer verheugd dat hun zaak nu kan worden voorgezet en zal zorgdragen voor een cor recte en geruisloze over dracht. Zo blijven de winkel en naam Rosman, reeds 140 jaar een begrip in de wijde omgeving, voor Rijssen be houden. De werkgelegenheid zal binnen het bedrijf Ros man gehandhaafd blijven. RIJSSEN - Bouwbedrijf Roosdom Tijhuis Rijssen b.v. is in het bezit van het Keurmerk Klantgericht Bouwen. RUSSEN - Het Rijssens Mannenkoor geeft op vrijdag 24 februari een benefietconcert voor de stichting Roec. Aan dit concert werken naast het Rijssens Mannenkoor het Hervormd Kerkkoor, Gezinus Veldman op vleugel en Jan Post op orgel mee. Roec bestaat dit jaar een kwart eeuw en zet zich in voor goe de doelen in Oost-Éuropa. Kaarten kosten 5 euro en de hele opbrengst daarvan is voor Roec. Kaarten zijn te koop bij de VVV van Rijssen, boekhandel 'De Poort' aan de Bouwstraat, de winkel van Roec en de deelnemende koren. Het concert wordt gegeven in de Schildkerk. De kerk is vanaf 19.30 uur open. Het concert begint om 20.00 uur. (eigen foto) De onderneming behoort daarmee tot de top van de bouwbedrijven in Nederland als het gaat om de kwaliteit van dienstverlening. Het keurmerk is een initiatief van de Vereniging Eigen Huis en Bouwend Nederland. Jan Hovers, voorzitter van de Regieraad Bouw overhandig de vorige week aan Roosdom Tijhuis het Keurmerk Klant gericht Bouwen. Het oordeel van de kopers van nieuw bouwwoningen staat bij het kwaliteitskeurmerk centraal. Zij kunnen hun oordeel uit spreken over de wijze waarop hun huis is gebouwd en de dienstverlening van het be drijf, vanaf de koopfase tot en met de nazorg. Vooral het aantal opleveringspunten en de snelheid van afhandelen hiervan is een belangrijk punt. Roosdom Tijhuis scoort met een gemiddelde van 10 opleveringspunten ruim on der het gemiddelde van de niet certificaathouders. Bouwbedrijf Roosdom Tij huis Rijssen behoort tot de grotere woningbouwers van Nederland en hecht traditio neel grote waarde aan klant tevredenheid. Het bedrijf heeft klantgericht denken en handelen hoog in het vaandel staan. Regelmatig worden klanttevredenheidsonderzoe- ken gehouden. Woningkopers blijken erg tevreden over de gedegen werkwijze. Het Keurmerk Klantgericht Bouwen wordt verstrekt door de Stichting Klantgericht Bouwen, een gezamenlijk initiatief van Vereniging Ei gen Huis en Bouwend Neder land. Aanleiding voor het op richten van de stichting en het instellen van een keur merk waren de vele klachten van kopers over de geconsta teerde gebreken bij de ople vering van hun nieuwbouw woningen. Het keurmerk geeft door continu meten op drachtgevers en kopers in zicht in de kwaliteit van de bouwbedrijven/ontwikke laars. Met de uitkomsten van de metingen kunnen aange sloten bedrijven hun eigen bedrijfsprocessen verbeteren. RIJSSEN - De plaatselijke organisatie voor gehandicap ten houdt op woensdag 8 februari een bingoavond in zaal Spekhorst aan de Grotestraat. Het begint om 20.00 uur. De zaal is open om 19.00 uur. WH 17 RIJSSEN - Kreijkes Vakantie Idee is een christelijke reisorgani satie die dit jaar 20 jaar bestaat. Evenals voorgaande jaren hoopt Kreijkes Vakan tie Idee gedurende een aantal voorlichtings bijeenkomsten het nieuwe zomerpro- gramma 2006 te pre senteren. Deze bijeenkomsten be vatten veel beeldmateri aal van alle vakantiebe stemmingen en zijn een trefpunt van gezellig heid om alvast de vakan tiesfeer te proeven. Er zijn medewerkers en reisleiders aanwezig om informatie te verschaf fen en vragen te beant woorden. Ook de reisbe- stemmingen voor de jongeren en de 30+- groepen krijgen veel aandacht. De bijeen komst wordt gehouden op maandag 13 februari in 'De Poort van Twente', Enterstraat 188 te Rijs sen. Vanaf 19.30 uur staat de koffie klaar. Het reisprogramma begint om 20.00 uur. Iedereen is van harte welkom en uiteraard is de toegang gratis. RIJSSEN - In de Grote kerk van Vriezenveen aan het Westeinde wordt op zaterdag 11 februari een zang avond gehouden voor stichting Lele Baratjai. Deze stichting verleent hulp in Roemenië. Aan deze zangavond verlenen twee Rijssense koren medewerking. Het gaat om het jongeren koor Sjaloom onder lei ding van Arie Loonstra en het Vocaal Ensemble Rijssen onder leiding van Rogier IJmker. Or ganist is de eveneens uit Rijssen afkomstige Jan Geert Heuvelman. De toegang tot deze koor- en samenzangavond is vrij; wel is er een collec te voor de stichting Lele Baratjai. Het thema van de avond is 'Hulp aan onze naaste in Oost Eu ropa'. Aanvang om 19.30 uur. RIJSSEN - Fish komt mét zijn band weer naar het oosten van het land. Op dinsdag 25 april staat hij op het podium van Luckv Co. Het gaat om een eenma lige Nederlandse show. De voorverkoop voor dit concert loopt inmiddels. Fish was jarenlang de frontman van Marillion. die een grote hit scoor den met 'Kayleigh'. Maar sinds eind jaren '80 is de Schot met zijn solocarrière bezig en heeft door de jaren heen een hondstrouwe fan- schare opgebouwd.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 17