Welkom ctegelSenteh Ki\ L Nu 695,- Nu 795,- Nu 995,- Nu €450,- Nu €595,- Nu €195,- Reggesteyners zijn vakkanjers scherpe prijzen: de laatste we Laa in de grootste tegelshowroom van Oost Nederland Complete woninginrichting geschenken en baby-artikelen Wij ruimen zeer sterk op, dat wil zeggen, kwaliteit voor zeer Bankstel 3-2 zits Bankstel 2,5-2 zits bankstel 2,5-2 zits Kast Eiken blank Bankstel 2,5-2 zits relaxfauteuil Uitslagen schaakclub Ook op onze afdeling cadeau-baby-slaapkamers hebben wij vele aanbiedingen! Buiten de aanbiedingen qeven wij 10% kortina. Taniit gordijnen gratis gelegd/gemaakt/opgemeten ook P J de rest van onze collecties 10% Nu hebben wij prijsverlaging van 15% op vouwgordijnen roman shade plus de extra korting van 10%= 25% Bouwstraat 29 Rijssen tel 0.548512550 Greep uit kas receptie Dinsdag 7 februari 2006 Wie wand- of vloertegels zoekt kan niet om TegelSenter Al heen. In onze showroom vindt u het mooiste en meest complete aanbod wond- en vloertegels, van uitsluitend kwaliteits-fabrikanten. Overzichtelijk en aantrekkelijk gepresenteerd, inclusief een deskundig advies. Met een uiterst gunstig prijskaartje! Enter - Vonderweg 28 - Telefoon (0547) 382772 (Zichtlocatie vanaf Al). Vanaf Al, afslag 28, richting Enter, Ind.terrein "VONDER". Donderdagavond koopavond. Wessels ruimm RIJSSEN/HOLTEN - Poli tieagenten hebben don derdag op de Reggesingel drie mannen opgepakt van 26, 28 en 38 jaar. Docent Wint van der Merwé kijkt mee. (eigen foto) RIJSSEN - Alle leerlingen van Reggestevn die afgelo pen donderdag hebben meegedaan aan de provin ciale voorronden van de Ju nior Vakkanjerwedstrijden zijn in de prijzen gevallen. In totaal wonnen acht leerlin gen de medailles waaronder drie gouden, vier zilveren en eenmaal een bronzen. De drie gouden medaillewinnaars wacht een nog grotere uitda ging; zij gaan door naar de landelijke finale tijdens de Techni-Show, van 14 tot en met 18 maart in de jaarbeurs in Utrecht. De eerste prijswin naars verdienden hun ereme taal met lassen (Gerrit Eer- tink). metaaltechniek (Wouter Hofman) en elektro (Gerben Beunk). De andere prijswinnaars zijn: Edwin Boom (tweede prijs lassen), Ruben Schalk (twee de prijs metaaltecnhiek), Roy Beldman (tweede prijs elek tro), Roy van de Willige (tweede prijs CAD-tekenen), Matthijs Smit (derde prijs CAD-tekenen). Zij hadden even daarvoor ingebroken in de receptie/restaurant van een bungalowpark aan de Bor- keldsweg in Holten. Eén van de eigenaren ging nadat het alarm was afgegaan di rect naar het park en zag dat een auto wegreed. De eigenaar bedacht zich geen moment, reed achter de auto aan en gaf al rijdend de informatie door aan de politie. De politie kon de mannen aanhouden. In de auto lagen kaslades met muntstukken en ook divers gereedschap. De agenten hielden de drie inzittenden aan, mannen van 26, 28 en 38 jaar. De drie zijn opge sloten. Nader onderzoek volgt. Inmiddels is wel be kend dat de kassalades uit het pand op het bungalow park afkomstig zijn. Door de eigenaar is inmiddels aangifte gedaan. RIJSSEN - De Schaakclub Rijssen heeft de 18de ronde van de onderlinge competi tie geschaakt. Dit zijn de uitslagen. A.Koster-J.Lingeman 1-0, Folkers-Slofstra remise, S.Koster-Schoonhoven remi se, Hansman-van Losser 0-1 Kuit-Ditzel 1-0, G.Smit- Waanders 1-0, Munneke-van de Maat remise, A.Riemers- ma - Kraayenzang remise. Voor de SBO - zaterdagcom petitie won Rijssen met 5-3 van het tweede team van WSG uit Winterswijk.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 13